Jump to content
pakumy

TVP INFO

Recommended Posts

Co do Abonamentu RTV, to powinien być wprowadzony w formie rachunku za prąd - coś takiego planował wprowadzić Czabański, ale się z tego wycofał.

Fakt, obecnie TVP Info jest od stycznia 2016 roku zupełnie inne od TVN 24, Polsat News czy Superstacji, pokazując wydarzenia typu komisje śledcze, 75 rocznica bitwy pod Monte Cassino czy defilade wojskowe (Polsat News 2 zanim stał się kanałem powtórkowym też tego typu wydarzenia pokazywał, gdzie szkoda jest tylko tego, że TVN 24 czy Polsat News nie mają polskiego odpowiednika Sky TG 24 Active, który pokazuje bardzo ważne wydarzenia - a niby Polsat News skręca w prawą strone, a nie pokazuje Monte Cassino).

Sam mam krytyczny stosunek do niektórych programów informacyjnych i publicystycznych w TVP Info (np. ataki na Konfederacje), a mimo to są ciekawe programy typu ''Studio Wschód'', które da się oglądać.

Godzinę temu, wislok napisał:

Teraz Ci powiem dlaczego wolę obecną sytuację? - Za poprzednich rządów zarówno TVP, TVN i Polsat wspierały rządzących i był jednolity przekaz , teraz mam większy pluralizm medialny. 

To samo słysze też od Karnowskich i Lichockiej.

20 minut temu, Frontowiec napisał:

Co do Abonamentu RTV, to powinien być wprowadzony w formie rachunku za prąd - coś takiego planował wprowadzić Czabański, ale się z tego wycofał.

Pomysł dobry ,tylko pamiętasz ile było płaczu,bo ktoś sobie zamontował licznik na działce ,inny w garażu. Także powinno to być  jakoś rozgraniczone.

Przy okazji na szybko sobie sprawdziłem ile jest osób zobowiązanych do płacenia do abonamentu. Jest to ok.3,4 mln razy 22,40 zł miesięcznie ,wychodzi ponad 76 mln na miesiąc . Jeżeli dobrze policzyłem:).  TVP była by potęgą w zdobywaniu jakichkolwiek praw ,gdyby wszyscy płacili.

18 minut temu, wuzel napisał:

TVP była by potęgą w zdobywaniu jakichkolwiek praw ,gdyby wszyscy płacili.

I wszyscy by się z Polski zwinęli:)

W związku z ciszą wyborczą nie będzie dzisiaj w nocy powtórek m.in. ''Wiadomości'', ''Gościa Wiadomości'', ''Forum'' i ''W tyle wizji'', gdzie w zamian będą emitowane filmy dokumentalne.

Jutro nie będzie ''Studio Polska'' (w zamian będzie emitowany film dokumentalny ''Rzeczpospolita Reaktywacja'').

Od kiedy Poranek zaczyna się już o 05:30 a nie od 05:55?

Od końca sierpnia ubiegłego roku, gdy wprowadzono o 6:30 program "Wstaje dzień".

Oglądałem ten program przez minutę. Akurat gościem był Rysiu Czarnecki. Rachoń tak [beep]ował, że nawet Rysiu nie wiedział co odpowiadać i jak zareagować.

Michał Rachoń bardziej prowadzi programy w TVP Info (z wyjątkiem ''Woronicza 17'') w amerykańskim stylu. Nawet też we włoskim stylu, jeśli chodzi o wstęp (coś takiego jest w ''TG LA7'', tylko bez obrazków).

Nie wiem jaką amerykańską tv ty oglądasz. Nawet w Fox News jakiś poziom trzymają. Badziej pasuje do prowadzących w Turcji czy Białorusi.

• Haha 1

Różne amerykańskie stacje telewizyjne oglądam. Rachoń wielokrotnie o tym mówił, że wzoruje się na Tuckerze Carlsonie z Fox News.

Wzorować się a prowadzić program w jakimś stylu to dwie różne sprawy.