Jump to content

Recommended Posts

Rozdzielczość jest dokładnie 704x576 - problem leży w innym miejscu. Co do samego kanału - grafika mi tam się podoba, tylko za wysoko te paski i ten główny z przewijającymi się informacjami nie jest dokończony - poza tym pod względem kolorystyki i wyglądu nic nie mam. ;)

Wszystkie elementy grafiki zerżnięte brutalnie z kanału Sky News stanowią jej mocne strony, natomiast autorskie pomysły tvp typu kultowy już na tym forum znaczek ">>", lub ogólnie za duze logo, pasek i grafika przeszkadzają w oglądaniu. Popatrzcie jaki ładny jest napis "na żywo" na tvn 24, rewelacja.

Dla mnie logo, to jest to co ma np. Viva. Ładne trójkąty, które składają się na kształt nazwy stacji.

A napisanie Arialem TVP INFO i umieszenie tego w ramce to conajwyżej logotyp może być. Takie coś nie ma nic wspólnego z logiem, które identyfokowałoby stację.

Już z tym logiem nie przesadzajcie. Nie to jest najważniejsze.

Literki T,V,P wpisane w kwadraty nie dają zbyt dużo możliwości do tworzenia jakichś extra logotypów. Równie dobrze znak TVP INFO mógł wyglądać na wizji tak samo jak TVP Kultura.

czy u Was też ten kanał nie ma zmienionej nazwy z satelity Astra. tzn nie wiem jak jest teraz, ale wczoraj i wcześniej miałem "TVP Regionalna" albo TVP3 Regionalna" nie pamiętam, ale którąś z tych wersji. Czy u Was to samo :?::?::?:

hej no nikt mi nie odpowiedział na pytanie, czy u Was też jest nadal TVP3 Regionalna z Astry :?: bo mógł mi się dekoder zawiesić i nie wiem. No, ale widać, że nie dbają o siebie :roll: skoro nawet nie zmienili nazwy.

Na Astrze jest tak samo jak na naziemnej - TVPINFO przed chwilą sprawdziłem :lol: a jak było do wczoraj to nie wiem bo oprócz satki mam dostęp do TVP INFO z Bydgoszczy i Poznania i w myśl zasady " koszula bliższa ciału" najczęściej te podglądam :wink:

A w czasie przekazu regionalnego jest tylko logo TVP i pod spodem miasto skąd nadają np. BYDGOSZCZ.

Dziś rano znów zrobili taki myk z tym paskiem informacyjnym,ale przywrócili go znowu na wcześniejszą pozycje po kilku minutach

@chupachups-potwierdzam twoje przypuszczenia co do zmian lokalnych.widziałem takie logo jak na twoim screenie dziś rano na paśmie regionalnym TVP Gdańsk

Jak to się mówi: trzeba to zrównać z ziemią i wybudować od nowa, obok. :P

Jak śpiewali w szopce noworocznej 2007 "Przyjdzie walc i to wyrówna przyjdzie walc i to w rów"

Ma ktoś obrazki jak to wygląda ?? Ja widziałem jak kiedyś TV Kraków pod paskiem informacyjnym dała w swoim pasku informacje o zmianach w ramówce która i tak nie zostały dotrzymane.