Jump to content
lukas_k

Prawa i komentatorzy w polskich stacjach sportowych

Recommended Posts

TVP właściwie kontynuuje tradycje, bo mieli już i Puchar Włoch, i Hiszpanii, i Francji, i Niemiec i teraz znowu Puchar Włoch i kto wie, może jeszcze Hiszpanii im dojdzie. 

• Upvote 1

Kto pokazuje w tym sezonie puchar Świata w : łyżwiarstwie szybkim/short tracku, bobslejach/skeletonie?

Maliszewska wygrywa zawody a nikt tego nie pokazuje 😮

Edited by dexter1992

Wydaje mi się, że jak co roku skeleton/saneczkarstwo/bobsleje pokazywać będzie stacja Eurosport oraz Polsat Sport.

Eurosport ma tylko sanki, PŚ w skeletonie i bobslejach w polskiej TV od bodajże 3 lat już nie ma.

20 godzin temu, FanMMA napisał:

Polsat pokazywał kiedyś saneczkarstwo lub bobsleje? 😮

Tak jak pisałem wcześniej, nie jestem pewny w 100%, ale wydaje mi się, że na kanałach sportowych Polsatu zaobserwowałem takie transmisje (bobsleje, saneczkarstwo). Co do sportów ogólnie zimowych to z pewnością takie transmitują są pokazywane.

Z tego co kojarzę to Polsat Sport/Extra pokazywał kiedyś bobsleje, bo nawet oglądałem kilka transmisji. Przed 2010 rokiem. Potem pokazywał krótko Orange Sport. Wielka szkoda, że obecnie nikt nie będzie transmitował ☹️

Najwięcej oglądalności przynoszą transmisje z udziałem Polaków, a najlepiej kiedy rodacy odnoszą sukcesy. Bobsleje to nie jest "nasz" sport. Reprezentacji przez wiele lat ciężko było o własnego, nowego boba. Nie ma nawet jednego toru w Polsce.

• Upvote 1

Bobsleje od tego sezonu w Polsacie, 7 grudnia jest pierwsza transmisja wpisana w PSE. :)

Edited by bart18

I bardzo to mnie cieszy, niby sport „niszowy”, ale warto nie kiedy spojrzeć na inne konkurencje, tym bardziej teraz na sporty zimowe. Podczas każdych IO zawsze oglądam bobsleje, saneczkarstwo, skeleton trochę rzadziej.

Może tak się wydarzyć, że któraś ze stacji wykupi transmisje wyłącznie na kluczowe rundy pucharowe, np. 1/4, 1/2, finał. Jeszcze jest szansa, że obejrzymy te najbardziej ważące spotkania Copa del Rey 2018/2019.

W dniu 20.11.2018 o 16:06, mateusz14422 napisał:

Dziwne,  że nadal żadna stacja nie kupiła pucharu Hiszpanii w piłce nożnej. 

Tym bardziej, że grają tam dwa (lub dwa z trzech ;) ) największe kluby świata. Jak nie Real i Barca mają przyciągnąć widzów to kto?

Pytanie jest o cenę, ile jest tych meczów Pucharu Hiszpanii rozgrywane przez te dwa kluby.? Pamiętajmy,że prawa do La Ligi na lata 2015-2018 zostały wykupione od 2 kolejki, a teraz jest podział, być może gdyby nie nawiązanie współpracy to nie oglądalibyśmy La ligi lub zostały by byłoby coś na kształt NBA pass. 

Milko w Polsacie 😂

Milko, Cozza, Hajto, Kępiński, Panasewicz, Prusik, Łapiński, Dziekanowski, Ziober etc. widzę, że Kmita zawiązał niezłą bandę 🤣

Jeszcze Jońcę do tego kociołka i mamy prawdziwy dream team w wersji premium. 

Edited by Project_ALF
  • Sad 1
  • Upvote 2

Mnie najbardziej Dziekanowski irytuje w roli eksperta, jest nudny jak flaki i ciągle coś/kogoś myli. :D 

Znowu Feddek komentuje mecz Liverpoolu, wielki fan The Reds... :/

Edited by ezequiel93

A narzekalem na Krzysia Przytułę i Mielcarskiego..teraz widzę,że oni w porównaniu z tymi z Polsatu to eksperci prima sort :D

• Haha 1
  • Upvote 2

Pytanko.  Wie ktoś czy Mistrzostwa Świata w Darcie BDO(Eurosport?) i PDC(TVP?) będa pokazywane w tv(lub na stronach  w internecie)?

PDC na pewno pokaże TVP Sport, jeżeli chodzi o BDO to jeszcze nie wiadomo. Mistrzostwa zaczynają się 5 stycznia, a ramówka ES kończy się 4 stycznia.

BDO po tym, jak w UK zmieniło otwartego nadawcę, nie jest już w Eurosporcie dobre 2 lata. PDC nie ma nawet w programie dla prasy. Więc może będzie na stronie. :)

EDIT : PDC World Championships na sport.tvp.pl !!! :)

Edited by szyzag123