Skocz do zawartości

TVP Info


pakumy
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj w "Minęła 20" faktycznie poszli jednostronnie. W programie gościli Krzysztof Wyszkowski, Piotr Wojciechowski oraz Marek Markiewicz. Dla tego ostatniego to był już 2 występ w tym programie w ciągu tygodnia. Swoją drogą, może on teraz odrabia lata nieobecności w telewizji? Bo odkąd zniknął z Polsatu, widać go było bardzo rzadko, ostatnio zaczęła go TV Republika dopiero zapraszać, a na 11 listopada gościł w swoim ostatnim miejscu pracy telewizyjnej, czyli w Polsat News.

Edytowane przez Kirk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobór gości jednostronny, tego nie dało się oglądać. To jest nudne, bo to żadna dyskusja.. 

Kolega zapomniał, że to jest efekt odbicia (nieuchronny). W tym czasie 2 inne główne anteny gościły...samego tw i rzeszę obrońców (Komorowski, Wujec) w wielkiej akcji rozmydlania. Jakiej dyskusji Kolega żąda?

Hałasliwe przerzucanie się "argumentami" a raczej sloganami. Obie strony są okopane i znamy ich argumenty. Razi tylko fakt, ze są osoby które podważają logiczne skojarzenia.

Jakoś nie wierzymy osobie, która twierdzi że najadła się jabłek i ma 2 promille....a tu słyszymy, ze kto to wie....

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są pewne fakty, które są oczywiste, ale czyny nie są wieczne. Można być zarówno złodziejem w młodości i świętym w wieku późniejszym. Zwłaszcza tak gorliwi (na pokaz) katolicy powinni to wiedzieć. Złe czyny nie wykluczają potem stukrotnie większych zasług. Problem jest taki, że tylko w/w głupcy są zawsze pewni, mądrzy zawsze mają wątpliwości.

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega zapomniał, że to jest efekt odbicia (nieuchronny). W tym czasie 2 inne główne anteny gościły...samego tw i rzeszę obrońców (Komorowski, Wujec) w wielkiej akcji rozmydlania. Jakiej dyskusji Kolega żąda?

Hałasliwe przerzucanie się "argumentami" a raczej sloganami. Obie strony są okopane i znamy ich argumenty. Razi tylko fakt, ze są osoby które podważają logiczne skojarzenia.

Jakoś nie wierzymy osobie, która twierdzi że najadła się jabłek i ma 2 promille....a tu słyszymy, ze kto to wie....

Widzisz myślę,że odnosisz się do polityków. Ja np. bym widział Piotra Wojciechowskiego,ale i np. Andrzeja Friszke, który ma ten temat inne zdanie.  Krytycznie odnoszę się do jednostronnego doboru gości, a to widzę ma miejsce ostatnio w TVP INFO. Rozumiem,że niektórym najlepiej ogląda się rozmowę, gdzie goście podzielają zdanie akurat moje. Tylko,że mamy różne społeczeństwo, a to jest Telewizja Publiczna i w niej każdy powinien móc odnaleźć swoje. Krytykowałem poprzednią TVP, krytykuję analogicznie tą - bo nie jestem okopany na wałach po jakieś stronie jak mnie zapewne chcą tutaj widzieć widzek, diff i kilku innych,   Mimo,że swoje zdanie na temat tej sprawy mam to fatalnie ogląda mi się taką dyskusję, zresztą jak to powiedział kiedyś Cejrowski: Ja Max TV nie oglądam, bo raz- żyję w Ameryce i wiem co tam się dzieje ,a dwa w większości mamy podobne spojrzenia /poglądy, więc to sensu nie ma.  

 

Wczoraj w "Minęła 20" faktycznie poszli jednostronnie. W programie gościli Krzysztof Wyszkowski, Piotr Wojciechowski oraz Marek Markiewicz. Dla tego ostatniego to był już 2 występ w tym programie w ciągu tygodnia. Swoją drogą, może on teraz odrabia lata nieobecności w telewizji? Bo odkąd zniknął z Polsatu, widać go było bardzo rzadko, ostatnio zaczęła go TV Republika dopiero zapraszać, a na 11 listopada gościł w swoim ostatnim miejscu pracy telewizyjnej, czyli w Polsat News.

Jak mogłeś pominąć osobę dr Jerzego Targalskiego?? :) Można powiedzieć,że to plus tej audycji- bo on mówi tak kategoryczne osądy, takie wizje tworzy,że tu zdarzy się jakakolwiek niewielka polemika.

Marek Markiewicz- darzę to osobę sentymentem. Pamiętam jak mały dzieciak pomimo faktu szkoły czekałem do okolic pierwszej i oglądałem niezapomnianego Bumeranga . Tak swoją drogą widać,ze w latach 90-2000 stacja ta  miała konserwatywny charakter. No właśnie to boli,że pewne osoby po prostu nagle zniknęły. Nie może być po prostu w tym kraju normalnie?? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ano racja, dr. Targalski też był, mea culpa, zapomniałem, tak to jest jak się pisze posty po 1:00 w nocy, dzięki za czujność :)

Co do pana Markiewicza, też mam do niego sentyment, lubiłem oglądać jego program, a muzykę z czołówki pamiętam do teraz. Kojarzy mi się też, że zawsze oglądałem powtórkę na Polsacie 2, bo była około 14:00.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta ciekawie z której strony widzisz TVPInfo od strony TVN24 bardzie prędzej TVP Info upodamialo się w 2012 a 2013 sefe area nadawało i o logo podobne no ale powystartowaniu nowej odsłonie w 24 godziny nadawaniu bez pasm lokalnych we wrzesniu logo dali po prawej stronie u dołu ekranu jest pierwszym bez safe area logo w w stylu 4:3 na środku ekranu dla przypomnienia 2012/13 rokiem obraz 16:9 tym że już TVN przed rokiem nadawał Fakty i TVN24 w HD Polsat rok ,półora roku później.O tyle Info prawdopodobnie przez sat będą FTA gdy uruchomi swój kanał HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem tą opinię w TVP Info. Natemat przekazuje półprawdy. Owszem było tam,że widzi znamiona, które mogły by świadczyć o tym,że podpis mógł zostać podrobiony. Jednak mówił także,że te znamiona , czyli pewne zgrubienia, przerwy mogły powstać w wyniku bycia w stresie przez osobę, która to podpisywała, więc to nie jest tak,że to co widzi znaczy,że to zostało podrobione. Inna sprawa,że mówi najlepiej jakby miał dostęp do oryginałów lub bardzo dobrych kserokopii,a te, które mu przedstawione takowe nie są.  

Zachowanie stacji, kierownictwa pokazują,że pracują tam i... ci , którzy nawet tej opinii nie zrozumieli i zachowują się jak jakieś dzieci, myślą,że jak usuną to to zniknie. Nie w tej erze- erze internetu. Dają paliwo do pewnych stwierdzeń,a widziałem oglądając relację w TVP INFO,że jest dość neutralnie, nawet miałem ich pochwalić. 

Edytowane przez wislok
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo ogólnie sprawa wygląda tak, że artykuł nie został usunięty, a jedynie poddany korekcie, i podczas jej dokonywania ukryto artykuł, by nie był publicznie dostępny. Takie rzeczy można nawet na stronach ulokowanych na darmowych serwerach robić. Po prostu redakcja nie chciała robić poprawek na widoku. Ot, i cała zagadka.

 

W piątek o 20:00 będzie wywiad z premier Beatą Szydło z okazji 100 dni rządu. Program będą realizować wspólnie ekipy TVP Info, Polsat News (tam też będzie to pokazane), oraz (po raz pierwszy chyba) redakcja serwisu internetowego 300Polityka.pl (swoją drogą polecam serdecznie).

 

Tak w ogóle to mam pytanko do @wisloka: zauważyłem że chyba zrobiłeś sobie skrót z mojego 4-znakowego nicku, albo tak szybko piszesz że zapominasz o tej literce. Nie mam żadnych pretensji oczywiście, po prostu mnie to zastanawia :D

Edytowane przez Kirk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcin Kowalski odsunięty od prowadzenia serwisów: http://www.press.pl/newsy/telewizja/pokaz/51623,Marcin-Kowalski-odsuniety-od-prowadzenia-programow-w-TVP-Info

 

Są też zmiany na marzec. Nie będzie programu satyrycznego, znika także "Przegląd wydarzeń tygodnia" oraz "Twoja sprawa". Pojawią się za to: Studio Świat (pon-pt. 22:55), "Światowe konflikty" (sob. 14:30), "Po stronie obywateli" (sob. 15:30), "Trendy sieci" (nd. 12:30), "Tweet Up" (nd. 18:00),

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś ostatnio tylko ja tu piszę. :)

 

Marcin Kowalski został zwolniony z TVP, kierownictwo uznało, że nie pasuje on do koncepcji zespołu.

 

Od dzisiaj w programie "Woronicza 17" pokazywane są komentarze z mediów społecznościowych. Kilka dni temu wprowadzono coś takiego w programie "Minęła 20".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż, praktycznie przestałem oglądać i pewnie wielu zrobiło to samo. Obecnie nie ma programu, do którego nie miałbym mniejszych lub większych zastrzeżeń. Szkoda mojego czasu na opisywanie tego wszystkiego.

Edytowane przez Mr.Chiquita
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Narracja jak najbardziej słuszna. Przeciwwaga dla żałosnej propagandy TVN24 (Jarosław Wałęsa u Piaseckiego). Dla "wierzacych inaczej " w tzn. wygrane w totolotka i fałszowanie papierów przez kiszczaka nic ciekawego.

Lepiej posłuchać w TVN-ie o 80 tys na wiecu w Warszawie.....i uważać się za poinformowanego..

A jak naciągacze widzą świat przez pryzmat swego ego....porównajcie. Cytat Za portalem Media2 tydzień 15-21.02.; (badanie Nielsen)

"Najpopularniejszym kanałem tematycznym była informacyjna telewizja TVP Info."

Paru gości poważnie się tu ośmiesza...

Edytowane przez bat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

@bat TVP Info ma największy zasięg spośród wszystkich stacji informacyjnych, stąd takie, a nie inne wyniki. Kodowany TVN24 depcze im po piętach. Nie ma czym się wywyższać i podniecać. Oczywiście za poprzednich władz oglądalność Info była podobna. Bardziej przyjrzałbym się wynikom "Wiadomości", które przegrywają już regularnie z "Faktami", a w ostatnim tygodniu w grupie 16-49 także z "Wydarzeniami".
Edytowane przez Maciuś
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obie wypowiedzi mają się dokładnie odwrotnie w rzeczywistości. Propagandę, szczególnie historyczną, to uprawia TVP Info, nie TVN. W prywatnych stacjach są opinie zarówno krytyczne, jak i pochlebne w temacie Wałęsy. TVP Info przeważnie coś tylko sugeruje bez dowodów. Gdzie tu pluralizm? To ja już wolę TV Republikę, która przynajmniej nie udaje, że nadaje dla wszystkich.

 

Dla mnie najbardziej wkurzające jest, to nadmierne przywiązywanie uwagi do tematów historycznych. Momentami robi się TVP Historia BIS. Telewizja dla dziadków z czasów PRL. Nie tylko młodsi omijają to szerokim łukiem, z tego co widzę we własnych obserwacjach. Ale też bardzo często moje pokolenie. Coś jest nie tak. Kompletny brak złotego środka. Jeszcze szybciej odzwyczajają ludzi od oglądania TV. Internet wcale nie musi się starać.

 

Wątię, żebyście obaj obszernie oglądali. Posty poleciały, bo ja cokolwiek napisałem. @Mr. Music szczególnie lubi podkreślać swoje przeciwne zdanie do mojego.

 

Obecnie mnie ciekawi tylko ewentualne przejście na emisję HD. Polepszenie odbioru technicznego jest zawsze in plus. A obecna zawartość nie będzie wiecznie. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co by nie mówić, to nareszcie jest pluralizm w eterze.

Ogólnie w eterze to może i tak. Ale widzowie korzystający wyłącznie z NTC wciąż mają tylko dostęp do jednego kanału informacyjnego. Jeśli pojawi się drugi, to wtedy byłoby lepiej. Obecnie TVP Info korzysta na tym, że ma monopol w naziemnej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...