Skocz do zawartości

TVP Info


pakumy
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

To małpowanie TVN24 jest już nie do zniesienia. Akurat obecna ramówka TVP INFO była jak dla mnie w porządku. Jedyne co bym przesunął to program "Godzina po godzinie",a po "Panoramie Dnia" - jednak podobnym programie do "Godzina po godzinie" nadał "Sportowy wieczór" . Oczywiście,że ten program Wolskiego to zapewne będzie takie "Szkło kontaktowe BIS" . Osobiście szkoda,że redakcja sportowa TVP jest tak bierna i nie zabiega o powrót godzinnej "Sportowej Niedzieli" gdzie można by naprawdę omówić wydarzenia weekendu i dłuższego "Sportowego wieczoru" oraz "Sportowej Soboty". 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stacjom przybywa: zarówno TVP Info jak i TVN24, dlatego, że mamy coraz większą polaryzację i każdy "idzie" do "swojego". Nie wiem jak wygląda TVP Info, bo rzadko oglądam, ale chyba wiem dlaczego Info zwiększa przewagę nam TVN24. Wczoraj oglądałem jak zwykle TVN24 i oni chyba przybrali rolę TVP Info sprzed zmiany. Fakty po Faktach wczoraj miały jednostronną i wyraźnie ukazującą negatywnie aktualnie rządzących formę. Byłej premier nie zadano ani jednego pytania, które mogło ją skonfudować czy wtedy rządzących itd. Natomiast redaktorka prowadząca 5 razy zadawała to samo pytanie, żeby była premier odpowiedziała, że tak, że Komisja powołana ma z góry założoną tezę. Było to tak zabawne, bo była premier była bardziej lightowa niż prowadząca program :D

 

Ja oglądam TVN24 dla "funu" ;) Informacji pozostałych dowiaduję się w sieci i na podstawie wniosków własnych, ale po takich programach jak wczorajszy wcale nie dziwi mnie fakt zwiększenie przewagi Info....po prostu dla osoby, która nie ma do tego lekkiego podejścia nie da się tego słuchać.....

 

 

Marcin Wolski to chyba przeciwwaga dla Kuby Wątłego. Przyda się, bo tego drugiego czasami trudno oglądać, mimo ze ma dużo racji i w tym co mówi.

 
Kuba mógłby dla mnie prowadzić programy publicystyczne codziennie :D Uwielbiam gościa ;)
Edytowane przez Intermario
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W wiosennej ramówce TVP Info pojawią się nowe programy:

 

''Extra Świat'' (od 1 marca o godz. 17:30. Emisja od poniedziałku do piątku).

''Program publicystyczny (?) (od 1 marca o godz. 19:10. Emisja od poniedziałku do piątku).

''Program publicystyczny-satyryczny'' (od 1 marca o godz. 21:50. Emisja od poniedziałku do soboty) - prawdopodobnie Marcin Wolski będzie prowadził ten program.

''24 minuty'' (od 5 marca o godz. 21:15. Program będzie emitowany w soboty).

 

Od 1 marca ''Panorama Dnia'' będzie o godz. 21:00. Znikają z ramówki ''Info Newsroom'', ''Puenta'' i ''Kod Dostępu''.

Jeszcze program "Godzina po Godzinie" spada z anteny - zamiast niego o 22:40 dodatkowe wydanie Info Serwisu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem dzisiaj "Woronicza 17" i trochę był zrównoważony, nie pokazywał tego cudowania, które znamy z Republiki. Zapowiedziano ponadto, że do dyskusji w programie od przyszłego tygodnia włączą się widzowie z Twittera ;)

Edytowane przez rafpolsat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że z wersją HD na satelicie może być problem. Kurski nie będzie chciał płacić dodatkowej kasy za pojemność (a kablówki będą miały w światełku). A przecież kanał w SD zostaje, więc zasięg też. A chętni klienci będą mogli odbierać HD za darmo naziemnie. Obym się mylił.

Edytowane przez Mr.Chiquita
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O 21:50 miały być emitowane kolejne nagrania z Magdalenki (pierwsza część była o 17:30), Nie puszczono ich na antenie, gdyż TVP nie miała zgody na ich emisję. Materiały należą do IPN. W przyszłym tygodniu miał zostać wyemitowany film dokumentalny, zrealizowany przez Instytut, zawierający także te nagrania, które miały być emitowane, jednak jak zaznacza prof. Antoni Dudek, w zaistniałej sytuacji emisja dokumentu stoi pod znakiem zapytania.

 

Ja bym raczej nie oczekiwał spadku oglądalności do poziomu Republiki, z jednego prostego powodu. Nie, nie politycznego. TVP Info jest jedyną stacją informacyjną dostępną w naziemnej telewizji, więc siłą rzeczy ma uprzywilejowaną pozycję. Jeśli ktoś będzie chciał pooglądać jakieś informacje, a ma tylko NTC, to siłą rzeczy musi wybrać TVP Info.

Edytowane przez tomekb1976
Połączono posty.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, racja, ale do tego kodowanego nie wszyscy mają wykupiony dostęp. Gdyby PN, albo inny komercyjny kanał informacyjny, był niekodowany w NTC, to TVP Info nie miałoby aż tak dobrej pozycji.

 

Są pierwsze wieści o efektach castingu ogłoszonego przez Rachonia: http://www.wirtualnemedia_pl/artykul/michal-rachon-o-castingu-na-prezentera-tvp-info-trwa-nadal-kandydaci-po-probach-kamerowych

 

(przy okazji: można prosić administrację o scalenie moich 2 postów z 00:26 i 00:48 w jeden? Bo ten drugi jest odpowiedzią na post, który wyleciał do kosza)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...