Skocz do zawartości

TVP Info


pakumy
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gdyby nie Kurski to nadal TVP by tkwiła w średniowieczu technologicznym. To Kurski cofnął decyzje o kodowaniu TVP Info podjętą przez poprzednika Kurskiego. Do 2016 roku "Panorama", "Teleexpress", "Wiadomości " były emitowane w SD w porównaniu do "Wydarzeń" i "Faktów", które były już dawno w HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież nikt nie zmusza do oglądania. Ja tam oglądam z zaciekawieniem. W końcu, po 8 latach. To co dla jednych będzie nudne dla innych jest ciekawe. Zamiast narzekać po prostu zostawcie ten kanał tym którzy chcą oglądać i będą to robić. TVP nie powinna w żaden sposób walczyć o widza...

 

 

Gdyby nie Kurski to także by nie było 2,5 mld na minusie. No nie wiem prawdę mówiąc co ważniejsze... Dziadki oglądające głównie TVP nie odróżniają wszak HD od SD

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurski był z jajem, miał charakter co kuło niektóre osoby zwłaszcza TVN. Po prostu za Kurskiego były jajca i coś się działo w tej telewizji. Nie mam tutaj na myśli tylko TVP Info.  Haha, pamiętam w 2021 roku chyba przed sylwestrem marzeń 2021 w studiu TVP Info były występy wykonawców disco-polo 🤣🤣🤣🤣No takiego czasu w TVP to już raczej lub bardzo długo nie będzie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, satmaniak2000 napisał(a):

Oczywiście, że nie powinna być skromna. A co teraz będzie? Proszę poczekać jak się rozwiną i będzie przekaz pod PO? Będzie krytyka tego rządu na antenie TVP Info? Przecież miało nie być propagandy, media mają być krytyczne. Czarno to widzę. 

No i mamy hit dnia. Krytyczne. 8 lat nie było ani jednego krytycznego materiału na temat partii rządzącej. Ani jednego, a pseudo komentatorom płacono by chwalić absolutnie wszystko. To była krytyka władzy. Masz te swoją republikę, tam masz technologie i krytykę władzy. 

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Ipo napisał(a):

No jaja to on miał na pewno. Żonka była szczęśliwa z zarobków. 😂😂😂

Żonka i były mąż żonki  byli szczęśliwi. Nie rozumiem jak niektórzy wciąż tego bronią, albo bo w TVP info było disco polo. Ktoś pamięta materiał wiadomości o gwiazdach (tych na niebie), a w materiale wypowiadał się Zenek Martyniuk. Do takiej telewizji tęsknicie? To byłw czysta patologia. Schlebianie najniższym gustom.

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu się mylisz. W serwisach pokazują krytyczne opinie wobec władzy. Na przykład wczoraj bylo o podwyżkach dla nauczycieli które okazują się być niższe niż obiecywał rząd. Aż mnie wbiło w fotel jak to usłyszałem. Nawet ja bym to ostatnie pominął. 😂😂😂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, satmaniak2000 napisał(a):

Ale nie pluj jadem kolego, ok? Wiem, że jest TV Republika. Teraz w TVP Info też nie będzie krytyki wladzy i będzie TVPO tylko w biedniejszej wersji by nie drażnić TVN24.

W każdym materiale są przedstawione różne strony. Coś co było nie do pomyślenia przez 8 lat, ale wtedy byłeś cicho, bo pasował Ci tańczqcy Jakimowicz z ogórek, mszę smoleńskie i hejter kłeczek.  Wtedy pasowało, prawda?

Teraz, pasjonat napisał(a):

Wtedy była prawdziwa Polska telewizja z muzyką dobrą, Eurodance, disco to było coś , pamiętacie hity na czacie w TVP 2 we współpracy eska w 2005 roku? Piękne przeboje zagranicznych przebojów

Hahahaha, dobra muzyka. Wiesz czym jest dobra muzyka? Czy TVP ma schlebiać najniższym gustom?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zważywszy na to byly plusy i minusy poprzednjch rzadów w TVP 

Plusy: podniesienie kanału TVP info do HD 

Wprowadzenie TVP Sport do naziemnej telewizji cyfrowej

Podniesienie kultury do HD

 

 

Minusy: przewalenie milionów a nawet miliardów na Propagande dziennikarską i zapraszanie tylko jednych ekspertów popierających jedna opcje polityczaną

Niedofinsowane byly ośrodki regionalne i byly w gorszej jakości. 

Dziennikarz przerywał wypowiedzi posłom innej opcji co powodowalo przekrzekiwanie sie a widz wtedy nie mogl zrozumiec co dana osoba miala do powiedzenia 

 

 

Grafiki nie powalały za duzo bylo czerwonych pasków i to jeszcze grozy

 

 

A obecnie tez nie powalają według mnie powinni troszeczkę dopracowac ją 

Ogromny minusem jest to wedrujące logo w dolnym rogu podczas audycji informacyjnych. 

 

 

 

 

Edytowane przez SUPER MEDIALNY
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, satmaniak2000 napisał(a):

 Po prostu za Kurskiego były jajca i coś się działo w tej telewizji.

Doskonale podsumowałeś poprzednie TVP Info. 

Wybacz ale kanał informacyjny ma informować a nie robić sobie jaja z widza :)

Jak Ci brakuje jajcarskich "informacji" TV Republika czeka na Ciebie. 

Tu dyskutujemy o poważnych sprawach. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat tutaj co napisałem nie miałem na myśli TVP Info tylko pisałem ogólnie. Poprzednie TVP Info informowało o tym co się dzieje w Polsce i na świecie, jeżeli pominiemy krajową politykę. Teraz będzie dokładnie to samo tylko w drugą stronę, tylko taka gorsza niedoinwestowana wersja TVN24 by nie robić konkurencji,  bo przecież się na nich wzorujemy.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, pasjonat napisał(a):

Dla ciebie niski gust, dla mnie to premium najwyższy gust.

Najlepsza muzyka to lata 80,90,00,10 w muzyce Eurodance, disco szczególnie przebojów z zagranicy, kocham, kocham.
 

Wiesz, że świat nie musi się kręcić wokół ciebie? Znasz inną muzykę niż proste disco?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...