Skocz do zawartości

TVP Info


pakumy
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

13 minut temu, Ipo napisał(a):

Pereira i Adamczyk zwolnieni dyscyplinarnie. Ciekawe, że czekano na to aż tak długo. Zapewne teraz pójdą do sądu pracy.

Prędzej za Pereirę weźmie się prokuratura gdyż przywłaszczenie sobie przez niego profilu TVP Info na Twitterze (Xie) to tylko wierzchołek góry lodowej. 

1 minutę temu, Mateusz2006 napisał(a):

Nielegalne zwolnieni.

Patrząc na to co zrobili te zwolenienia im się po prostu należały. Nikt o zdrowych zmysłach nie okupuje budynku czy kradnie profile na social mediach. 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego napisałem trochę wcześniej, że tutaj pojawiają się osoby które bronią wszystkiego co było wcześniej tylko dla zasady. Już mają wyrobione zdanie, są sądem, prokuraturą i TK w jednym. Ja tam poczekam jednak na to jak się to skończy w sądzie bo jestem święcie przekonany, że tam te sprawy trafią by wyrażać ostateczne opinie. Taki Pereira to nie tylko sąd pracy ma przed sobą...

Edytowane przez Ipo
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te wszystkie skandaliczne zarobki są nie do obrony. Okazało się, że łatwo za pieniądze kupić człowieka. Okazało się, że Ci którzy wierzą w ten populizm, to chyba tak nie do końca, nawet za 10 sekund wypowiedzi trzeba było płacić. Za moje, za Twoje, za nasze. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, dvbtowiec napisał(a):

Im więcej tych informacji, tym mniej jestem zdziwiony że trzeba było tą instytucję dotować dwoma a ostatnio trzema miliardami. 

Pamiętaj co Kurski zastał w TVP , która się rozpadała technologicznie. Miliardy były potrzebne by odbudować prestiż Telewizji Polskiej w kraju i Europie, a nielegalne władze niszczą TVP info i TVP.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prestiż to chyba tylko w twojej głowie. 😂 Miliardy były potrzebne na wyplaty dla rodziny i znajomków. Na ten rok zapowiadana strata 2,5 mld zl. Tak pięknie zniszczyli TVP. Mam nadzieję zrobią z tym porządek nareszcie.

  • Popieram 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym @Mateusz2006 jako podatnik oczekiwał że tak ogromne środki odbudują prestiż służby zdrowia w Polsce i Europie. A co do TVP jak pokazują oficjalne dane ktore przytoczył @Ipomimo 2.7mld dotacji, pieniędzy z reklam, z abonamentu, dług 2.5mld.

To jest odbudowa prestiżu, zadłużając spółkę i doprowadzając do jej niewypłacalności? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może prościej. Jak Ci rodzice @Mateusz2006zadłużą mieszkanie i spółdzielnia wystawi go na licytację, to na nic nie przyda Ci się wypasiony telewizor w salonie :)

A co do kamer SD to były inne czasy, kanałów SD było wciąż sporo, a sprzęt HD bardzo drogi. One nie były kupowane w 2014 roku, ale dużo wcześniej. Trzeba także mieć pewien umiar w dokonywaniu takich porównań. Na marginesie to za prezesury Brauna TVP1, TVP2 przeszła na HD. To za jego prezesury dokonano wymiany sprzętu emisyjnego w całej Polsce analogowego na cyfrowy w 2013 roku. TVP nie stała technologicznie w miejscu, tylko miała inne wyzwania. 

Edytowane przez dvbtowiec
  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, Ipo napisał(a):

Ja tam poczekam jednak na to jak się to skończy w sądzie bo jestem święcie przekonany, że tam te sprawy trafią by wyrażać ostateczne opinie.

Jeśli wyrok będzie nie po Waszej myśli, to go nie uznacie, jak to było w przypadku odmowy wpisu w KRS, także ten teges... @dvbtowiecTo kiedy te kamery SD były kupowane? W 2013 już od wielu lat w TV operowano na cyfrowym zapisie/dosyle/kompresji, a jedyne co było analogowe, to dosył do końcowego odbiorcy przez Emitel.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie ja tego wyroku nie uznałem? Czekam na przytoczenie mojej wypowiedzi bo może po prostu nie pamiętam. Ten wyrok nie zrobił na mnie żadnego wrażenia bo po pierwsze nie jest ostateczny, a po drugie czekam na postawienie TVP w stan likwidacji. Nie zrobią tego to dopiero uznam, że jest problem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Mr. Music napisał(a):

 To kiedy te kamery SD były kupowane? W 2013 już od wielu lat w TV operowano na cyfrowym zapisie/dosyle/kompresji, a jedyne co było analogowe, to dosył do końcowego odbiorcy przez Emitel.

Dziękuję że potwierdzasz iż TVP inwestowała w sprzęt przed 2015 rokiem. @Mateusz2006 powinien to przeczytać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...