Jump to content
pakumy

TVP Info

Recommended Posts

Teraz TVP3 od północy to puszka. Nawet Kurier ok. godziny 1 ma dopisek POWTÓRKA przy logo stacji. Każda stacja informacyjna jest w nocy puszką. W weekendy niektóre też.

Przypomnę tylko, że TVP INFO miało nadawać od początku przez całą dobę.

Przez całą dobę nie znaczy na żywo 24/7. :wink:

@A&G Mówili 20 godzin, więc przez 4 godziny będą albo kolorowe pasy, albo przez przynajmniej dwie godziny tzw. śnieg.

Ale to są naiwni ludzie. Jakby nie mogli dać (nawet tylko na czas kampanii) transmisji TVP2 :roll: Oglądalność by była lepsza i dochody z reklam większe...

Przestańcie juz lamentowac nad tą II ligową piłką trzeciorzędnego kraju. Ile wy macie, po 15 lat? Nie każdy lubi to co wy. Kanał informacyjny ma byc informacyjny, a sportu szukajcie gdzie indziej.

Kanał informacyjny ma byc informacyjny

To po co się TVP3 brało za II ligę? Mogliby w ogóle nie transmitować w TVP3 tylko na TVP Sport (kanał dla wybranych) i byłby święty spokój :evil:

Przestańcie juz lamentowac nad tą II ligową piłką trzeciorzędnego kraju. Ile wy macie, po 15 lat? Nie każdy lubi to co wy. Kanał informacyjny ma byc informacyjny, a sportu szukajcie gdzie indziej.

A dlaczego on jest informacyjny? Jakbyś nie pamiętał to początkowo był to kanał regionalny, dopiero potem zarżnięto z zimną krwią telewizję regionalną i zrobiono TVP Info. Zostały tylko pasma lokalne z informacjami z regionu i u mnie "Śląski koncert życzeń", prezentujący pseudo-śląską kulturę w najbardziej tandetnej formie.

Sytuacja jest chora, bo kanał regionalny powinien prezentować programy dotyczące danego regionu (województwa). Rozgrywki sportowe drużyn z danego regionu to ważne wydarzenia dla ich mieszkańców. Niech się wynoszą z TVP Info z "Trójki" i oddadzą ją ośrodkom regionalnym. RAUS :evil:

P.S. Ulżyło mi :wink:

Posty niezwiązane z tematem dyskusji poleciały do kosza.

Kurier zmieni się w Serwis Info

...Z ramówki TVP3 wynika, że od 6 października 2007 roku zamiast codziennych wydań magazynu Kurier, widzowie będą mogli oglądać Serwis Info. W ramówce zostaną wprowadzone drobne zmiany oraz nowości jak np. "Korespodent TVP". więcej>>

Nie mogę się doczekać. Na prawdę jestem ciekawy jak będzie wyglądało TVPiS Info :D

Update:

Tutaj ramówka na 6 października: http://www.tvp.pl/prasa/TVP3_pasma_wspolne/p1006_3.txt

Widziałem ramówkę na 8 października. W sumie to TVP3 z inną nazwą. Głupota.

Oby poprawili jakość obrazu bo nie dorównuje ona jakości TVP1 i 2 nadawanym z satelity. Kiepska zarówno z Astry jak i z Cyfry.

Ramówka nikomu nic nie powie, pod tą samą nazwą może się kryć ciekawsza i lepiej prowadzona zawartość, na co liczę, może nie od razu ale za jakiś czas... W końcu dla TVN24 przydałaby się silna konkurencja choćby po to aby może kiedyś puścili je FTA.

To było wiadome, że oprócz nazwy nic się nie zmieni. Na żadną rewolucję i wzrost obiektywności nie liczyłem i nie liczę.

Uchowaj Boże aby wzrosła obiektywność np. do takiej jaką ma TVN24.

Taka jaka jest mi odpowiada. 8)

rzecz w tym ze odpowiada ci rezim na informacje a nie obiektywizm :) brakuje nam obiektywnej stacji informacyjnej o pogladach prawicowych

Antonizm? Bynajmniej obiektywne media to takie (juz to pisalem) ktore rzetelnie dostarczaja informacje (bez "popierania" jeden ze strone) natomiast komentarz redaktora jest juz jego sprawa i tam ma prawo do subiektywnej opinii. TVN24 jest obiektywne, TVP nie. Tyle :)

Moim zdaniem sama zmiana nazwy to totalne nieporozumienie. Jeśli już, to powinni wystartować z całkowicie nowym programem. A poza tym nie widziałem zgody KRRiT na zmianę nazwy.

pewnie chodzi mu oto, żeby kanał się tak nazywał i podał to jako żart. Głupia nazwa by była TVP24, i głupio wygląda już na serio lepiej TVP Info

Moim zdaniem sama zmiana nazwy to totalne nieporozumienie. Jeśli już, to powinni wystartować z całkowicie nowym programem. A poza tym nie widziałem zgody KRRiT na zmianę nazwy.

Masz rację sama zmiana nazwy, to bezsens i niczego nowego, sensownego nie wnosi.

A poza tym właśnie - TVN CNBC Biznes musiał wystąpić o zmianę nazwy i pisali o tym (między innymi na stronach SK), a w przypadku TVP o niczym takim nie słyszłem.

Dalej są "równi i równiejsi"? :twisted:

burli a kto by się w TVPiS takimi p i e r d o ł m i przejmował skoro w KRRiT i tak takie same PiSdusie siedzą :lol::lol::lol:

"problemy zdrowotne" no jasne :) typ nie chce byc mieszany z porazka jaka zobaczymy 6 października. jezeli ludzie tvp sie pod czyms nie chca podpisac to znaczy ze jest mega tragedia (normalny czlowiek medio omija tvp na kilometr ;) )

Ja jestem jednak dobrej myśli czekam najbardziej na Serwis info i "Wieczór z kraju" (to chyba będzie jak 24 godziny w TVN24) 8)

Chyba specjalnie wstanę wcześniej, żeby zobaczyć metamorfozę TVP3 w TVP Info :wink: I okazuje się, że będą Teleplotki! Ale fajowo :D Bardzo fajny program.

PS. Na stronie CP już ładnie sobotni program dla TVP3/TVP Info jest tutaj>>

Warto obserwować całą noc 5/6 października. Pewnie podczas przerwy w emisji coś nowego już się pojawi. Jakoś nie wyobrażam sobie, na przykład, na TVP INFO planszy kontrolnej z napisem TVP3.

Cały piątek będą też zapewne o tym trąbić.