Skocz do zawartości

TVP Info


pakumy
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W mediach społecznościowych cały czas rośnie nagonka na TVP. Ludzie wzajemnie się nakręcają i osiąga to już poziom szaleństwa. 

 

Manipulacja NaTemat.pl

 

https://natemat.pl/262929,kim-jest-mikolaj-andrzej-janusz-z-tvp-prowokowal-przed-atakiem-na-ogorek

 

Zapomnieli napisać, że ta sytuacja była innego dnia. Poza tym sugeruje, że wszystko było zaplanowaną prowokacją :crazy:

 

edit: Przyznaję się do błędu. To było tego samego dnia.

Edytowane przez jaszek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu ‎2019‎-‎02‎-‎03 o 11:25, ezequiel93 napisał:

Komentarz Prezesa Jacka Kurskiego do ostatnich wydarzeń:

 

No przecież jak się czyta takie oświadczenie "atak na ostoję prawdy..." - toż to jawna prowokacja!

2 godziny temu, jaszek napisał:

W mediach społecznościowych cały czas rośnie nagonka na TVP. Ludzie wzajemnie się nakręcają i osiąga to już poziom szaleństwa. 

 

Manipulacja NaTemat.pl

 

https://natemat.pl/262929,kim-jest-mikolaj-andrzej-janusz-z-tvp-prowokowal-przed-atakiem-na-ogorek

 

Zapomnieli napisać, że ta sytuacja była innego dnia. Poza tym sugeruje, że wszystko było zaplanowaną prowokacją :crazy:

A kolega skąd wie, że to było innego dnia? Jakieś wiarygodniejsze źródła?

Tej Ogórek też palcem nie tknęli a awantura jakby ją co najmniej pobili. Protest jak protest, Kaczyńskiemu też kiedyś blokowali wyjazd i było mniejsze zamieszanie w mediach...

Edytowane przez TomPL
  • Popieram 2
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, jaszek napisał:

Zapomnieli napisać, że ta sytuacja była innego dnia

Wystarczy porównać filmiki - z prowokatorem i z odjeżdżającą spod TVP Ogórek. Na obydwu widać parking - z tymi samymi samochodami.

Ponadto "zlinczowana" Ogórek przesyła protestującym całuski i odsuwa lewą szybę, by zapewne ułatwić "lincz".

 

 

  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdy rano wszedłem w internet i przeczytałem, że część mediów i dziennikarzy forsuje tezę o zaplanowanej prowokacji, wiedziałem, że kwestią czasu jest to, że zaraz pojawią się w tym wątku głosy powtarzające to wszystko i bagatelizujące całe zdarzenie... Świetnie. Teraz poczekamy na ciężkie pobicie, albo gorzej.

Edytowane przez jaszek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, jaszek napisał:

Gdy rano wszedłem w internet i przeczytałem, że część mediów i dziennikarzy forsuje tezę o zaplanowanej prowokacji, wiedziałem, że kwestią czasu jest to, że zaraz pojawią się w tym wątku głosy powtarzające to wszystko i bagatelizujące całe zdarzenie... Świetnie. Teraz poczekamy na ciężkie pobicie, albo gorzej.

Świetnie. Zdajesz sobie sprawę z tego, że teraz to ty prowokujesz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, zuzik1111 napisał:

Może warto rzucić konkretnym wyrokie sądów o "zakłamaniu" faktografii tej audycji.

Jeśli takich brak to co mozna mysleć o autorze tej wypowiedzi. Oszczerstwo?

Sama rozmowa o obaleniu rządu to fakt.

Natomiast mam na myśli wybieranie i zestawianie konkretnych fragmentów tej rozmowy i wywiadów w taki sposób, aby tworzyły one całość pod hipotezę reżysera. W ten sposób z hitlerowców można zrobić dobrych ludzi, a z papieża komunistę. To nie ma nic wspólnego z obiektywnym przedstawieniem wydarzenia historycznego. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 11.02.2019 o 17:12, pacio1220 napisał:

Dziś o 16:00 zadebiutował nowy magazyn podsumowujący dzień - Info Dzień. Pierwsze wydanie poprowadziła Małgorzata Opczowska. 

Powiedzmy, że nowy to jest sposób realizacji, natomiast sam program pod taką nazwą (nie chodzi mi teraz o pasmo) był już kilka lat temu nadawany, bo bodajże ostatni serwis w paśmie nosił taką nazwę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj TVP Info będzie transmitować o 18:00 mszę świętą w intencji śp. Jana Olszewskiego. O 22:00 będzie emitowany film dokumentalny ''Prawnik w czasach bezprawia'', nie będzie ''Studia Lotto''.

 

Jutro TVP Info będzie emitować uroczystości pogrzebowe śp Jana Olszewskiego od 10:00 do 16:00. O 20:13 będzie ''Debata - Czyja będzie Polska?'', o 21:10 reportaż ''Premier'', o 21:50 będzie film dokumentalny ''Nocna zmiana''.

 

Michał Rachoń będzie również prowadzić ''Minęła 8''. Będzie się zamieniać z Krzysztofem Ziemcem w prowadzeniu ''Woronicza 17'' oraz będzie prowadzić ''Minęła 20'' w mniejszym zakresie - w jednym tygodniu jedno wydanie, w drugim tygodniu dwa wydania.

 

https://www.press.pl/tresc/56252,michal-rachon-ma-rzadziej-prowadzic-_minela-20_-i-_woronicza-17_-w-tvp-info

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiele osób krytykuje w mediach społecznościowych Krzysztofa Ziemca za to, że prowadził dzisiejsze wydanie ''Woronicza 17'' (chyba zapomnieli, że od teraz Ziemiec będzie się zamieniać z Michałem Rachoniem przy prowadzeniu ''Woronicza 17'' co tydzień).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...