Skocz do zawartości

TVP Info


pakumy
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Peter Parker
Czy u Was też w paśmie lokalnym została grafika dawnej TVP3?

U nas jest ta obrzydliwa, kręcąca się, czerwona grafika TVP3 Lublin...

U mnie też jeszcze TVP3 :? Ale TVP Gorzów zawsze na szarym końcu - nawet telegazety jeszcze nie ma :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciekawe czy będzie kodwana ta stacja tak jak TVP3 na Astrze czy nie. Tzn czy będzie częściowo kodowany ten kanał.

@james_b, kilka postów wcześniej odpowiadałem na podobne pytanie, zadane przez @Eddie :wink:

 

Jeżeli dokumenty będą produkcji TVP, to nie będą kodować. Ramówka stała się teraz bardziej informacyjno-publicystyczna, wszystkie programy są produkowane przez Telewizję Polską, więc rzadziej ten kanał będzie szyfrowany z Astry 19.2E.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze tylko tego by brakowało. Ja to już wiele razy podkreślałem, że nie wyobrażam sobie kanału informacyjnego z kilkugodzinnymi transmisjami z obrad Sejmu i to przez cały tydzień! A jak będzie? Pewnie nic nie będzie, póki co, zmieniła się tylko nazwa kanału i grafika, czyli lipa, :? no i nazwa tematu na forum się zmieniła :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boshe. Przełączam na 3, a tutaj od razu skojarzenie ze SKYNEWS :D.

6279.jpg

topstory300.jpg

Ale niestety daleko TVP do nich. W TVP jak zwykle wszystko bez ładu i składu.

- program 'studio wschód' - Dlaczego logo nakłada się na 'logo' programu studio wschód?

- zegarek za duży.

- samo logo i belka informacyjna moim zdaniem są za wysoko!

- różnego rodzaju wykresy, tabelki nadawane w programach są zasłaniane przez logo i znaki po lewej stronie na górze.

- ogólnie animacje nie podobają mi się.

- studio nie robi większego wrażenia - Wiadomości mają już lepsze. I tutaj uwaga. Dlaczego TVP nie pójdzie w ślady TVN? Wiadomości, Panorama, Telexpress mogłyby być przygotowywane z jednego studia - TVP INFO. A nazwy programów mogłyby pozostać te same.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie te logo pokazywane podczas programu regionów ( TVP...) powinni zlikwidować a tam dać logo TVP INFO wyglądało to by tak :

logo_tvp_info.png KRAKÓW

lub

logo_tvp_info.png

----KRAKÓW---

Tak samo podczas pasma wspólnego

 

To już lepiej niech to będzie jedna całość z nawiązaniem do TVP INFO:

logotvprzsi1.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A według mnie regiony powinny się dostosować do TVP INFO (poprzez dopasowanie serwisów (Zbliżenia mają to już z głowy), ramówki i całej grafiki.

Chupachups możesz wykonać kolejne projekty - pomysł na belkę przy zapowiedziach i wersje loga dla Krakowa ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...