Skocz do zawartości

Prawa i komentatorzy w polskich stacjach sportowych


lukas_k
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Do 26. wg harmonogramu przetargu miał się zakończyć proces wraz z finalizacją umowy, ale może nie było chętnych albo się przeciaga albo pośrednik w sprzedaży praw sam je sobie zachował albo nabył je podmiot nielinearny (streamingowy) jeśli chodzi o nadawanie telewizyjne (przynajmniej na ten moment) i nie ma w zwyczaju się chwalić

Edytowane przez rotalplus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko chciałabym dodać, że to zwycięzca przetargu wybiera dogodny dla siebie termin ogłoszenia informacji o zakupie praw, a np. jeśli zechce udzielić komuś sublicencji, to cały proces ogłoszenia może jeszcze bardziej się przeciągnąć.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 27.10.2020 o 22:11, TimesSquare napisał:

@Bushiken zostałeś wywołany do tablicy przez @czerstwy

Człowieka nie ma na forum 1 dzień i już wywołują do tablicy. Nie powinienem odpowiadać na oczywiste zaczepki tak nadwyraz upartej jednostki ale żeby nie było, że schowałem głowę w piasek.
Tak jak wielu innych logicznie wydedukowałem, że skoro 26 jest ostatecznym terminem dopięcia wszystkich negocjacji i będzie to 1 możliwy termin zwycięzca pochwali się nabyciem praw.

Dotychczasowa praktyka na to wskazywała.

Jednakże tak się nie stało.

I co teraz? Czego oczekujesz? Mam zakładać worek pokutny i wybierać się na pielgrzymkę? Mogę jedynie ponownie  przyznać, że nie miałem racji.

Tego oczekiwałeś? Publicznego przyznania że Ty i tylko Ty miałeś rację?

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim razie też się cieszę, że udało się dojść do porozumienia. A tak w ogóle to wina Szkolnikowskiego. ? Dopiero jak ktoś w innym temacie wspomniał, że tweetował on tą datę 26 to przypomniałem sobie skąd to wziąłem. Tak to jest jak się złapie człowiek na TVPowską propagandę. 

  • Popieram 1
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według pogłosek posłyszanych przez Mateusza Borka - Amazon chce wejść na rynek praw sportowych w Polsce. Chcą ponoć nabyć prawa do Ligi Mistrzów i Bundesligi. 

DAZN również może mieć chęć pozyskania praw do Champions League.

 

https://www.przegladsportowy.pl/boks/mateusz-borek-nowe-telewizje-wchodza-na-polski-rynek-amazon-w-kolejce-po-dazn/s9gpsb0

Edytowane przez Anita Kaźmierska
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Amazon nie uruchomił u nas w pełni polskiego sklepu a tu informacje o zainteresowaniu Ligą Mistrzów... Ciężko traktować poważnie te informacje ale wątpię że Borek ma powody do kłamstwa. Na pewno piłka nożna tylko w streamingu to średni pomysł, na zasadzie sublicencji to już bardziej prawdopodobny scenariusz. 

Edytowane przez Anita Kaźmierska
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, bartek2lp2 napisał:

Wg mnie gdyby DAZN lub Amazon kupili prawa do LM, pojawiłaby się szansa na więcej meczów LM w TVP, np 2 w kolecje, wnioskuję to po tym że TVP kupuje prawa od DAZN do gal bokserskich

UEFA narzuca pakietyzację, zwycięzca nie ma możliwości oddać większej ilości do tv otwartej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...