Skocz do zawartości

TVP Info


pakumy
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

TVP coś słabo idzie z tym kanałem TVP INFO, a dlaczego np. nasza publiczna telewizja nie wstawi na satelitę wszystkich 16 odziałów terenowych TVP3, jest tylko TVP3 WARSZAWA, a co z widzami którzy nie mają dostępu do swoich lokalnych programów. Ja mieszkam w Siemiatyczach to jest 101 km od Białegostoku i mam bardzo słaby odbiór TVP3 BIAŁYSTOK a z satelity to by było coś :)

 

Chyba TVP wyrzuca pieniądze na niepotrzebne rzeczy, zamiast wydać tą przyznam nie małą sumę, na udostępnienie wszystkich oddziałów TVP3 na satelicie, ale nie wierzę, że ich nie stać na wynajem jeszcze jednego czy 2 transponderów na satelicie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla mnie tvp INFO to całkowity bezsens obecne tvp 3 z kurierem co godzinę publicystyką(trzeci wymiar) transmisjami konferencji prasowych relacjami to przy możliwościach TVP optymalna ramówka tym bardziej że już sama taka rzecz jak to że telewizja publiczna powinna transmitować programy lokalne powoduje że nie może to być stacja nadająca co chwilę serwisy informacyjne(jeśli ma spełniać swoją misję)

podzielam zdanie przedmówcy że powinna raczej pomyśleć o:

1. udostępnieniu TVP3- stacji regionalnych na satelitę bo odbiór tego kanału dla wielu ludzi pozostawia wiele do życzenia

 

2. tworzyć nowe kanały tematyczne o różnorodnej tematyce(dokument,film,rozrywka)

 

3.podjąć wszelkie możliwe działania aby kanały tematyczne TVP były dostępne jak najszerszej widowni tak aby mogły realizować skutecznie zamierzoną na początku misję- bycie alternatywą dla zagranicznych produkcji takich jak programy naukowe discovery czy polska muzyka

 

4. starać się o rozwijanie oferty własnych kanałów tak aby nie były one bezwartościowe żeby ich ramówka nie była sztucznie zapychana tak jak to słyszę dzieje się w przypadku tvp sport który dubluje sie z eurosportem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, ze ruszą z początkiem nowego roku. Gdyby mieli ruszyć 21 października, to byłby już jakiś komunikat TVP. Chioć z punktu widzenia strategii ta data głupia nie jest.

 

nie wierzę, że ich nie stać na wynajem jeszcze jednego czy 2 transponderów na satelicie.

Toż to oni mają transponder za darmo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TVP Info ma ruszyć 6 października

 

TVP Info, nowy kanał informacyjny Telewizji Publicznej tworzony na bazie TVP3, ma ruszyć 6 października - dowiedziała się nieoficjalnie PAP w poniedziałek ze źródeł zbliżonych do Telewizji Publicznej.

 

więcej: gazeta.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...TVP Info startuje 6 pażdziernika.

Powinno być: ma zamiar wystartować 6 października :lol: Bo wszyscy dobrze wiemy co jest z TVP Info i ile razy już start przekładali :)

Tak na marginesie - ciekawe, czy ich serwis informacyjny nadal będzie się nazywał Kurier i czy w ogóle będą jakieś ogromne zmiany, czy tylko kosmetyczne, takie jak nazwa, logo...

 

Link do materiału TVP3 Gdańsk :arrow:http://pl.youtube.com/watch?v=55eHC5MKERE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...