Skocz do zawartości

TVP Info


pakumy
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

12 godzin temu, Falcon napisał:

No jeżeli wypadki to ważny społecznie temat to proponuję odpalić kanał "Polskie drogi" na YT. :)

O czym niby mieli gadać na TVN24 skoro nie organizowali żadnej imprezy? :)

Ale nie zmienia to faktu, że perd... o Sylwestrach w TVP czy Polsacie to przeginka.

Czy Polsat News gadał o Sylwestrze? Też pewnie, ale dziś oglądałem i było o sytuacji z koronawirusem, aferze z szczepieniami, relacje jak wyglądał Sylwester na ulicach itd. Zero o imprezie Polsatu, a włączyłem Info i tam innego tematu niż Sylwester marzeń nie było.. Przeginka. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, wislok napisał:

Czy Polsat News gadał o Sylwestrze? Też pewnie, ale dziś oglądałem i było o sytuacji z koronawirusem, aferze z szczepieniami, relacje jak wyglądał Sylwester na ulicach itd. Zero o imprezie Polsatu, a włączyłem Info i tam innego tematu niż Sylwester marzeń nie było.. Przeginka. 

W zasadzie to jedyny moment, w którym w TVP Info nie mówiono o imprezie sylwestrowej, był około 15:00, jak nadawano na żywo konferencję z KPRM (była przerwa w skokach, więc sobie spojrzałem). Ale ogólnie to wczoraj bardzo monotematycznie było, czy to na antenie telewizyjnej, czy na profilu na Twitterze. Zgadzam się, że to była już przesada, tak samo jak w przypadku wczorajszego wydania Wiadomości, które również było poświęcone w zasadzie tylko mówieniu o tym, jaka to wspaniała impreza się odbyła w Ostródzie. Nie powiedziano natomiast nic choćby o tym, co światowi przywódcy zawarli w swoich orędziach noworocznych (a choćby dla naszych zachodnich sąsiadów było to wystąpienie historyczne, bo ostatni raz wygłaszała je kanclerz Merkel). 

OK, ja sobie takie rzeczy mogę sam sprawdzić, orędzie z Włoch to bez tłumaczenia mogę odtworzyć dla ćwiczenia języka. Tyle tylko, że nie wszyscy mają takie zacięcie, a też jednak od stacji informacyjnej oczekiwać należy, że przedstawi swoim widzom tego typu wieści. Teledyski to mogą sobie grać na innych kanałach, nie trzeba ich też na profilu twitterowym umieszczać, bo jak ktoś będzie chciał sobie posłuchać Bad Boys Blue albo innych wykonawców z Ostródy, to sobie ich znajdzie na YouTube, a nie w miejscu, w którym powinien przeczytać najnowsze i najistotniejsze wiadomości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, dvbtowiec napisał:

Przekaz jesteśmy naj naj naj został utrwalony wśród oglądających wyłącznie tą stację - oni w to uwierzyli. Cel został osiągnięty. I o to chodziło :)

Dokładnie cel osiagnięty.Manipulacja tymi co to jeszcze ogladają.Ja osobiście poza bardzo małymi wyjątkami(sport którego nie ma w żadnym innym kanale)Nie oglądam TVP.A powodem były chora akcje na antenach z Owsiakiem i kiedyś dawno temu ogladałem wiadomości a tam 2/3 czasu oczernianie przeciwników.Od tamtego czasu wolę ogladać bardziej obiektywne informacje wiadomości czy jak tam zwał.

  • Popieram 1
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, bugmenot napisał:

Ale patrząc po "bużkach" do postów wyżej to kilka osób nie widzi w tym żadnego problemu. I to jest dopiero straszne.

To jest stary team żołnierzyków TVP którzy przy każdej okazji bronią tej śmiesznej telewizji. Nie przejmuj się.

  • Popieram 1
  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Beks napisał:

Dziś znowu krytyka Sylwestra. Przechodzą samych siebie. 

Z perspektywy branży medialnej - bliskiej użytkownikom tego forum, dzisiaj "Wiadomości" pocisnęły w jednym wydaniu zarówno TVN, jak i Polsat. TVN za szczepionki zaprzyjaźnionych z nimi celebrytów i dyrektora Miszczaka. Polsatowi znowu dostało się za Sylwestra. ;)

Poruszają takie nieistotne dla ludzi tematy jak Sylwester w Polsacie... Tymczasem ludzie pracujący/prowadzący biznesy w wielu branżach mają pozamykane swoje biznesy ze względu na obostrzenia. Jakiś ponury żart. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam wrażenie, że widownia TVP zmuszona jest teraz siedzieć w głowie Jacka Kurskiego. To już nawet nie jest telewizja stricte rządowa, partyjna czy też telewizja samego naczelnika. Oglądamy po prostu projekcję szeroko pojętej myśli p. Kurskiego. A że jego myśli w 100% zaabsorbowane są teraz Sylwestrem, to cały elektorat zmuszony jest do wysłuchiwania tych dziwnych wynaturzeń.

  • Popieram 1
  • Dzięki 1
  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i proszę miałem rację, naj, naj, naj :)

https://www.onet.pl/kultura/onetkultura/rozmowa-danuty-holeckiej-z-jackiem-kurskim-w-tvp-widzowie-wysmiali-prowadzaca/260rqd7,681c1dfa

 

Cytat

Prezes TVP skomentował też kontrowersje wokół "Sylwestra Marzeń". Jego zdaniem, są one efektem "zawiści różnych ludzi, którzy nie mogą zdzierżyć tego, że Telewizja Polska znowu wygrała, ma najlepszą ofertę, najlepszą rozrywkę, zrobiła najlepszego sylwestra".

Pozwoliłem sobie na drobną ingerencję w oryginał i wytłuściłem w cytacie naj, naj, naj. To jest warte podkreślenia ? 

Ciekawe czy ten który mi dał poprzednio buźkę "że co proszę" teraz będzie miał odwagę przyznać się do błędu. ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybacz że się z Tobą nie zgodzę .

Ale pisanie takich bzdur : widownia TVP zmuszona jest , oglądamy ,cały elektorat zmuszony jest

  • to są słowa z Twej wypowiedzi . Człowieku nie chcesz to nie oglądaj tej TVP

    od niecałego roku oglądam w TVPinfo dwa programy wtylewizji (wieczorem) i Jedziemy (rano) , a byłem bardzo przeciwny tej stacji ...

    dodam że nie jestem zwolennikiem Pisu

    pzdr

 

6 godzin temu, WebMat napisał:

Mam wrażenie, że widownia TVP zmuszona jest teraz siedzieć w głowie Jacka Kurskiego. To już nawet nie jest telewizja stricte rządowa, partyjna czy też telewizja samego naczelnika. Oglądamy po prostu projekcję szeroko pojętej myśli p. Kurskiego. A że jego myśli w 100% zaabsorbowane są teraz Sylwestrem, to cały elektorat zmuszony jest do wysłuchiwania tych dziwnych wynaturzeń.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, andvhs napisał:

Człowieku nie chcesz to nie oglądaj tej TVP

 

Tak można by było powiedzieć o programie Agrobiznes albo o tygodniku wędkarskim. Nie rozumiem dlaczego ten argument jest jeszcze używany. Przecież to co pokazuje TVP, Polsat, TVN, pisze Gazeta Wyborcza, Gazeta Polska, Nasz Dziennik, Onet, WP, Interia itd. wpływa niezwykle istotnie na kształt społeczeństwa, na wyznawane wartości, zasady, którymi w życiu kierują się ludzie. Nawet jeśli zatkam uszy i zasłonię oczy na wszelkie treści z mediów, to i tak skutek ich oddziaływania pośrednio uderzy we mnie. Stąd powszechna troska, aby media trzymały się uczciwych zasad. Wydaje mi się to oczywiste.

 

I zaskoczę Cię, bo tak właśnie jest w praktyce. Staram się jak mogę nie oglądać żadnej telewizji "informacyjnej". Ale boli mnie, że żyjemy w czasach wojny ideologicznej. Tęsknię za czasami, gdy polityka nie miała takiego wpływu na codzienność, społeczeństwo widziało jeden kierunek, miało wspólne cele, wyznawało podobne wartości. Dlatego jestem przeciwnikiem wszelkich działań, które prowadzą do polaryzacji oraz destabilizacji społeczeństwa z jednej i z drugiej strony.

 

11 godzin temu, andvhs napisał:

Wybacz że się z Tobą nie zgodzę .

Ale pisanie takich bzdur : widownia TVP zmuszona jest , oglądamy ,cały elektorat zmuszony jest

  • to są słowa z Twej wypowiedzi . Człowieku nie chcesz to nie oglądaj tej TVP

    od niecałego roku oglądam w TVPinfo dwa programy wtylewizji (wieczorem) i Jedziemy (rano) , a byłem bardzo przeciwny tej stacji ...

    dodam że nie jestem zwolennikiem Pisu

    pzdr


Przepraszam, ale jaka może być reakcja ludzi, którzy po raz siedemdziesiąty czwarty raz z rzędu słyszą coś o jakimś festiwalu disco polo. Mimo pandemii nie żyję w próżni i widzę jakie są reakcje. A reakcja zwolennika PiS-u to mniej więcej: "a o ch...j tu chodzi?", "ja nie rozumiem". Pytałem nawet wczoraj jedną osobę, bardzo twardego zwolennika PiS-u i powiedział, że wyłączył telewizor przed północą w sylwestra i poszedł spać. I że on już TVP Info nie może oglądać, bo on to wszystko wie, więc po co ma ciągle oglądać to samo.

 

Jestem przeciwnikiem zasady, że cel uświęca środki. Rozumiem, że polityka jest cyniczna i że ludzie dobrzy, uczciwi, prawi i sprawiedliwi w polityce przepadną, bo będą nieskuteczni. Jednakże ta propagandowa strategia jest gorsza niż zbrodnia - to błąd (Talleyrand). Skończy się tym, co każdy podskórnie czuje - zmieni się rząd, który nie będzie miał skrupułów i będzie robił dokładnie to samo, tylko w drugą stronę. A wojna domowa przejdzie w kolejne stadium.

Edytowane przez WebMat
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, mateo.poznan napisał:

symetryzm. tvn to stacja prywatna, może robić wszystko w ramach prawa. tvp to stacja publiczna, ma pewne obowiązki i ograniczenia. to co wyrabia z nią obecny zarząd jest żenujące. 

Tak samo było żenujące za rządów PO. Wtedy nie była antyrządowa tylko antypisowska. Tak samo była upolityczniona, tylko trochę próbowali udawać że tak nie jest.

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...