Skocz do zawartości

Prawa i komentatorzy w polskich stacjach sportowych


lukas_k
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...

@ezequiel93 Nie, no w ogóle nic nie powiedział o pracy w C+... ;)

"Gdy zostałem szefem redakcji sportowej Canal +, poczułem się odpowiedzialny za kilkadziesiąt osób, które tam pracowały. [...]. Przeszedłem przez wszystkie szczeble kariery, wiem, jak robić telewizję i wydaje mi się, że jestem dobrym liderem. Nie radzę sobie natomiast jako trybik w wielkiej korporacji. Jestem zadaniowcem, a przy tym perfekcjonistą. [...] z trudem znosiłem wielogodzinne nasiadówki, które po wielokrotnym „mieleniu” ważnych tematów kończyły się niczym, to jest zaplanowaniem kolejnej nasiadówki. [...] Już kilka tygodni po objęciu funkcji pomyślałem, że to nie jest dla mnie. Że spalę sobie skrzydła. Wiele rzeczy mnie frustrowało. Korporacja jest bezlitosna i bezduszna, wiele rzeczy nie odpowiadało mojemu spojrzeniu na świat."

 

Jak chcesz dyskutować to się przygotuj do tej dyskusji, bo takie pisanie, tylko po to żeby pisać to jest bez sensu ;).

Marnuje się tylko miejsce na dysku serwera forum.

 

Edytowane przez bgmnt
Przeniesione z Elevena.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smokowski mówił nie raz, że drugi raz nie objąłby stanowiska dyrektorskiego, bo go to męczyło... I poczucie, że jest się za każdego odpowiedzialnym nie dawało mu spokoju. O czym Ty w ogóle tutaj piszesz? Jakby miał taką traumę, to by dzisiaj nie siedział i nie oglądał transmisji Canal+, ani Ligi+ Extra - co aktualnie robi... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ezequiel93 sorry, ale nie będę dyskutował o tym, że czarne jest białe ;).

Facet dał cały wywiad na temat depresji i tego jak go męczyła praca, a Ty sugerujesz, że to sobie wymyślił. Szkoda słów.

Z kolei 50% udziałów w Eleven za 160 mln złotych to dla Ciebie czapka gruszek, w momencie kiedy za 100 mln ZPR sprzedał 100% udziałów w swoich 5 stacjach tv i jeszcze 34% w dwóch innych - i z tego 5 kanałów jest w DVB-T docierającej do 99% populacji kraju z koncesjami na parę lat do przodu.

 

Edytowane przez bgmnt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, bugmenot napisał:

@ezequiel93 sorry, ale nie będę dyskutował o tym, że czarne jest białe ;).

Facet dał cały wywiad na temat depresji i tego jak go męczyłą praca, a Ty sugerujesz, że to sobie wymyślił. Szkoda słów.

Uważasz, że człowiek, który zrobił sobie już dawno temu rozpoznawalność i własną markę w mediach, pracowałby tak długo w miejscu, które tylko mu podcinało skrzydła? Śmieszne te Twoje wywody, a wywiadzie i o problemach rodzinnych/zdrowotnych mówi, nie tylko o pracy. 

Zresztą wyraźnie mówili przy okazji ich odejścia z Twarowskim, że nie chcieli odchodzić, a próbowali też się zająć własnymi projektami.

Nikt nas nie przekona, że białe jest białe, a czarne jest czarne. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ezequiel93 uważam po prostu, że [beep]o wiesz o depresji i pracy w korpo ;).

Zamiast pisać bez sensu poświeć 10 minut na przeczytanie tego wywiadu. Ciekawe, że jak powiedzial, że odszedł bo chciał robić własny projekt to w to wierzysz, ale jak powiedział o tym, że korporacja jest bezduszna to już niekoniecznie.

Edytowane przez bgmnt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak uważnie przeczytałeś, że słowa "wiem, jak robić telewizję i wydaje mi się, że jestem dobrym liderem. Nie radzę sobie natomiast jako trybik w wielkiej korporacji" oznaczają wg Ciebie "mówił nie raz, że drugi raz nie objąłby stanowiska dyrektorskiego, bo go to męczyło" :D. Naprawdę nie ma już o czym gadać, zdejmij klapki z oczu ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 5.01.2014 o 12:41, lukas_k napisał:

Żużel:

- PGE Ekstraliga - od 2019 r. do 2021 r. (2 mecze w kolejce - zazwyczaj w piątek)

- Nice 1. liga żużlowa - do 2019 r. (1 mecz w kolejce)

- mecze towarzyskie reprezentacji Polski
- Elite League (liga angielska)

- Elitserien (liga szwedzka)

- Mistrzostwa Świata juniorów

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 6.05.2019 o 10:36, xut2zs napisał:

 

 

to można szwedzką i angielską wykreślic,bo już nie posiadają tych prawa,negocjują teraz żeby szwedzką mieć na sezon 2019,ale 1.kolejki nie pokażą na pewno/info z przegladu sportowego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...