Skocz do zawartości

Słabość systemu kodowania CP


czarek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

Straty to na pewno ale i zysk bo kto piraci to jak zgaśnie na miesiąc ponad poleci i kupi... :lol: więc czy taka strata? D+ znajomy w Hiszpanii mówił ze teraz tam jest pełno chętnych na umowy...jak zgasło...więc wg mnie to prawie jak akcja mająca na celu zebranie nowych abo... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aż tak dobry z hiszpańskiego to nie jestem :D Tam pisze mniej więcej to samo co na początku artykułu w Satkurierze. Redaktorzy SK mogliby przyjmować bardziej wiarygodne pseudonimy :lol:

 

Widzę tu kilka nieścisłości. Powinno być nie straty ale utracone zyski. To że ktoś kupuje fergusona za 250 zł z myślą o pirackim oglądaniu CP, wcale nie oznacza że płaciłby regularny abonament. Więc nawet licząc ilość tunerów zdolnych do odbierania piracko CP i mnożąc je przez 9,99 nie otrzymamy strat jakie poniósł CP. I co to oznacza multimilionowe? Miliardowe, Bilionowe? I w jakiej walucie :D

 

Cały ten nius jest jak lokata :D To tak jakby ktoś wyraził zdziwienie że mamy 10 st. mrozu. Jest styczeń to musi być mróz. N2 jest dziurawa to są piraci. O tym co pisze w tym artykule w tym wątku dyskutuje się od kilkunastu podstron.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cyt. A nam uczciwym klientom każą jeszcze "wisieć" za nasze pieniądze po kilkanaście minut aby obejrzeć dołączane kanały i podpisywać roczny cyrograf a cwaniacy mają wszystko za friko

_________________

No widzisz kto tu jest większym cwaniakiem, operator czy ci co mają trochę wiedzy pod kopułą i sami sobie radzą na własny uzytek? Nie mówię o handlarzach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Straty to na pewno ale i zysk bo kto piraci to jak zgaśnie na miesiąc ponad poleci i kupi... :lol: więc czy taka strata? D+ znajomy w Hiszpanii mówił ze teraz tam jest pełno chętnych na umowy...jak zgasło...więc wg mnie to prawie jak akcja mająca na celu zebranie nowych abo... :roll:

 

Ja rownierz tak sadze. Bo jakos duzo platform, ktore stosuja Nagre, maja porownajac bardzo duzo abonentow. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Dzięki takie wnioski wyciągam obserwując kwestie N1 i obecnie N2:) każda zmiana systemu przynosi wzrost klientów którymi są w większości pseudo ''edukatorzy''.. a co do szczelności N3 zdaje sie ze i to chwilowo będzie ciemnością która zaowocuje wzrostem klientów legalnych..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PawelU1981

Bycie piratem, to kradzież sygnału tv-sat... Korzystanie z kluczy udostępnianych w internecie to przestępstwo... Jak mam nazywać takich ludzi :?: Wspaniałymi sprytnymi pseudo-abonentami :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PawelU1981
Bycie piratem, to kradzież sygnału tv-sat... Korzystanie z kluczy udostępnianych w internecie to przestępstwo... Jak mam nazywać takich ludzi :?: Wspaniałymi sprytnymi pseudo-abonentami :?:

A od kiedy taki świety jestes :lol:

 

Znasz mnie :?: Nie :!: Skąd wiesz, że jestem święty. Zwyczajnie korzystam z legalnych źródeł oglądania tv i systemów komputerowych... Poza tym nie trzeba być świętym, aby być uczciwym :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PawelU1981

Fergusona zmieniłem... Ten jest jak narazie najlepszy jakiego miałem :wink::wink::wink: Co do Nagry to ja już w cuda nie wierzę i wiadomo, że niedługo pojawi się informacja iż znów można mieć kanały nadawane w tym systemie za darmo... Widać taki urok tego systemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...