Skocz do zawartości

Prawa i komentatorzy w polskich stacjach sportowych


lukas_k
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A tak na poważnie to muszą być naprawdę duże prawa, bo inaczej nie robi się konferencji. Patrzę co można kupić albo przejąć od konkurencji, i pasuje mi tylko ATP z wimbledon, ale może coś jeszcze dużego jest na rynku i czym nie wiem. Ale dla Copa del Rey nie robi się konferencji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to by było przejęcie od konkurencji to raz, dwa tvp podchody pod Wimbledon robiło już wcześniej. No i męski tenis to poważne prawa. Ale to oczywiście nie musi być to, ale tak na chłopski rozum to wszystkie "bombowe" prawa już są porozdzielane. A te prawa prawdopodobnie są jeszcze wolne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bartas20 i Ty takie bzdury piszesz. Wystarczy zajrzeć chyba do ostatniego wywiadu Szkolnikowskiego w ramach zapytajszefa TVP SPORT i on mówi otwarcie- ATP jak i Szlemy są bardzo drogie i raczej wykluczył ich nabycie. Być może siatka - w to już prędzej uwierzę, bo ambicją TVP było,żeby kadry w sportach drużynowych były u nich,a że teraz sukcesów brak to prędzej za grubą kasę to odsprzedadzą Kurskiemu. Szczerze to podejrzewam,że TVP nie kupi już WTA na kolejny sezon , bo Iśka teraz zaraz odpada,a Wam się marzy ATP czy Wimbledon :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@wislok ale przecież nie raz widziałeś w planach programowych na dany rok wyszczegolniony wimbledon. Oczywiście było tam również wiele innych opcji które potem do tvp nie trafiały, ale jednak. I to absolutnie nie jest moje marzenie, bo Polsat dobrze to pokazuje. Oczywiście to może być jakaś inna opcja, ja niepotrzebnie wszedłem tu w te dywagacje, ale uważam że pakiet Atp+Wimbledon to nie jest tak niemożliwe jak się wydaje.

W grę mogła dla mnie wchodzić jeszcze ręczna ale to już jest zdementowane.

Edytowane przez bartas_20
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@wislok ale przecież nie raz widziałeś w planach programowych na dany rok wyszczegolniony wimbledon. Oczywiście było tam również wiele innych opcji które potem do tvp nie trafiały, ale jednak. I to absolutnie nie jest moje marzenie, bo Polsat dobrze to pokazuje. Oczywiście to może być jakaś inna opcja, ja niepotrzebnie wszedłem tu w te dywagacje, ale uważam że pakiet Atp+Wimbledon to nie jest tak niemożliwe jak się wydaje.

W grę mogła dla mnie wchodzić jeszcze ręczna ale to już jest zdementowane.

Tylko,że o tego czasu zmienił się szef sportu w TVP , zarząd i realia. TVP mogła wyrażać chęć posiadania Wimbledonu po tym gdy Radwańska grała w finale tej imprezy i po znakomitych występie polskich tenisistów w 2013 r. Uważam,że teraz dla TVP nie są to atrakcyjne prawa. TVP stawia jednak na piłkę nożną i dyscypliny gdzie Polacy odnoszą sukcesy. Szczerze nie wiem o co może chodzić, bo raczej nie o żadne rozgrywki krajowe ligowe, LA mają, jedyne sensowne co mi przychodzi do głowy to IO 2022-2024 i może kolejne lata. Nie wiem czy to bombą mogły by być prawa, które wygasają wraz z końcem 2018 r. ,a tego jest dość sporo w TVP. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@wislok przedłużenie praw to raczej nie bomba. Dosyć logicznie brzmi sprawa meczów Polaków na MŚ w siatkówce. Tak jak się dłużej zastanawiam to tvp sporo kasy w takie rzeczy inwestuje, by mieć możliwość chwalić się tym przed swoimi widzami. A Solorz żadna kasa nie pogardzi a przy okazji może załatwi jakieś swoje sprawy.

Edytowane przez bartas_20
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@wislok prawa które są "Dla były dla naszych widzów długo oczekiwane" raczej nie są z tych które się kończą w 2018.

 Napisałem ,że wykluczam,że chodzi o prawa , które się kończą . Radzę czytać ze zrozumieniem i się dopiero odnosić. 

 

Bartas20 wiesz zależy co kto rozumie przez takie,a inne słowa. Kurski znany jest z wielkich określeń, wyolbrzymiania. Zdaje się,że była mowa o mega prawach sportowych , ogromnej ofensywie,a okazało się,że przedłużono skoki i biegi i wielu było lekko rozczarowanych. Tak przypomnijcie sobie jak zapowiadano to ogłoszenie praw i jaka wtedy trwała giełda spekulacji. Więc chłodziłbym głowę.

Co chodzi mi po głowie gdyby to naprawdę była bomba  ? Podobno zainteresowani są mocno wejściem w żużel , może dogadali się odnośnie sublicencji na PGE Ekstraligę lub coś z cyklu Grand Prix. Gdyby to było  to, to faktycznie bomba. 

Edytowane przez wislok
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...