Skocz do zawartości

TVP Info


pakumy
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja na YouTube wyszperałem jakiś test z TVP3. Może jednak się szykują do TVP Info? :roll:

:arrow:http://pl.youtube.com/watch?v=pfXCUri5Gec

Już kiedyś natrafiłem na nocne testy na antenie TVP3. Widocznie jakieś materiały były w tym czasie przekazywane ośrodkom regionalnym z Warszawy. Właściwie nic nadzwyczajnego :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie ciekawi skąd nadajnki naziemne "biorą sygnał" TVP 3 ?

 

Nie wiem jak inne, ale mój bierze pasmo wspólne z HB, a dokładnie z transpondera Cyfry+. Takie coś widać u mnie podczas burzy:

 

 

TVP3-tuner_w_nadajniku.jpg

 

Polecam temat https://forum.satkurier.pl/viewtopic.php?t ... sc&start=0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opóźnienie TVP Info, zapowiedzi TVP Parlament więcej tutaj
satkurier.pl

 

Jeja TVP Parlament, kto to będzie oglądał :?: Napewno nie ja :!: Gadaliśmy tutaj o TVP Info więc tutaj też napisałem to. Może jeszce TVP Info obejżę, ale nie TVP Parlament. Wiem, umiecie przeczytać satkuriera, ale zamin zaczęlibyście to chiwila by minęła...

 

pozdrawiam 8)

james_b :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ramówka TVP Parlament

 

Sejm - blok programowy - 10-14

 

- Śmiechu Warte (reality show)

- Maraton Uśmiechu (mównica otwarta, program na żywo)

- Załamanie Nerwowe (program dla ludzi o mocnych nerwach, gospodarzem programu jest gwiazda TVP Parlament - Roman)

- Wywiad z [beep]em (tok show)

 

Senat - blok programowy - 14-15

 

- Jak zdenerwować posłów (program instruktażowy jak vetować ustawy)

- Popularność (tok show, tematem programu jest spór dlaczego senatorowie są mniej popularni od posłów)

- Język Parlamentarny (program językoznawczy profesora Marmolady, jak nie powinniśmy rozmawiać, program poświęcony językowi posłów i senatorów

 

Parlament Europejski - blok programowy - 15-18

 

- Astralopitki są w śród nas (program przyrodniczy, prowadzi ojciec gwiazdy naszej stacji Romana - Maciej)

- Czerwono białe krawaty (debaty na temat polskich elementów w kulturze europejskiej)

- Śmiechu Warte Europa (reality show)

 

Za Gierka - blok powtórkowy - program nocny, dni parzyste

 

 

Gala Boksu Parlamentarnego - blok programowy przygotowany z TVP Sport oraz Rosyjską Telewizją Państwową - program nocny, dni nieparzyste

 

Masoneria - program przygotowany przez zaprzyjaźnione redakcje TV Trwam, TVPis oraz Puls/Fox - weekendy

 

Uwaga! Program może ulec zmianie gdyz jest zalezny od bierzacych prac instytucji rzadowych. Jesli spowaznieja stacja zmieni profil na powazniejszy i rozpocznie regularna transmisje z obrad tychże.

 

źródło: TVP Zwis

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedno jest pewne - niech sobie jeszcze trochę poczekają, a potem to mogą go (TVPInfo) w ogóle nie robić. Im dłużej odkładają start, tym lepiej na tym wychdzi konkurencja, która z dnia na dzień, z godziny na godzinę urasta w siłę (TVN Biznes, TVBiznes). Jak dla mnie to TVPInfo może nie istniec. Niech zostanie w starej formie TVP3 i będzie OKi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sluchajcie mam problem.... mieszkam w usa w phoenix i bardzo chcialbym obejrzec turniej chciago thorpy w ktorym wystapi Wisla. wiem ze transmisje bezposrednia przeprowadzi tvp3 a retransmisje tvp sport...

czy ktos moze mi powiedziec jak moge obejrzec te kanaly za posrednictwem internetu?? bylbym wdzieczny dzieki, pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sluchajcie mam problem.... mieszkam w usa w phoenix i bardzo chcialbym obejrzec turniej chciago thorpy w ktorym wystapi Wisla. wiem ze transmisje bezposrednia przeprowadzi tvp3 a retransmisje tvp sport...

czy ktos moze mi powiedziec jak moge obejrzec te kanaly za posrednictwem internetu?? bylbym wdzieczny dzieki, pozdrawiam

 

 

Wiem że czasami transmisje na żywo robi itvp. ( np. z olimpiady wiem że były) ja z tego nigdy nie korzystałem bo mam za słabe łącze ale spróbuj zajrzeć tu-> http://www.itvp.pl/sport/index.html może coś znajdziesz jak się do tego ewent. zabrać i czy coś takiego pokażą

.

Powodzenia :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TVP Info coraz bliżej

 

Czy informacyjna telewizja TVN24 wkońcu doczeka się poważnego konkurenta? Wiele wskazuje na to, że informacyjny kanał telewizji publicznej - TVP Info, który ma powstać na bazie TVP3 ruszy po wakacjach.

 

Żródło:Media2.pl

 

Więcej info: http://media2.pl/media/26513-tvp-info-coraz-blizej.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

E tam już to TVP wymyśla a wymyśla! :roll: I tak nie będzie to TVP Info miało szans z TVN24 !!! A właśnie, racja, ciekawe co w takim razie za ramówkę będzie miała ''3''?? Znając TVP to wymyślą coś bezsensownego. Uważam, że to tvp info wcale nie jest takie konieczne, ponieważ stacje tvp - 1,2,3 mają obecnie jakąś tematykę. ''1'' ma wiadomości, wieczorynki, czasem koncerty, sport i przede wszystkim jakieś tam filmy, ''2'' prezentuje głównie rozrywkę, no i ''3'' jest poświęcona tematyce informacyjnej. I uważam, że tak jest dobrze, trzy główne stacje tvp się ostro różnią i tak jest dobrze i tak powinno zostać, a nie kurcze to tvp wymyśla i wymyśla i to tak spontanicznie działa to tvp! :P:):roll: Ach, szkoda gadać. Ale wiadomo dlaczego tak jest. No cóż, trzeba zaakceptować :roll::lol:

Jak na razie to TVP nie ma za bardzo czym się chwalić, choćby głównie kanałem takim jak tvp sport, itd. Nie mówię, bo znajdą się czasem jakieś fajne programy, np. uważam, że kanał tvp polonia nie jest aż taki zły, i spełnia oczekiwania ludzi mieszkających poza granicami Polski. Ale ogólnie mówiąc, to ja nie pochwalam kanałów tvp i szczerze to ich nie oglądam, uważam, że z tvn nie mają co się równać..

Taka moja opinia...

Pozdrawiam :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

TVP Info może ruszyć w paźdzerniku

 

Telewizja Polska TVP3 TVP Info

Według Dziennika, telewizyjna Trójka ma zostać przekształcona w zapowiadany od doawna informacyjny kanał TVP Info, już w połowie października. To już kolejny nowy termin startu TVP Info.

Informacja co do startu TVP Info na razie jest nieoficjalna. Wczesniej mówiono, że kanał am ruszyć we wrześniu.

 

- To już kolejny termin, o którym słyszę, i nie wydaje mi się, by zaplanowana data startu była skutkiem świadomego wyboru szefostwa. To raczej prosty wynik opóźniających się prac nad kanałem - komentuje dla Dziennika poczynania swoich konkurentów Adam Pieczyński, prezes TVN24.

 

Źródło: Dziennik

za: media2

 

A potem w listopadzie, grudniu po południu itd........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...