Skocz do zawartości

TVP Info


pakumy
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dawniej Wielowieyska nie wychodziła z TVP. 

 

Znowu kłamiesz, może była czasami wieczorem ale pewnie jakies 2 razy w tygodniu + miała swój program. Ja nie ogladajac specjalnie tv dzisiaj trafilem na nich 3 razy i pewnie za kazdym razem to samo opowiadali (wylaczam sie jak slysze glupoty ostatnio).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A już myślałem, że sam Sokołowski odchodzi, bo nie chce robić z siebie na antenie [beep]a. A tu jednak zwolnienie niewiernego, jak w 90 procentach przypadków. Widać jak mu warto było przechodzić z TVN24 do TVP. Zresztą Tadli tak samo. Niech się prezenterzy, dziennikarze zastanawiają na drugi raz, czy kiedykolwiek opłaca się zamieniać stację prywatną na publiczną. Przepraszam, Narodową.

 

Natomiast co do Karnowskich, Gmyzów i tej całej ferajny, to oni nie są zapraszani, bo zaprasza się gości. Oni są teraz u siebie. Tam możliwe że mają nawet swoje pokoje, żeby w przerwach się odświeżyć, odpocząć. A potem znów na posterunek. Do walki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znowu kłamiesz, może była czasami wieczorem ale pewnie jakies 2 razy w tygodniu + miała swój program. Ja nie ogladajac specjalnie tv dzisiaj trafilem na nich 3 razy i pewnie za kazdym razem to samo opowiadali (wylaczam sie jak slysze glupoty ostatnio).

Nie kłamię. bywała codziennie, najpierw w INFO,a później kończyła dzień w  "Świat się kręci" . Był taki okres niedługo przed wymianą władz TVP. Nie nadużywaj słów, których znaczenia nie rozumiesz. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma się o co kłócić, w poprzednim rozdaniu TVP była stronnicza, teraz jest kabaret. Czasami włączę TVP Info, to mam niezły ubaw, trafiłem ostatnio akurat na ten orgazm Lichockiej, o którym pisaliście. :-):lol: Wczoraj także na rozmowę tego redaktorka na K. (nie chciałbym nikogo urazić, bo za bardzo nie pamiętam nazwiska, ale jakoś Karembach, pewno wiecie o kogo chodzi) z Czażastym i Korwin-Mikke, ale się gościu zdziwił jak Korwin zaczął przytakiwac Czażastemu i nazwał sprawy po imieniu w wykonaniu PiS. Zrobiło mu się głupio i zaczął składać pytania typowo pro Pisowskie. Na serio niezły kabaret.

Edytowane przez eLBeG
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kabaret? Raczej równowaga sił bo wcześniej było 2-0 teraz jest 1-1. Chodzi oczywiście o tvn24 i info. W tvn24 jest taka sama retoryka, tylko w druga stronę. I jeżeli info to kabaret to tvn24 tez, gdzie redaktor często nie pozwala komuś z rządzącej dojść do słowa, a opozycja może gadać co chce i ile chce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z poprzednikiem. Teraz przynajmniej jest pluralizm. Trzeba oglądać i myśleć, bo prawda leży najczęściej po środku. Tak naprawdę obie strony sporu mają sporo za uszami, ale nie potrafią tego dostrzec. Jedni mówią na kogoś o innych poglądach "o s z o ł o m, komuch", a inni "ksenofob, rasista, islamofob". 

Obecnie TVP pełni rolę przeciwwagi dla innych poglądów. Nie powinno tak być, ale w obecnym systemie nie da się inaczej. Nawet w UK coraz częściej mówi się, że w ostatnich latach BBC się "popsuło".

Edytowane przez Mr. Music
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O jakim wy pluralizmie mówicie? Że będziemy na jednej szali prezentować poglądy rozsądne, spokojne a z drugiej skrajne, idiotyczne i mówić że jest po równo, sprawiedliwie i mamy wybór? To tak jakby jedni mówili ze ziemia jest okrągła, a druga telewizja np. TVP prezentowała pogląd, że jest jednak płaska. I my to mamy oglądać, wybierać kto ma rację i oba poglądy mają być prezentowane na równi. Co za absurd.

 

Są pewne rzeczy prezentowane teraz przez TVP, które w żaden sposób nie można poważnie traktować, nawet się nad nimi zastanawiać, bo od razu widzimy, że albo kłamstwo albo głupota. Poglądy można mieć liberalne czy konserwatywne. Tu się można spierać. Ale nie można się spierać, kiedy jedni nic nie przyjmują, a jeszcze chcą swoją nienormalność narzucić wszystkim. Bo jeśli dla niektórych religia czy jakieś widzimisię jest ponad prawem to tutaj nie ma miejsca na spór i żadną dyskusję. Takich ludzi należy raczej izolować z dyskusji publicznej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i nie dojdziemy do porozumienia. Widz666 uważa swoje poglądy za rozsądne, prawdziwe itp. ,a to z czym się nie zgadza to absurdy, kłamstwa itp. Takich jak Widz666 jest w Polsce wiele osób. Nie rozumieją oni,że rzeczywistość nie jest taka czarno- biała. Mówił ostatnio,że jestem rozdarty, tak ja to uważam za swój atut,a nie wadę, to,że potrafię dostrzegać wady u wszystkich, wysłuchiwać innych poglądów, z góry nie zakładając,że to bzdury. 

Nie o takim pluralizmie pewnie marzyliśmy,ale dobrze,że w Polsce mamy wybór, każdy może oglądać stację jaka mu odpowiada, szkoda,że to się przenosi na stosunki i postrzeganie osób, które wyrażają takie,a nie inne poglądy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wisłok rozumiesz co piszę? Podałem przykład, że można mieć poglądy liberalne czy konserwatywne i się spierać. To całkowicie rozumiem, tak jest wszędzie. Ale jeśli jedna strona prezentuje poglądy absurdalne, wmawia że ziemia jest plaska, nie respektuje prawa, to tu nie ma płaszczyzny sporu. Tak jak nie ma rozmowy z ISIS, przecież nie możemy przyjąć na poważnie ich racji, bo są skrajne, nieakceptowalne. Ty jesteś owszem rozdarty, ale nie 50/50 a raczej tak 70/30. Dlatego coś tam widzisz złego, ale przeważnie to usprawiedliwiasz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wisłok rozumiesz co piszę? Podałem przykład, że można mieć poglądy liberalne czy konserwatywne i się spierać. To całkowicie rozumiem, tak jest wszędzie. Ale jeśli jedna strona prezentuje poglądy absurdalne, wmawia że ziemia jest plaska, nie respektuje prawa, to tu nie ma płaszczyzny sporu. Tak jak nie ma rozmowy z ISIS, przecież nie możemy przyjąć na poważnie ich racji, bo są skrajne, nieakceptowalne. Ty jesteś owszem rozdarty, ale nie 50/50 a raczej tak 70/30. Dlatego coś tam widzisz złego, ale przeważnie to usprawiedliwiasz.

Nie będziemy się wspierać o proporcje, u Ciebie nawet tych 30 nie widzę, wybielasz i nie dostrzegasz żadnej stronniczości poprzednich władz TVP. Co by nie mówić ŚDM są wydarzeniem dla naszego kraju ważniejszym niż n-ty marsz KOD-u, który jest prawie co tydzień 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie dostrzegam, bo tam nikt nie przychodził do Kraśki, Tadli, nie mieli żadnego telefonu od rządu, prezesa, premiera itp. A że dziennikarze, mieszkańcy dużych miast czy ludzie wykształceni mają poglądy bardziej liberalne, dlatego też robią takie programy. Ale robią tak od siebie, a nie na zamówienie polityczne co im zarzucano. Dlatego tamte Wiadomości uważam za naturalne a te dziś za sztuczne.

 

Gdyby dziś były ŚDM to oczywiście, ale impreza która będzie w lipcu czy sierpniu ma być ważniejsza od dzisiejszych wydarzeń? W ogóle podejrzewam, że ŚDM będą porażką. Bo już wizyta Benedykta nie spotkała się w Polsce z wielkim zainteresowaniem. A teraz do Polski mało kto będzie chciał przyjechać z zagranicy na te obchody. Ogólnie prędzej z Franciszkiem będą się chcieli spotkać ludzie otwarci, niż gorliwi polscy katolicy, którzy generalnie nie zgadzają się z jego działaniami. Raczej Terlikowskiego tam nie będzie. Bardziej Hołownia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pokaż mi jeden udokumentowany telefon od Premiera do Wiadomości TVP.  Co do ŚDM- nie sądzę by ta konferencja trwała kilka godzin, zapewne parę minut. Czy naprawdę na każdym kanale musi być to samo?? Przez kilka godzin mam obserwować maszerujący tłum. Mnie to osobiście nudzi, nie oglądam takich eventów. Nie widzę kłopotu by wyemitować tą konferencję,a następnie przejść do tego marszu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tak właśnie zrobiono. Konferencja trwała 10 minut, więc dało się pokazać cały jej zapis, a potem przejść do marszu. Zresztą, relacje z marszów (nie tylko tych, które w ostatnich dniach są) na każdym kanale (nie tylko w TVP Info) wyglądają mniej więcej podobnie: więcej jest komentarzy ze studia, a obraz demonstracji stanowi tło. Czasem się przełączają na miejsce akcji, by pokazać przemówienia, albo okrzyki tłumu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma żadnych stron, każdy jest suwerennym człowiekiem i ma swoje opinie . Po czym to wywnioskowałeś- bo mi napisał jak wyglądała relacja w INFO?? Kurski powiedział,że osobiście Prezes Kaczyński powiedział,że ma zrobić telewizje normalną, gdzie ma być reprezentacja wszystkich środowisk,a nie partyjną. To z wywiadu dla "GN". Czy to się Kurskiemu udaje?? 

Dziś była mocna reprezentacja prawicowa w "Mineła 20- Pospieszalski i Parreira. 

Edytowane przez wislok
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...