Jump to content
pakumy

TVP INFO

Recommended Posts

W mediach społecznościowych cały czas rośnie nagonka na TVP. Ludzie wzajemnie się nakręcają i osiąga to już poziom szaleństwa. 

Manipulacja NaTemat.pl

https://natemat.pl/262929,kim-jest-mikolaj-andrzej-janusz-z-tvp-prowokowal-przed-atakiem-na-ogorek

Zapomnieli napisać, że ta sytuacja była innego dnia. Poza tym sugeruje, że wszystko było zaplanowaną prowokacją :crazy:

edit: Przyznaję się do błędu. To było tego samego dnia.

Edited by jaszek
  • Confused 1
  • Upvote 1

W dniu ‎2019‎-‎02‎-‎03 o 11:25, ezequiel93 napisał:

Komentarz Prezesa Jacka Kurskiego do ostatnich wydarzeń:

No przecież jak się czyta takie oświadczenie "atak na ostoję prawdy..." - toż to jawna prowokacja!

2 godziny temu, jaszek napisał:

W mediach społecznościowych cały czas rośnie nagonka na TVP. Ludzie wzajemnie się nakręcają i osiąga to już poziom szaleństwa. 

Manipulacja NaTemat.pl

https://natemat.pl/262929,kim-jest-mikolaj-andrzej-janusz-z-tvp-prowokowal-przed-atakiem-na-ogorek

Zapomnieli napisać, że ta sytuacja była innego dnia. Poza tym sugeruje, że wszystko było zaplanowaną prowokacją :crazy:

A kolega skąd wie, że to było innego dnia? Jakieś wiarygodniejsze źródła?

Tej Ogórek też palcem nie tknęli a awantura jakby ją co najmniej pobili. Protest jak protest, Kaczyńskiemu też kiedyś blokowali wyjazd i było mniejsze zamieszanie w mediach...

Edited by TomPL
  • Thanks 1
  • Confused 2
  • Upvote 2

3 godziny temu, jaszek napisał:

Zapomnieli napisać, że ta sytuacja była innego dnia

Wystarczy porównać filmiki - z prowokatorem i z odjeżdżającą spod TVP Ogórek. Na obydwu widać parking - z tymi samymi samochodami.

Ponadto "zlinczowana" Ogórek przesyła protestującym całuski i odsuwa lewą szybę, by zapewne ułatwić "lincz".

• Thanks 2
  • Confused 1

Gdy rano wszedłem w internet i przeczytałem, że część mediów i dziennikarzy forsuje tezę o zaplanowanej prowokacji, wiedziałem, że kwestią czasu jest to, że zaraz pojawią się w tym wątku głosy powtarzające to wszystko i bagatelizujące całe zdarzenie... Świetnie. Teraz poczekamy na ciężkie pobicie, albo gorzej.

Edited by jaszek
  • Confused 2
  • Sad 2
  • Upvote 2

Mikołaj Andrzej Janusz przyznał się, że w sobotę był w przebraniu przed TVP.

18 godzin temu, jaszek napisał:

Gdy rano wszedłem w internet i przeczytałem, że część mediów i dziennikarzy forsuje tezę o zaplanowanej prowokacji, wiedziałem, że kwestią czasu jest to, że zaraz pojawią się w tym wątku głosy powtarzające to wszystko i bagatelizujące całe zdarzenie... Świetnie. Teraz poczekamy na ciężkie pobicie, albo gorzej.

Świetnie. Zdajesz sobie sprawę z tego, że teraz to ty prowokujesz?

• Confused 1

Z histori wynika iż zawsze znajdą  się kanalie które za srebrniki są w stanie dokonać każdej podłości. Ch[beep]e się napaścią na kobietę tylko w Azji może przynieść chwałę. Jakbyście się czuli gdyby to była wasza żona lub córka.

• Confused 1

W związku ze śmiercią Jana Olszewskiego TVP Info pokaże dzisiaj o 20:35 film dokumentalny ''Nocna zmiana''.

Już chyba każdy widział ten propagandowy, zakłamujący rzeczywistość obraz wyreżyserowany przez obecnego prezesa TVP.

O tym jak się toczyły rozmowy o obaleniu słabego rządu w świetle kamer.

Obraz skierowany do ludzi niepamiętających tamtych skomplikowanych czasów.

• Haha 2
  • Confused 3
  • Upvote 3

Przed emisją ''Nocnej zmiany'' pojawiła się plansza z napisem ''Pamięci Olszewskiego'' z podpisem prezesa TVP Jacka Kurskiego, który był jednocześnie autorem tego filmu dokumentalnego.

15 godzin temu, gregor111 napisał:

propagandowy, zakłamujący rzeczywistość 

Może warto rzucić konkretnym wyrokie sądów o "zakłamaniu" faktografii tej audycji.

Jeśli takich brak to co mozna mysleć o autorze tej wypowiedzi. Oszczerstwo?

Michał Rachoń wraca do prowadzenia programów w TVP Info po miesięcznym zawieszeniu.

7 godzin temu, zuzik1111 napisał:

Może warto rzucić konkretnym wyrokie sądów o "zakłamaniu" faktografii tej audycji.

Jeśli takich brak to co mozna mysleć o autorze tej wypowiedzi. Oszczerstwo?

Sama rozmowa o obaleniu rządu to fakt.

Natomiast mam na myśli wybieranie i zestawianie konkretnych fragmentów tej rozmowy i wywiadów w taki sposób, aby tworzyły one całość pod hipotezę reżysera. W ten sposób z hitlerowców można zrobić dobrych ludzi, a z papieża komunistę. To nie ma nic wspólnego z obiektywnym przedstawieniem wydarzenia historycznego. 

Dziś o 16:00 zadebiutował nowy magazyn podsumowujący dzień - Info Dzień. Pierwsze wydanie poprowadziła Małgorzata Opczowska. 

Widziałem trochę ten program. Fajnie wykorzystano studio, czasami też był widoczny boczny ekran. Trochę ten program przypomina mi ''Godziny Szczytu'' z Polsatu News.

• Like 1

Od jakiegoś czasu TVP Info zrezygnowało z pokazywania ''Wiadomości'' o godz. 12:00 i 15:00. 

W dniu 11.02.2019 o 17:12, pacio1220 napisał:

Dziś o 16:00 zadebiutował nowy magazyn podsumowujący dzień - Info Dzień. Pierwsze wydanie poprowadziła Małgorzata Opczowska. 

Powiedzmy, że nowy to jest sposób realizacji, natomiast sam program pod taką nazwą (nie chodzi mi teraz o pasmo) był już kilka lat temu nadawany, bo bodajże ostatni serwis w paśmie nosił taką nazwę.

Dzisiaj TVP Info będzie transmitować o 18:00 mszę świętą w intencji śp. Jana Olszewskiego. O 22:00 będzie emitowany film dokumentalny ''Prawnik w czasach bezprawia'', nie będzie ''Studia Lotto''.

Jutro TVP Info będzie emitować uroczystości pogrzebowe śp Jana Olszewskiego od 10:00 do 16:00. O 20:13 będzie ''Debata - Czyja będzie Polska?'', o 21:10 reportaż ''Premier'', o 21:50 będzie film dokumentalny ''Nocna zmiana''.

Michał Rachoń będzie również prowadzić ''Minęła 8''. Będzie się zamieniać z Krzysztofem Ziemcem w prowadzeniu ''Woronicza 17'' oraz będzie prowadzić ''Minęła 20'' w mniejszym zakresie - w jednym tygodniu jedno wydanie, w drugim tygodniu dwa wydania.

https://www.press.pl/tresc/56252,michal-rachon-ma-rzadziej-prowadzic-_minela-20_-i-_woronicza-17_-w-tvp-info

Wiele osób krytykuje w mediach społecznościowych Krzysztofa Ziemca za to, że prowadził dzisiejsze wydanie ''Woronicza 17'' (chyba zapomnieli, że od teraz Ziemiec będzie się zamieniać z Michałem Rachoniem przy prowadzeniu ''Woronicza 17'' co tydzień).

Albo po prostu tego nie doczytali, nie wszyscy czytają portale branżowe tak dokładnie jak my ;)

Krytykuje Ziemca czy fakt,że prowadził ten program? Bo to dwie różne rzeczy jednak. 

Tutaj dokładniej chodzi o to, że krytykowany jest sam fakt prowadzenia programu przez Ziemca zamiast przez Rachonia. Adresatem krytyki jest kierownictwo TAI w osobie Olechowskiego, ewentualnie sam prezes Kurski.