Skocz do zawartości

TVP Info


pakumy
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz TVP3 od północy to puszka. Nawet Kurier ok. godziny 1 ma dopisek POWTÓRKA przy logo stacji. Każda stacja informacyjna jest w nocy puszką. W weekendy niektóre też.

Przypomnę tylko, że TVP INFO miało nadawać od początku przez całą dobę.

Przez całą dobę nie znaczy na żywo 24/7. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przestańcie juz lamentowac nad tą II ligową piłką trzeciorzędnego kraju. Ile wy macie, po 15 lat? Nie każdy lubi to co wy. Kanał informacyjny ma byc informacyjny, a sportu szukajcie gdzie indziej.

A dlaczego on jest informacyjny? Jakbyś nie pamiętał to początkowo był to kanał regionalny, dopiero potem zarżnięto z zimną krwią telewizję regionalną i zrobiono TVP Info. Zostały tylko pasma lokalne z informacjami z regionu i u mnie "Śląski koncert życzeń", prezentujący pseudo-śląską kulturę w najbardziej tandetnej formie.

Sytuacja jest chora, bo kanał regionalny powinien prezentować programy dotyczące danego regionu (województwa). Rozgrywki sportowe drużyn z danego regionu to ważne wydarzenia dla ich mieszkańców. Niech się wynoszą z TVP Info z "Trójki" i oddadzą ją ośrodkom regionalnym. RAUS :evil:

P.S. Ulżyło mi :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurier zmieni się w Serwis Info

...Z ramówki TVP3 wynika, że od 6 października 2007 roku zamiast codziennych wydań magazynu Kurier, widzowie będą mogli oglądać Serwis Info. W ramówce zostaną wprowadzone drobne zmiany oraz nowości jak np. "Korespodent TVP". więcej>>

Nie mogę się doczekać. Na prawdę jestem ciekawy jak będzie wyglądało TVPiS Info :D

 

Update:

Tutaj ramówka na 6 października: http://www.tvp.pl/prasa/TVP3_pasma_wspolne/p1006_3.txt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oby poprawili jakość obrazu bo nie dorównuje ona jakości TVP1 i 2 nadawanym z satelity. Kiepska zarówno z Astry jak i z Cyfry.

Ramówka nikomu nic nie powie, pod tą samą nazwą może się kryć ciekawsza i lepiej prowadzona zawartość, na co liczę, może nie od razu ale za jakiś czas... W końcu dla TVN24 przydałaby się silna konkurencja choćby po to aby może kiedyś puścili je FTA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rzecz w tym ze odpowiada ci rezim na informacje a nie obiektywizm :) brakuje nam obiektywnej stacji informacyjnej o pogladach prawicowych

 

Antonizm? Bynajmniej obiektywne media to takie (juz to pisalem) ktore rzetelnie dostarczaja informacje (bez "popierania" jeden ze strone) natomiast komentarz redaktora jest juz jego sprawa i tam ma prawo do subiektywnej opinii. TVN24 jest obiektywne, TVP nie. Tyle :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem sama zmiana nazwy to totalne nieporozumienie. Jeśli już, to powinni wystartować z całkowicie nowym programem. A poza tym nie widziałem zgody KRRiT na zmianę nazwy.

Masz rację sama zmiana nazwy, to bezsens i niczego nowego, sensownego nie wnosi.

 

A poza tym właśnie - TVN CNBC Biznes musiał wystąpić o zmianę nazwy i pisali o tym (między innymi na stronach SK), a w przypadku TVP o niczym takim nie słyszłem.

 

Dalej są "równi i równiejsi"? :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem sama zmiana nazwy to totalne nieporozumienie. Jeśli już, to powinni wystartować z całkowicie nowym programem. A poza tym nie widziałem zgody KRRiT na zmianę nazwy.

 

burli a kto by się w TVPiS takimi p i e r d o ł m i przejmował skoro w KRRiT i tak takie same PiSdusie siedzą :lol::lol::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...