Skocz do zawartości

TVP Info


pakumy
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Rozdzielczość jest dokładnie 704x576 - problem leży w innym miejscu. Co do samego kanału - grafika mi tam się podoba, tylko za wysoko te paski i ten główny z przewijającymi się informacjami nie jest dokończony - poza tym pod względem kolorystyki i wyglądu nic nie mam. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie elementy grafiki zerżnięte brutalnie z kanału Sky News stanowią jej mocne strony, natomiast autorskie pomysły tvp typu kultowy już na tym forum znaczek ">>", lub ogólnie za duze logo, pasek i grafika przeszkadzają w oglądaniu. Popatrzcie jaki ładny jest napis "na żywo" na tvn 24, rewelacja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już z tym logiem nie przesadzajcie. Nie to jest najważniejsze.

Literki T,V,P wpisane w kwadraty nie dają zbyt dużo możliwości do tworzenia jakichś extra logotypów. Równie dobrze znak TVP INFO mógł wyglądać na wizji tak samo jak TVP Kultura.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Astrze jest tak samo jak na naziemnej - TVPINFO przed chwilą sprawdziłem :lol: a jak było do wczoraj to nie wiem bo oprócz satki mam dostęp do TVP INFO z Bydgoszczy i Poznania i w myśl zasady " koszula bliższa ciału" najczęściej te podglądam :wink:

 

A w czasie przekazu regionalnego jest tylko logo TVP i pod spodem miasto skąd nadają np. BYDGOSZCZ.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam sygnał z kablówki i gdy przełączam na TVP INFO to na dole jest czasem pasek z nazwą kanału - ale z telegazety pobierany i pisze: TG TVP3 WARSZAWA, a jak jest lokalny z Rzeszowa to na dole: FAB-TELETEXT SYSTEM :lol::lol:

 

Aha czy ktoś jeszcze potwierdza takie zmiany w lokalnych kanałach?

img500.jpg

źródło: http://forum.tvp.tv.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś rano znów zrobili taki myk z tym paskiem informacyjnym,ale przywrócili go znowu na wcześniejszą pozycje po kilku minutach

 

@chupachups-potwierdzam twoje przypuszczenia co do zmian lokalnych.widziałem takie logo jak na twoim screenie dziś rano na paśmie regionalnym TVP Gdańsk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to się mówi: trzeba to zrównać z ziemią i wybudować od nowa, obok. :P

Jak śpiewali w szopce noworocznej 2007 "Przyjdzie walc i to wyrówna przyjdzie walc i to w rów"

Ma ktoś obrazki jak to wygląda ?? Ja widziałem jak kiedyś TV Kraków pod paskiem informacyjnym dała w swoim pasku informacje o zmianach w ramówce która i tak nie zostały dotrzymane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...