Skocz do zawartości

TVP Info


pakumy
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, wislok napisał:

Była mowa o zorganizowaniu się na ulicy także( zauważam, ze władzę w demokratycznych państwach nie zmienia się na ulicy) .

Tu byśmy musieli długo dyskutować. Protesty w jakiejś sprawie to jeszcze nie zmiana władzy, a konstytucyjne prawo.

To takie doklejanie przysłowiowej [beep] na siłę.

To nie mój styl.

Albo ktoś coś konkretnie powiedział, albo tworzymy interpretacje.

Jak powiedziałem rozumiem że w społeczeństwie żyją osoby które pewne sformułowania biorą zbyt dosłownie, ale wiązanie określonych słów z konkretnym incydentem pod siedzibą TVP jest daleko na wyrost.

3 godziny temu, wislok napisał:

wystarczy sprawdzić na stronie NBP, kto i kiedy był prezesem NBP

Jeśli dobrze rozumiem chodzi o interpretację prawną mówiącą że jeśli było się członkiem Zarządu NBP, to jest to traktowane jako kadencja.

Nie do mnie należy rozstrzyganie czy tego typu analizy prawne są słuszne. Opieram się w wypowiedziach na prezentowanych faktach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, wislok napisał:

Była mowa o zorganizowaniu się na ulicy także( zauważam, ze władzę w demokratycznych państwach nie zmienia się na ulicy) . No to się zorganizowali w niedzielę.

A co jest niby złego w organizowaniu się ulicy? Chcesz zakazać protestów? Protestów, które niebawem rozleją się na cały kraj jak tylko wszyscy ujrzymy w jakim bagnie siedzimy? Poza tym od kilku lat nie mamy nic wspólnego z demokracją, ale to nie wątek do takich rozważań.

 

Prawda jest taka, że każda osoba która świadomie działała na niekorzyść państwa polskiego powinna odpowiedzieć za to karnie, po zmianach na szczycie.

  • Popieram 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Podczas gdy TVN 24 i Polsat News informują o katastrofie polskiego autokaru w Chorwacji (zginęło 12 osób), TVP Info normalnie emituje "Salon dziennikarski", w którym zamiast o katastrofie mówią o Tusku.

 

Ja rozumiem że TVP Info ma umowę z Radiem Warszawa na ten program, ale mogliby przerwać "Salon dziennikarski" i dać program specjalny.

Edytowane przez Frontowiec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stacja informacyjna musi reagować na bieżąco. Salon dziennikarski powinien byc przerwany lub niewyemitowany. Nie wiem kiedy ta informacja o wypadku dotarla do polskich mediów. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, wislok napisał:

Stacja informacyjna musi reagować na bieżąco. Salon dziennikarski powinien byc przerwany lub niewyemitowany. Nie wiem kiedy ta informacja o wypadku dotarla do polskich mediów. 

Tuż po 9:00.

A co do kwestii typu "życia nie przywrócą tym, że przerwą program" - to nie o to chodzi, bo to jednak trochę irracjonalny argument. Po prostu stacja informacyjna z samej natury powinna reagować od razu. TVN24 czy Polsat News też przecież miały zaplanowane inne rzeczy w ramach swoich programów porankowych, tak jak kojarzę to około 9:00 TVN24 emituje w soboty reportaże w ramach cyklu "Polska na weekend", a jakoś tutaj nie zrobiono czegoś typu "a, puścimy to sobie, zaś wieści mogą zaczekać", więc tym bardziej oczekiwałbym tego od nadawcy publicznego, szczególnie że "Salon dziennikarski" można by było nadać w innym terminie, albo zrobić myk, że program byłby nagrany o tej tradycyjnej porze, tak żeby poszedł w radiu, a w wersji telewizyjnej by się go pokazało w niedzielę przed południem, gdy wypada miejsce na powtórkę. I tak TVP ma dwa studia, więc można by było pociągnąć to wydanie specjalne z newsroomu.

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

I tutaj już nadawca powinien zareagować na to, co wyczynia w mediach społecznościowych Jakimowicz. Tak jak przy sprawie Derewienko mówiłem, że tu telewizja nie za bardzo ma jak działać, tak tutaj już jakaś stanowcza reakcja powinna być, bo Jakimowicz jest zatrudniony, ma swój program i obecnie jest kojarzony z TVP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Włączyłem telewizor. Uruchomił mi się kanał TVP Info z czerwonym paskiem  "Zdecydowana walka z inflacją" 

Od razu człowiek czuje się lepiej, pewniej.

Także dobrze, że mamy  kanał ku pokrzepieniu serc. 😉

 

Polecam, jak komuś brakuje pozytywnej energii, aby już od rana  włączyć na chwilę wspomniany kanał...👍

Edytowane przez lakiman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...