Skocz do zawartości

TVP Info


pakumy
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Niezłe są te Wasze teorie spiskowe :)

Teorie spiskowe? A może po prostu mówimy o tym, co jest możliwe? Zwłaszcza, że TVP INFO pozwala sobie od ponad 2 lat przy dość głośnych sprawach na dużo. Zbyt dużo. A że nasza publiczna jest wprost zależna od rządu, to nikt nic im nie zrobi ;)

 

Proste pytanie, więc chcemy też prostej odpowiedzi. Dlaczego TVP INFO, którego obecni sympatycy na pewno bardzo się cieszą z takiej medialnej szopki z Tuskiem, emituje to z opóźnieniem? Czy problemy techniczne czy celowe działanie? ;)

 

No ale i tak za chwilę dyskusja zostanie usunięta przez rzekomą politykę, której szczegółów czy przepychanek i tak nie ma oraz cenzurę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz leci już niemal LIVE, wykorzystali krótką przerwę sądu i puścili od razu następną część posiedzenia. Nic nie ucięli, teraz leci LIVE (jakieś 30 sekund wstecz?) więc całe Wasze teorie spiskowe poszły w 100% w łeb.

Edytowane przez jaszek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytając Wasze wpisy odnosi się jednak niezbite wrażenie, że sugerujecie, iż za opóźnienie w transmisji (nieznaczne) odpowiada jakiś strach i lęk przed zeznaniami byłego premiera. Tymczasem TVP Info, wykorzystując krótką przerwę w posiedzeniu, nadgoniła całą relację. Co do medialnej szopki, to transmitują to wszystkie stacje TV (od prawa do lewa), a decyzja o wpuszczeniu dziennikarzy do gmachu i na salę rozpraw podejmuje przecież sąd. Nie wiem więc na kogo zwalać tu to, że jest "medialna szopka". Zawsze mogło być tak, jak podczas zeznań byłego prezydenta Komorowskiego (wówczas czynnego prezydenta), gdzie ktoś zakazał filmowania i jeden z dziennikarzy robił to smartfonem.

Edytowane przez jaszek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed kilkoma dniami transmisja z Sejmu z rozmów minister Rafalskiej z rodzicami osób niepełnosprawnych szła w TVP Info z ok. 5 minutowym opóźnieniem w stosunku do TVN24 i Polsat News. Czyżby opóźnienia stały się regułą?

W Polsat News podczas rozmów Rafalskiej z rodzicami dzieci niepełnosprawnych nie było napisu "na żywo" więc raczej też było z poślizgiem. W TVN 24 nie wiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Polsat News podczas rozmów Rafalskiej z rodzicami dzieci niepełnosprawnych nie było napisu "na żywo" więc raczej też było z poślizgiem. W TVN 24 nie wiem.

W momencie który oglądałem w Polsacie szło 1:1 to, co na TVN24. Po przełączeniu na Info, usłyszałem po ok.5 min. to, co wcześniej na komercyjnych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jednak mam odczucia takie, że chodzi tu o sam fakt transmisji. Narzekanie zawsze by się znalazło - a to, że nie na żywo, a to, że ucięli kawałek (co więc chcieli ukryć), itp. Podobnych hejtów nie czytałem nigdy w przypadku konkurencji, która czasami nie relacjonowała ważnych wydarzeń w ogóle, pokazując w zamian np. rodzinne kąpiele w basenie. 

 

Dziennikarz obecny w studiu TVP Info powiedział, że mają niewielkie opóźnienie, nie było to więc jakąś tajemnicą. Osoby mierzące to opóźnienie w minutach przełączając z kanału na kanał chyba nie mają za dużo do roboty :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie śmieszki. Po prostu obserwuję pewne dysproporcje, które są dla mnie niezrozumiałe. 3 strony dyskutuje się, dlaczego TVP Info zeznania Donalda Tuska w części puściła z kilkuminutowym opóźnieniem (choć w całości), a nie było dyskusji, jak ta sama stacja stacja na zeznania prezydenta Komorowskiego przyszła z wyłączoną kamerą.

Edytowane przez jaszek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powód mógł być błahy, jak i poważny. Ostatnie jednak co by mi przyszło do głowy, to strach przez treścią zeznań i asekuracja w taki właśnie sposób. A to niektórzy tu sugerowali wprost. 

Edytowane przez jaszek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy taki przypadek trzeba traktować indywidualnie. Była na przykład sprawa braku transmisji ustaleń podkomisji smoleńskiej 11 kwietnia. Polsat News i TVN 24 transmitowały konferencję w całości i był to tam temat dnia. W TVP Info brak transmisji i raptem trzy krótkie wzmianki w ciągu całego dnia. To już nie jest przypadek a celowe przemilczenie tematu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się, nie mniej jak ktoś chciałby narzekać, też by narzekał. Jakby puścili relację LIVE z Macierewicza, a np. TVN24 nie puściłby, byłby hejt, że transmitują brednie i propagandę rządową. Było odwrotnie (TVN24 puścił, a TVP Info nie) i też źle, bo cenzura.


Nie bronię TVP Info, od blisko 2 lat jestem widzem wyłącznie Polsat News (mówię oczywiście tylko o stacjach informacyjnych), ale dzisiaj naprawdę nie widzę niczego, do czego można by się do TVP Info i jej relacji przyczepić.

Edytowane przez jaszek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko to opóźnienie mogło być właśnie spowodowane właśnie obawą przed tym, że coś może zostać powiedziane co nie byłoby na rękę partii wiadomo jakiej i realizator tego programu miałby wtedy czas na klikniecie magicznego przycisku usterki. Nie od dziś wiadomo, że kilkusekundowe przesunięcia stosuje się np. w transmisjach sportowych w necie, a spowodowane jest to np. próbą przechytrzenia bukmachera itp. Stąd i tutaj takie opóźnienie mogło być asekuracją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TVP za Brauna w  ogóle nie relacjonowała niewygodnych dla ówczesnych mocodawców rzeczy(przesłuchanie ówczesnego Prezydenta RP przed sądem) i wtedy nawet pół komentarza z Waszej strony nie było. Skończcie z tą hipokryzją.

Edytowane przez wislok
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie od dziś wiadomo, że kilkusekundowe przesunięcia stosuje się np. w transmisjach sportowych w necie, a spowodowane jest to np. próbą przechytrzenia bukmachera itp. Stąd i tutaj takie opóźnienie mogło być asekuracją.

Co za bzdura. Jakbyś był inteligentny to byś wiedział, że buki korzystają z własnych łączy przy zakładach live czy zamykaniu kuponów i są one szybsze niż pojawienie się informacji na flashscore. Więc niby jakim cudem opóźnienie ma pomóc komuś oszukać buka skoro buk zna już wynik ? Na bet365 szybkość pojawienia się wyniku względem flascore to było jakieś 20-25 sekund wcześniej.  Więc daruj sobie te idiotyczne teorie,

 

Wielka mi afera, na prawdę nie ma ważniejszych rzeczy niż relacjonowanie tego ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...