Skocz do zawartości

TVP Info


pakumy
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

29 minut temu, Frontowiec napisał:

W życiu obecna TVP nie puści tego dokumentu, a ''Pedofile'' Latkowskiego jest kontrą do produkcji Sekielskiego.

Jak coś może być kontrą do czegoś , jeśli powstało dużo wcześniej ? Obie te produkcje mówią o problemie pedofilii i moim zdaniem raczej się uzupełniają. Jakoś nikt nie wywiera presji by Polsat emitował dokument Sekielskiego . Nie ma obowiązku i potrzeby by każda TV to pokazywała . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na TVN oglądalność 2,2 mln filmu Sekielskiego co jest bardzo dobrym wynikiem zważywszy na godzinę o której był pokazywany. Okazuje się, że była potrzeba takiej emisji i raczej telewizja publiczna powinna zadbać o to by ten film pokazano a nie prywatny nadawca.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Najpierw może niech płacą ludzie abonament,a dopiero później piszą co powinna ona pokazywać,a co nie :) Nie widzę problemu, pokazał to ogólnodostępny nadawca, kto chciał obejrzał , nie ma problemu z dostępem i z wolnością mediów. Nie to co w Niemczech gdzie o gwałtach w Kolonii wszystkie media milczały. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, wislok napisał:

 Najpierw może niech płacą ludzie abonament,a dopiero później piszą co powinna ona pokazywać,a co nie :) 

A ktoś jeszcze to wogóle płaci? :P

 

3 godziny temu, Ipo napisał:

(...) i raczej telewizja publiczna powinna zadbać o to by ten film pokazano a nie prywatny nadawca.

Popieram! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, TomPL napisał:

A co nam po twoich odczuciach - daj szansę innym na ich odczucia :D

 

Czasami mam wrażenie, że zarejestrowałeś się tutaj tylko po to, żeby pohejtować TVP i Polskie Radio, bo jakoś w wątkach Polsatu czy TVN-u się nie udzielasz :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@STARS.TV,a czy zwalnia ich to z obowiązku płacenia abonamentu RTV? Ludzie powinni też przestrzegać prawa, jeśli ktoś łamie prawo to nie ma moralnego prawa się wypowiadać. 

Edytowane przez wislok
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgoda,zaraz po tym jak Polak zarobi tyle ile zarabia Szwajcar a i telewizja przestanie być zwyczajną polityczną szujnią.

Edytowane przez umek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Ipo napisał:

Na TVN oglądalność 2,2 mln filmu Sekielskiego co jest bardzo dobrym wynikiem zważywszy na godzinę o której był pokazywany. Okazuje się, że była potrzeba takiej emisji i raczej telewizja publiczna powinna zadbać o to by ten film pokazano a nie prywatny nadawca.

W temacie o TVP dodaj że dokument Latkowskiego wyemitowany w TVP Info miał 634 tys. widzów i tu pytanie dlaczego jest tylko szum wokół dokumentu Sekielskich ?

Odnośnie abonamentu ,jest dziwne ze kolejne ekipy nic z tym nie robią.Jakaś nie moc panuje. Do tej pory można było opracować czy to model brytyjski , niemiecki czy inny. Nawet jeden z poprzednich prezesów wypowiadał się ,że jest rozważany model niemiecki. Tylko nie mówił nic o dystrybucji kanałów. Bo przy modelu brytyjskim należało by zrobić  wiązkę punktową na cały kraj- mówię o odbiorze satelitarnym. Przy niemieckim ,kanały FTA a jeszcze przy innym karty kodowe. I może tu jest problem. Można zebrać opłaty ale trzeba udostępnić abonentom odbiór kanałów.

Poza tym czy zapłacimy sami czy z budżetu to i tak to my zapłacimy - bezpośrednio lub pośrednio.

Odnośnie tej dotacji o której pisze @STARS.TV to trzeba przyznać ,że jednak przybyło praw sportowych ,kilka premier teatralnych czy filmowych ale TVP straciło na przykład  kabarety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, Frontowiec napisał:

 

Czasami mam wrażenie, że zarejestrowałeś się tutaj tylko po to, żeby pohejtować TVP i Polskie Radio, bo jakoś w wątkach Polsatu czy TVN-u się nie udzielasz :D

No bo nawet nie wiem, gdzie tu jest działka o TVN - tak ukryta wśród innych?! A TVP - oddzielny dział, wszystko jak na dłoni a i hejtować jest co :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, kunkore napisał:

@wuzel Wiązka punktowa już była, 10 lat temu do czasu wylania Farfała :P

I jak pamiętasz zanim ją zdążył dobrze uruchomić to jego następca jeszcze szybciej ją wyłączył.  A potem było już tylko biadolenie jakie to małe wpływy są z abonamentu.Ogólnie Farfał miał pomysł na telewizję ale z polityką  nie wygrał. I doszedł jeszcze szum wokół budowanej przez niego platformy TVP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, Frontowiec napisał:

Jak dla mnie to powinni wprowadzić coś podobnego jak w Szwajcarii, czyli więzienie za niepłacenie Abonamentu RTV - może to zmobilizuje nasz naród do płacenia?

Wystarczyłaby skuteczna windykacja. Zajęcie konta w banku, potrącenie ze zwrotu podatku lub też w ostateczności licytacja ruchomości.

22 godziny temu, STARS.TV napisał:

No chwila chwila. A 1,2 miliarda złotych z budżetu dla TVP i Polskiego Radia to czyje to są pieniądze? Nasze!

Nasze nasze. Ile za to można by wyremontować chodników, przystanków, czy nawet szkół. Polacy są za głupi żeby wiedzieć, że niepłacenie abonamentu RTV to okradanie samego siebie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Abonament RTV jest już martwy i nikt tego nie przywróci do sprawności. Inaczej mówiąc, każda partia która teraz porwie się na skuteczność ściągania abonamentu (zajęcia konta, windykacja, potrącenia z podatku itp) będzie miała zamiecione. Kwestia dotyczy milionów Polaków i to bez podziału politycznego. Czyli jak to zrobimy to trafi też w "naszych" czyli mogą na nas później nie zagłosować. To olać to, raz na jakiś czas sypniemy z budżetu - wtedy to ludzi mniej boli bo myślą, że to nie ich ;) I jest jak jest. Krótko mówiąc, trzeba to ucywilizować jakoś ale chętnych do przeprowadzenia tego procesu brak.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypomnę,że rekompensata wynika z ustawowego zwolnienia pewnych grup ludzi w Polsce z obowiązku płacenia Abonamentu RTV ,a nie jest rekompensatą za tych, co powinny płacić . @STARS.TV nadal oczekuję odpowiedzi na moje pytanie skierowane bezpośrednio do Ciebie. Nie można jednocześnie lekceważyć obowiązku płacenia Abonamentu RTV i jednocześnie narzekać na ofertę TVP, która jest pochodną ego,że Pan X, Y i Z nie płacą abonamentu RTV. Ponadto TVP INFO pokazuje wiele rzeczy, których nie pokazują prywatni nadawcy jak obrady komisji śledczych, uroczystości z Monte Cassino czy defiladę 3 maja.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wislok, ale piszesz głupoty no. Oferta TVP Info czy głównego serwisu informacyjnego TVP jest pochodną tego, że miliony Polaków nie płacą abonamentu? Nie, nie jest. To jak wygląda ten produkt obecnie zależy jedynie od zapotrzebowania politycznego. I nie zgadzam się z Tobą kompletnie, każdy Polak, płacący abonament czy nie, ma prawo krytykować ofertę TVP. Jak mówię, ostatecznie WSZYSCY za to płacimy tylko sposób się zmienia.

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli uważasz,że finanse nie mają wpływu na jakość oferowanego produktu, na to ile w TVP jest ambitniejszych produkcji,a ile komercyjnej papki no to Ci gratuluję. TVP to nie tylko informacja i publicystyka drogi @STARS.TV Dalej nie potrafisz odpowiedzieć na proste pytanie - Czy niepłacenie Abonamentu RTV jest w porządku? Czy rekompensata przyznana zwalnia z obowiązku płacenia Abonamentu RTV? @STARS.TV nadal oczekuję konkretnej odpowiedzi na moje pytania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może drogi @wislok powiesz mi czy zmuszanie mnie do płacenia na czyjeś dzieci jest w porządku?A czy zmuszanie mnie do płacenia za TVP, którego nie oglądam jest w porządku?A czy uważasz że urodziłeś się by płacić za czyjeś marzenia jest w porządku?

Jesteśmy na każdym kroku zmuszani do odprowadzania różnego rodzaju podatków.Więc na Twoje pytanie odpowiedz sobie sam.W moim przekonaniu publiczna tv powinna mieć jeden,góra dwa kanały i w żadnym wypadku nie powinny one w żaden sposób próbować konkurować z prywatnymi nadawcami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wislok, ale nie chcesz czy nie potrafisz zauważyć, że obecnie 99% krytyki TVP dotyczy programów informacyjnych i publicystycznych a nie oferty serialowej, filmowej czy sportowej? To jest podstawa problemu, że coś co teoretycznie jest narodowe (w domyśle wszystkich Polaków) w praktyce sprzedaje przekaz jednej partii. Tak, wiem, zaraz mi napiszesz... a za PO to było inaczej? Nie, nie było inaczej tylko było profesjonalnie robione a teraz to zbieranina amatorów. Problem jest ogólny i nie ważne kto rządzi. 

 

A teraz odpowiadam jasno i wyraźnie. Niepłacenie abonamentu nie jest ok, dokładnie tak samo jak oszukiwanie (kradzież) w każdej innej kwestii. Ale prawo albo działa albo nie działa a ustawa abonamentowa w Polsce już NIE DZIAŁA i nie ma opcji, żeby zaczęła działać. Oczekuję likwidacji tego martwego tworu i ustalenie jasnych reguł nowego finansowania mediów publicznych. Albo z budżetu albo w formie jakiegoś podatku który będzie pobierany całkowicie automatycznie. Oczekuję również, że TVP nie będzie uprawiała tępej propagandy. Ale co z tego??? Kompletnie nic.

Edytowane przez STARS.TV
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@umekPrawa należy przestrzegać i dopiero jak ja będę fair to mogę tego wymagać od innych, najpierw wymagam od siebie, później od innych, prawo ustala władza ustawodawcza, których wybraliśmy wszyscy w wyborach.  Możemy wybierać polityków, którzy chcą niemal znieść podatki w kraju,ale jednak tak się nie dzieje. 

@STARS.TV także jestem za uregulowaniem kwestii finansowania TVP Propaganda to zawsze propaganda, to czy robiona profesjonalnie czy nie nie ma żadnego znaczenia. Warto mieć swój rozum  i czerpać wiedzę z różnych źródeł- także TVP, gdyż media prywatne także przemilczają wiele kwestii. Teraz Ci powiem dlaczego wolę obecną sytuację? - Za poprzednich rządów zarówno TVP, TVN i Polsat wspierały rządzących i był jednolity przekaz , teraz mam większy pluralizm medialny. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...