Skocz do zawartości

Hauppauge HD PVR


DmNQ
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Napisałem do oficjalnego supportu Hauppauge i wszystko działa. Dla osób mający taki sam problem wystarczy:

podłączyć Kablem RCA hauppauge oraz magnetowid. Zółty kabel wtykamy w miejsce niebieskiego, a biały i żółty odpowiednio w takie same w przejściówce.

Następnie w programie przestawić źródło na Composite z Component i wszystko pięknie działa. Jednak aby to zadziałało trzeba było ściągnąć najnowszy update driverów do Hauppauge bo te które instalowałem z płyty miały problem i nie widziały wideo pod Compositem.

Mimo wszystko dzięki za odpowiedź!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Do tego wątku miałbym jedno pytanie.

Czy ktoś testował splitter hdmi (http://archiwum.allegro.pl/oferta/gembird-przelacznik-splitter-2xhdmi-i4999279313.html) o którym już była w tym wątku mowa na dekoderze od CP (najlepiej modelu 5500s który posiadam) i jeżeli tak to czy działa prawidłowo? Też chciałbym kupić Hauppauge 2 PVR lub Avermedia ER130 ale na moim wyż. wym. dekoderze nie ma wejść YPbPr stąd też jedynym rozwiązaniem jest hdmi i pytanie odemnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Zastanawiam się nad zakupem tego urządzenia... Czy moglibyście przesłać jakieś przykładowe nagrania w możliwie najlepszej jakości? Bardzo pomogłoby mi to w podjęciu decyzji.

 

1. Czy jakość nagrania z magnetowidu VHS będzie dużo lepsza niż gdybym nagrywał to za pomocą karty telewizyjnej? Jak wgląda ta jakość? Pokażcie jakieś sample.

 

2. Jakość nagrania z tunera cyfrowego. Tu też chętnie zobaczę tę jakość.

 

Jeżeli ktoś chciałby się podzielić jakimś przykładowym filmem (nagranym najlepiej w orgyinalnej jakości), to proszę o wrzucenie go na

 

http://turbobit.net/ 

fileshark.pl/

albo na

http://catshare.net/

 

Z góry dziękuję.

Edytowane przez adam100
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Pytanie na temat zapewne zakończony. Zapewne źle przypuszczałem....ale cały czas sądziłem, że sygnał podawany przez Component nie jest zabezpieczony HDCP.

Chciałbym rozwiać swoje wątpliwości gdyż zakupiłem Roxio GameCap HD Pro i podłączyłem przez Component. Uradowany wszystko działa, widzę listę nagrań.....niestety gdy odpalę nagranie widzę tylko tapetę dekodera i dźwięk nagrania. Czy jedynym rozwiązaniem jest HDMI + LKV 312?

Ze szczytu góry dziękuję za odpowiedź

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...