Skocz do zawartości

Jakie seriale chcielibyście zobaczyć w TV?


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...

Przydałyby się też ponownie emisje seriali z serii Power Rangers oraz seriali dla młodzieży, m. in. Instant Star(Gwiazda od zaraz), Radiostacja Roscoe...

 

 

A ten serial chyba był juz w Pulsie 2.

Puls 2 nie emitował całego serial, nadawał trzy filmy, w którym były wątki z tego serialu. Tak samo wcześniej TV Puls. Natomiast mogliby również o serial pokusić, w czym kłopot.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • 2 miesiące temu...

Być może mało oczywiste, ale chciałbym emisji znanych niemieckich seriali kryminalnych Tatort i Polizeiruf 110/Telefon 110. Wiem, że parę odcinków już było w polskiej telewizji emitowane (Tatort: pojedynczy odcinek z Halskim + kilka odcinków z Tilem Schweigerem; Polizieiruf 110/Telefon 110 w pewnej ilości w PRL + pojedynczy odcinek z pogranicza polsko-niemieckiego [z 3 dotychczas wyemitowanych w Niemczech]), ale przydałoby się je przypomnieć (są rzadko powtarzane) + wyemitować inne jako premiery.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem że to moja gdybologia  ale gdybyśmy mieli na początku lat 90 kilka stacji więcej to może byśmy mieli amerykańskie seriale kryminalne z lat 70.

Wystarczy spojrzeć na filmweb.

Jeśli chodzi o serial to chciałbym zobaczyć Blue Knight z Georgem Kennedym.

Tutaj intro

Edytowane przez Marek79
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym również, aby TVN Fabuła nadawał wszystkie sezony Beverly Hills 90210 i Melrose Place.

Te obydwa seriale były na głównym TVNie, ale TVN Fabuła potrzebuje też pokazać sporo zagranicznych seriali z lat 90., które niegdyś emitował TVN.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...

Brytyjskie seriale szpiegowskie. Ma ktoś może do nich dostęp, polskie napisy albo lektow?

 

Druciarz, krawiec, żołnierz, szpieg 

http://www.filmweb.pl/serial/Druciarz%2C+krawiec%2C+%C5%BCo%C5%82nierz%2C+szpieg-1979-132189

 

Ludzie Smiley'a (1982)

www.filmweb.pl/serial/Ludzie+Smiley%27a-1982-38044

 

 

Na krawędzi mroku(1985)
http://www.filmweb.pl/serial/Na+kraw%C4%99dzi+mroku-1985-113153

 

Reilly: The Ace of Spies(1983-)
http://www.filmweb.pl/serial/Reilly%3A+The+Ace+of+Spies-1983-142055

The Sandbaggers(1978-)
http://www.filmweb.pl/serial/The+Sandbaggers-1978-286876

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Ja chciałbym aby któraś z naszych stacji pokazała serial "Zorro" obie wersje z 1957 oraz z 1990 , pamiętam że pokazywał TV Puls nowszą wersje ale chyba nie wszystkie odcinki wcześniej była starsza też nie wszystkie odcinki.Na YT znalazłem dużo odcinków  niestety po włosku z TvPuls tylko kilka. Że starszej wersji jest więcej po polsku .

Edytowane przez TELEWIDZ123
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 lata później...

Ja chciałbym w polskiej tv np na tym nowym kanale od Red Media jeśli wejdzie na naziemną tv zobaczyć następujące seriale:

 

"Żar młodości" (najlepiej od 1 odcinka albo od sezonu z roku 2002) - ta opera mydlana jest rozważna do zakupu przez Red Carpet Tv i Red Go więc duże szanse że pojawi się w tv.

 

"Melorse Place", "Dallas", "Sunset Beach", "Miami Sands", "MacGyver", "Drużyna A", "Renegat", "Żar tropików", "Nieustraszony", "Drużyna A", "Adam 12", "Grom w raju", "Ulice San Francisco", "Tajemnica wyspa", seria Star Trek", "Dziewczyna z komputera", "Beyblade", "Voltron", "Miasteczko Twin Peaks", "El Internado", "Pełne morze", "Szkoła złamanych serc", "'M.A.N.T.I.S.", "Wodne szczury", "Jezioro marzeń", "Woody Woodpecker", inne seriale fabularne z RTL7.

 

A z nigdy nie emitowanych to chciałbym zobaczyć w polskiej tv "Blue Knight", "Caribe", "Delevechio", "Dan August", "Longstreet", "Mod Squad", "Police Woman" oraz "Police Woman", "Police Story".

 

Gdzie np obejrzę w necie wszystkie odcinki np "Blue Knight", "Delevechio" czy "Police Story" albo Star Trek: Voyager"?

 

 

Edytowane przez TomeQ38
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do mojej listy dorzucam jeszcze takie seriale jak: "Zorro", "Tarzan", "Nowe przygody Tarzana", "Tajemnicza wyspa", "Na wysokiej fali", "High Tide", "Szkoła przetrwania", "Neighbours - Sąsiedzi", "Pacific Drive", "U.S.A. High", "Czarodziejki", Remington Stelle", T.J Hooker, "Viper".

 

Chciałbym też obejrzeć jakiś ciekawy serial kryminalny lub przygodowy z lat 70 bądż 80 tych z Wielkiej Brytanii, Australii czy Kanady lub Holandii.? Jakie mi z tego typu serali nie emitowanych u nas polecacie?

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...