Jump to content

Recommended Posts

Ogl膮da艂em to, te paski bo by艂y tak dla jaj zrobione. Poza tym artyku艂 dodatkowo nierzetelny z powodu wymienienia Ziemkiewicza jako jednego z prowadz膮cych.

• Haha 1
  • Confused 2
  • Upvote 1
  • 2 weeks later...

"Marsze dla 呕ycia i Rodziny" czy "Narodowy Marsz 呕ycia" te偶 relacjonowali zawsze w szcz膮tkowy spos贸b, jakie艣 materia艂y si臋 pojawia艂y, czy pojedyncze wej艣cia na 偶ywo, ale nie by艂o szerokich relacji. Dlaczego mieliby teraz bardziej skrupulatnie relacjonowa膰 protesty drugiej strony? Natomiast media prywatne nie relacjonuj膮 marszy kobiet (i m臋偶czyzn) pro-life, a mocno relacjonuj膮 marsze kobiet (i m臋偶czyzn) pro-choice, co jest skrajnie nierzetelne.

• Confused 2
  • Upvote 1

Poza tym media prywatne mog膮 sobie wybiera膰 tematy wg uznania bo s膮 prywatne. Media publiczne s膮 finansowane tak偶e przez tych kt贸rzy dzi艣 protestuj膮 na ulicach wi臋c maj膮 przedstawia膰 ka偶d膮 opcj臋 po r贸wno. Wci膮偶 wyci膮gasz takie same [beep] argumenty. To juz sie nudne robi.

• Confused 1

No c贸偶. Szkoda 偶e wyobra藕nia niekt贸rych jest tak p艂ytka i偶 nie przewidzia艂a 偶e wyrok w tak delikatnej sprawie w szczycie pandemii spowoduje tak膮 spo艂eczn膮 reakcj臋. Ja widzia艂em obrazki w kt贸rych ludze byli popychani, wi臋c nie b臋d膮c w centrum wydarze艅 ci臋偶ko ocenia膰. Nie mniej to by艂y incydenty i by艂bym daleki od por贸wna艅 do kiboli.

Nie wiem czy widzieli艣cie wstrz膮saj膮 relacj臋 o ataku "meneli" na s臋dzi臋 TK opowiedzian膮 przez聽 sam膮 s臋dzi臋 w TVP Info聽聽https://wiadomosci.onet.pl/kraj/wyrok-tk-ws-aborcji-krystyna-pawlowicz-o-ataku-oni-mowia-ze-im-wolno-pytac/xn136wg

Po obejrzeniu materia艂u drugiej strony mog臋 powiedzie膰 "Wiem wi臋cej"聽:)

• Confused 1
  • Upvote 1
Godzin臋 temu, wislok napisa艂:

Lepiej dla nich, 偶e nie pokazuj膮, bo podejrzewam, 偶e straci艂y by na tym sporo, zachowania, kt贸re kojarzymy z kibolami, wulgaryzm itd聽

Tak , sw贸j elektorat chroni膮 przed pokazaniem co si臋 w Polsce dzieje. Nie samym wirusem cz艂owiek 偶yje.

Otw贸rz troch臋 oczy.

• Confused 1
2 godziny temu, dvbtowiec napisa艂:

No c贸偶. Szkoda 偶e wyobra藕nia niekt贸rych jest tak p艂ytka i偶 nie przewidzia艂a 偶e wyrok w tak delikatnej sprawie w szczycie pandemii spowoduje tak膮 spo艂eczn膮 reakcj臋. Ja widzia艂em obrazki w kt贸rych ludze byli popychani, wi臋c nie b臋d膮c w centrum wydarze艅 ci臋偶ko ocenia膰. Nie mniej to by艂y incydenty i by艂bym daleki od por贸wna艅 do kiboli.

Nie wiem czy widzieli艣cie wstrz膮saj膮 relacj臋 o ataku "meneli" na s臋dzi臋 TK opowiedzian膮 przez聽 sam膮 s臋dzi臋 w TVP Info聽聽https://wiadomosci.onet.pl/kraj/wyrok-tk-ws-aborcji-krystyna-pawlowicz-o-ataku-oni-mowia-ze-im-wolno-pytac/xn136wg

Po obejrzeniu materia艂u drugiej strony mog臋 powiedzie膰 "Wiem wi臋cej"聽:)

Bo ludzie nie maj膮 rozumu by si臋 nie nara偶a膰.

Ogl膮dam mecz pi艂karski, nie bior臋 udzia艂u w demonstracjach. Ludzie doskonale wiedz膮 co si臋 dzieje, anachronizmem jest my艣lenie, 偶e ludzie ogl膮daj膮 1 kana艂.聽

• Haha 3
W dniu 24.10.2020 o 12:29, bugmenot napisa艂:

Ok, zwracam honor - daj膮 kr贸tkie wrzutki jak TVP INFO, zajmuj膮 si臋 nimi bez por贸wnania mniej ni偶 marszami pro-choice (tj. nie "grzej膮 tematu" przez kilka nast臋pnych dni, tylko powiedz膮 raz, dwa, trzy razy, 偶eby nie by艂o, 偶e nie wspomnieli).

W dniu 24.10.2020 o 13:24, Ipo napisa艂:

Poza tym media prywatne mog膮 sobie wybiera膰 tematy wg uznania bo s膮 prywatne. Media publiczne s膮 finansowane tak偶e przez tych kt贸rzy dzi艣 protestuj膮 na ulicach wi臋c maj膮 przedstawia膰 ka偶d膮 opcj臋 po r贸wno. Wci膮偶 wyci膮gasz takie same [beep] argumenty. To juz sie nudne robi.

No to przedstawiaj膮 po r贸wno - marsze pro-life ma艂o i marsze pro-choice ma艂o.聽

3 godziny temu, dvbtowiec napisa艂:

Wyobra藕 sobie 偶e znam wielu g艂贸wnie starszych kt贸rzy ogl膮daj膮 jeden :) Sam w swojej rodzinie mam takie osoby. Te same osoby powtarzaj膮 w rozmowach prywatnych wy艂膮cznie tezy p艂yn膮ce z jednego kana艂u. Nie s膮dz臋 aby to by艂 przypadek.聽

Anachronizm, co艣 co si臋 ko艅czy. Pokolenie moich dziadk贸w jeszcze mo偶e ogl膮da te kilka kana艂贸w.聽