Skocz do zawartości

TVP Info


pakumy
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No cóż. Szkoda że wyobraźnia niektórych jest tak płytka iż nie przewidziała że wyrok w tak delikatnej sprawie w szczycie pandemii spowoduje taką społeczną reakcję. Ja widziałem obrazki w których ludze byli popychani, więc nie będąc w centrum wydarzeń ciężko oceniać. Nie mniej to były incydenty i byłbym daleki od porównań do kiboli.

 

Nie wiem czy widzieliście wstrząsają relację o ataku "meneli" na sędzię TK opowiedzianą przez  samą sędzię w TVP Info  https://wiadomosci.onet.pl/kraj/wyrok-tk-ws-aborcji-krystyna-pawlowicz-o-ataku-oni-mowia-ze-im-wolno-pytac/xn136wg

 

Po obejrzeniu materiału drugiej strony mogę powiedzieć "Wiem więcej" :)

 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, wislok napisał:

Lepiej dla nich, że nie pokazują, bo podejrzewam, że straciły by na tym sporo, zachowania, które kojarzymy z kibolami, wulgaryzm itd 

Tak , swój elektorat chronią przed pokazaniem co się w Polsce dzieje. Nie samym wirusem człowiek żyje.

Otwórz trochę oczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, dvbtowiec napisał:

No cóż. Szkoda że wyobraźnia niektórych jest tak płytka iż nie przewidziała że wyrok w tak delikatnej sprawie w szczycie pandemii spowoduje taką społeczną reakcję. Ja widziałem obrazki w których ludze byli popychani, więc nie będąc w centrum wydarzeń ciężko oceniać. Nie mniej to były incydenty i byłbym daleki od porównań do kiboli.

 

Nie wiem czy widzieliście wstrząsają relację o ataku "meneli" na sędzię TK opowiedzianą przez  samą sędzię w TVP Info  https://wiadomosci.onet.pl/kraj/wyrok-tk-ws-aborcji-krystyna-pawlowicz-o-ataku-oni-mowia-ze-im-wolno-pytac/xn136wg

 

Po obejrzeniu materiału drugiej strony mogę powiedzieć "Wiem więcej" :)

 

Bo ludzie nie mają rozumu by się nie narażać.

Oglądam mecz piłkarski, nie biorę udziału w demonstracjach. Ludzie doskonale wiedzą co się dzieje, anachronizmem jest myślenie, że ludzie oglądają 1 kanał. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 24.10.2020 o 12:29, bugmenot napisał:

Ok, zwracam honor - dają krótkie wrzutki jak TVP INFO, zajmują się nimi bez porównania mniej niż marszami pro-choice (tj. nie "grzeją tematu" przez kilka następnych dni, tylko powiedzą raz, dwa, trzy razy, żeby nie było, że nie wspomnieli).

W dniu 24.10.2020 o 13:24, Ipo napisał:

Poza tym media prywatne mogą sobie wybierać tematy wg uznania bo są prywatne. Media publiczne są finansowane także przez tych którzy dziś protestują na ulicach więc mają przedstawiać każdą opcję po równo. Wciąż wyciągasz takie same [beep] argumenty. To juz sie nudne robi.

No to przedstawiają po równo - marsze pro-life mało i marsze pro-choice mało. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, dvbtowiec napisał:

Wyobraź sobie że znam wielu głównie starszych którzy oglądają jeden :) Sam w swojej rodzinie mam takie osoby. Te same osoby powtarzają w rozmowach prywatnych wyłącznie tezy płynące z jednego kanału. Nie sądzę aby to był przypadek. 

Anachronizm, coś co się kończy. Pokolenie moich dziadków jeszcze może ogląda te kilka kanałów. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwi mnie ze tyle ludzi jeszcze wierzy w te wszystkie głupoty jakie padają na tej stacji. Po spocie wyborczym Andrzeja Dudy we Wiadomościach i sugerowanie że jego kontrkandydat odda pieniądze podatników Żydom już nikt nie powinien mieć wątpliwości że to propaganda rodem z PRL, a może i gorsza

I nikt mi nie wmówi że w TVN to samo.





  • Popieram 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety mamy takie społeczeństwo jakie mamy i nikt i nic tego nie zmieni. Po prostu mamy taką mentalność. To widać na przestrzeni wieków. Zawsze uwielbialiśmy się kłócić, poróżniać i nie potrafiliśmy racjonalnie rozmawiać. Nie ma jakiejkolwiek dyskusji, a takie paski to pożywka dla narwańców. :)

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
W dniu 27.10.2020 o 13:28, Kiler napisał:

Niestety mamy takie społeczeństwo jakie mamy i nikt i nic tego nie zmieni. Po prostu mamy taką mentalność. To widać na przestrzeni wieków. Zawsze uwielbialiśmy się kłócić, poróżniać i nie potrafiliśmy racjonalnie rozmawiać. Nie ma jakiejkolwiek dyskusji, a takie paski to pożywka dla narwańców. :)

Ja się z tym nie zgadzam. To jest próba przeniesienia zwyczajów pewnych grup ludzi na całe społeczeństwo. W każdym kraju są takie grupy, które izolują się od reszty, których poglądy są konfrontacyjne z poglądami innych, którzy wymuszają dostosowanie się innych pod czyjąś modłę. I w każdym są ludzie, którzy dążą do dialogu, którzy szukają rozwiązań, w których każda ze stron wygrywa. Historia każdego kraju, która tworzy się każdego dnia, jest potem cenną wskazówką na przyszłość. W żadnym kraju nie było ludzi jednomyślnych i samych potulnych baranków. Mam nadzieję, że czas wyciągania wniosków z tej całej sytuacji nastąpi jak najszybciej.

Edytowane przez bartomello
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...