Skocz do zawartości

TVP Info


pakumy
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Choćby mieli klamki i żyrandole ze złota to i tak @meteo.poznan się nie spodoba. On po prostu nie lubi TVP i już. Przynajmniej za tej kadencji :)

 

nie dokonca tak jest. tvp kojarzy mi sie z kradzieza pomyslow, brakiem profesionalizmu, tandeciarstwem... sa dwa projekty ktorym przyklasonel TVP Kultura i iTVP - to naprawde im jakos idzie. Nowa strona tvp.pl tez jest naprawde dobra, wiec to nie jest tak ze z zasady ich nie lubie.

 

Co do studia no jest ewidentna podrobka TVN24 (nie wzorowaniem sie, tylko zrzyna i to w slabym wydaniu). Taki tvn jak sie przywzorowal - mowie o identyfikacji faktow - na Reutersie to przynajmniej wyglada swietnie i nie jest zrzyna perfidna.

 

@ciacho007 - nie wiem czy jest prawdziwa, wiec nie mozna sie sugerowac. jesli byla by to naprawde niezle, troche bym dopracowal ale niejest zle (jak na tvp ;) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę mogliby kupić jakiś lepszy sprzęt nadawczy. Lubelska Trójka jest straszna, ale to raczej wina dosyłu a nie kamer, bo reklamy są takie same, a nawet pasmo wspólne (brane z C+, tuner Feruson).

Inne trójki, które czasem odbieram, są OK, choć i tak mogłyby być lepsze.

 

TVP3 Kilece z pasma wspólnego Dwójki powaliła mnie jakością na kolana (ze Świętego Krzyża). Znaczy się taka dobra :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh, to nie było w Krakowie do tej pory prezenterów pogody?!

Białostocka trójka także nie dorobiła się prezenterów pogody. ;)

Jednak najbardziej mnie śmieszy sposób podawania temperatur, prawie zawsze jest to różnica 1 stopnia (najzimniej w Suwałkach, najcieplej w Łomży) :lol:

 

tvp3bstokbq1.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak podaje Medialink.pl

W ramówce kanału TVP Info, który w najbliższą sobotę zostanie przekształcony z TVP3, pojawią się m.in. autorskie programy Jacka Sobali i Rafała Ziemkiewicza. Z kolei do prowadzących serwisy informacyjne dołączy m.in. Agata Konarska.

Pierwszą z nowości jest program „Minęła 20.”, który będzie można oglądać w dni powszednie o godz. 20.00. Prowadzący magazyn porozmawiają z głównymi uczestnikami wydarzeń oraz ekspertami i komentatorami życia publicznego.

 

W soboty o godz. 16.00 emitowany będzie magazyn międzynarodowy „Punkt widzenia”, który poprowadzi Piotr Chęciński. Ekspertami w studiu będą Mariusz Muszyński, Przemysław Żurawski vel Grajewski, Paweł Świeboda i Jaromir Sokołowski. W programie pojawią się także zaproszeni goście.

 

Rafał Ziemkiewicz będzie gospodarzem programu „O co chodzi?”, który ma być dziennikarskim komentarzem tygodnia. Najważniejsze wydarzenia tygodnia komentować będą dziennikarze i publicyści. Program nadawany będzie w niedziele o godz. 10.00.

 

Próbę odpowiedzi na zasadnicze pytania dotyczące interesuje Polski podejmować będzie widowisko publicystyczne „Tygodnik polski”, które poprowadzi Michał Szułdrzyński. Program będzie można oglądać w soboty o godz. 20.45.

 

W soboty o godz. 15.00 pojawiać się będzie program „Biznes tydzień”, którego gospodarzami na zmianę będą: Tomasz Boruszczak z TVP3 Łódź, Dagmara Prystacka z TVP3 Poznań i Joanna Osińska z TVP3 Szczecin. Prowadzący, w sam z dwójką zaproszonych gości, będzie podsumowywać tydzień na rynkach giełdowych i walutowych.

 

W ramówce TVP Info, znany z TVP3, „Kurier” zostanie zastąpiony programem „Serwis Info”. Nowymi prowadzącymi serwisy będą Agata Konarska, Anna Żurek, Alicja Rojek i Dariusz Nowakowski.

 

Ciekawe. "Biznes tydzień" to nazwa programu w TV Biznes. Widzę już więc zgrzyt.

Martwi mnie wprowadzenie Rojek. Ona kiedyś doprowadzała mnie do szału.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jacek Sobala? Ten który zniszczył Radio Bis? Bo nie chciał polityki? Teraz ma publicystyką sie zajmować

 

Rafał Ziemkiewicz.. tak pisowcy nam cisną że TVN jest liberalny i stronniczy (pierwsze tak drugie stanowczo nie), a wam tvp wytrąca wam argumenty zatrudniając wyłacznie prawicowych dziennikarzy... Pana Rafała szanuje (aby nie było że jest be), ale obawiam się o linie programowom w całości.

 

Agata Konarska - kojarze ja z TV Polonia, inteligentna i ładna. No to dobry ruch :)

 

Alicja Rojek - eee eprzesadzasz ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na "Mineła 20" poczekamy aż do wtedy kiedy skończą się wybory bo narazie na antene wejdzie cykl debat wyborczych "Wybory 2007 Debata w TVP INFO"

nie wiadomo też czy w tym miejscu (g.20:00) się nie pojawi jednak "Wieczór z kraju"

Co do Studia świat to on będzie ale w wersji codziennej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TVP się na Rubika pogniewało :lol: Dotychczas to on miał "wyłączność" na oprawę muzyczną programów w TVP a tu niespodzianka:

Widzowie mogą liczyć na kilka nowości – nowe programy, prowadzący oraz oprawa graficzna i muzyczna, która zajął się m.in. Jean Michel Jarre. więcej>>
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No drodzy Państwo! Jutro będziemy świadkami czegoś, co niektórzy określają mianem katastrofy. Ciekawi mnie, kiedy nastąpi przełączanie i jak to będzie wyglądało. Zapisujcie tu swoje nocne obserwacje. Zrzuty ekranowe mile widziane. Ja będę ekran patrolował od 5:50, więc pewnie już po przełączeniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[b]No drodzy Państwo! Jutro będziemy świadkami czegoś, co niektórzy określają mianem katastrofy[/b]. Ciekawi mnie, kiedy nastąpi przełączanie i jak to będzie wyglądało. Zapisujcie tu swoje nocne obserwacje. Zrzuty ekranowe mile widziane. Ja będę ekran patrolował od 5:50, więc pewnie już po przełączeniu.

 

burli - E tam zaraz katastrofy :shock: spokojnie jutro to są tylko moje urodziny :!::lol:

ale zrzutów na ekran nie planuję :wink::wink::wink:

Choć może wspomną o mnie w premierowym Serwisie info :!::shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trza dziś oglądać Wiadomości, na pewno cuś powiedzą :D

Zapisujcie tu swoje nocne obserwacje. Zrzuty ekranowe mile widziane.

Ja mam zamiar sobie całą noc siedzieć. I tak nie mam nic do roboty to przynajmniej się pośmieję z męczarni techników TVP :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...