Skocz do zawartości

Windows 8.1


Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...

Przeskanowałem tym Anti Malware ale nic nie wykrył ,innym też robiłem na syfy w przeglądarce.Wydaje mi się że ten system tak ma ,że czasem kiedy używam przeglądarkę to coś co zaczyna działać w tle blokuje proces przeglądarki.Może to być jakiś systemowy program/proces czort wie.Później jest o.k. już tak jak np.teraz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pobierz program CCleaner i wyczyść śmieci z systemu oraz oczyść rejestr.

Mimo wszystko to może być jakaś infekcja. Pobierz program Dr Web CureIt (nie trzeba go instalować, wystarczy tylko uruchomić) i nim przeskanuj system.

Jeśli nic nie wykryje to sprawdź jakie programy startują razem z systemem w autostarcie i powyłączaj zbędne, zostaw tylko te potrzebne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podłączę się do tematu.Co jest z 8.1 że system myśli długo i rozłancza neta?W[beep]ia mnie już ten z[beep]any system.

Po prostu przeglądarka działa jak baba raz ma ochotę a raz nie,cały system tak działa ta 8.1

Rozumiem twoje zdenerwowanie ale powili - jaki to jest komputer w którym masz zainstalowany ten system operacyjny (podzespoły - ile ram jaki procesor itp..).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://laptopy.benchmark.pl/test-laptop ... 24g75.html

TAKI

Przeszedłem na wersję przegladarki portable,wygasiłem kilka procesów ze startu systemu i zablokowałem kilka procesów z niepotrzebnych programów w antywirze[wild tangent game-3 procesy a może nawet 4 ; update itp.] Obserwuję dziada a z int.exp.11 zrezygnowałem-cofka nie program.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Mam taki śmieszny problem.   W kompie gdzie jest dysk 1TB  WD  blue  są 3 partycje

 

Przeniosłem sobie 5gb danych na 2 partycje  . Tylko że jak przełącze się na kompa z Win 8.1  to tych danych nie ma  . A co ciekawe 2 z tych 3 partycji są puste więc wybrałem też drugą.

Tyle że z tych danych nie ma nigdzie a nie są ukryte.

 

Jak to rozumieć?         Pusta partycja koło 330GB  a na niej skopiowane 5gb . Po właczeniu Win 8 jest pusto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że masz postawione 2 systemy skoro przełączasz się na win8.1? Jaki to system? Partycje maja format NTFS? Pod systemem gdzie widzisz wszystkie partycje, uruchom konsole zarządzaj dyskami (prawym na mój komputer) i odczytaj co tam jest przy nich napisane.

Edytowane przez kfm877
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie  tylko 1  system jest  bo jest postawiony na dysku  M2. Pozostałe dane są na dysku   WD blue. Dane przenoszone z innego kompa . Danych nie ma po skopiowaniu . Tyle że kopiowanie odbywa się na takiej zasadzie że   podpinam się adapterem SATA- USB + zasilacz  do tego dysku 1TB  WD.  Natomiast dane przenosze z kompa gdzie jest Win 7. Co z tego skoro po włączeniu kompa z Win 8.1  jest pusto.  Tak jest NTFS. Są wszystkie partycje łącznie 3 . Mało tego nie można co niektórych folderów nawet skasować.Jedynie co udało się przenieść to penem   dokumenty txt   jpgi    i mało ważne foldery.

Edytowane przez asiafan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...