Jump to content
lukas_k

Prawa i komentatorzy w polskich stacjach sportowych

Recommended Posts

Jutro TVP Sport ogłosi "Zakupienie długo oczekiwanych praw sportowych" jak powiedział Jacek Kurski w Sportowym Wieczorze :P

Edited by Mr. Orbita
Przeniesione z wątku TVP Sport - powstała równoległa dyskusja o tym samym w dwóch miejscach jednocześnie.

Może chodzić o coś z LA, jakieś MŚ , może piłka ręczna. Jednak poczekamy, zobaczymy. 

Z LA TVP ma wszystko co najważniejsze do 2023 roku, jeśli chodzi o piłkę ręczną to na razie nie ma dystrybutora praw a jesli chodzi o MŚ to jeszcze nie rozstrzygnął się przetarg na 2026 i dalsze.

Edited by kunkore

Z LA TVP ma wszystko co najważniejsze do 2023 roku, jeśli chodzi o piłkę ręczną to na razie nie ma dystrybutora praw a jesli chodzi o MŚ to jeszcze nie rozstrzygnął się przetarg na 2026 i dalsze.

Nie wiem czy ma np. MŚ . Ostatnio ogłosili zakup praw,ale chodziło o imprezy kontynentalne . Mowa o LA  Akurat jeśli chodziło by o oczekiwania widzów byłaby to Lique1. Więc niech Kurski swoich oczekiwań nie przekłada na oczekiwania widzów. Moim oczekiwaniem były by transmisje chociażby z Igrzysk Paraolimpijskich,ale tego oczekiwania Pan Kurski nie spełni. 

Edited by wislok

Czy Puchar Hiszpanii można określić długo oczekiwanymi prawami? A co to będzie to pewnie ogłoszą na jutrzejszej konferencji ramówkowej. Myślę, że albo Ekstraklasa albo w ramach zakupów w Polsacie pokusili się i o coś z siatkówki (MŚ w końcu we wrześniu), która w TVP rzeczywiście jest długo oczekiwana, a władze też stawiały sobie cel by zdobyć. :D

Edited by bart18

Można bo kiedyś były prawa a sporo ludzi pisało do TVP żeby znowu oto powalczyć(na pewno Puchar Hiszpanii czy Włoch ma większe szansę niż L1),ale macie rację bo po słowach prezesa można wnioskować,że Ekstraklasa :)

@bart18 MŚ w siatkówce w całości w Polsacie.Jesli chodzi o mś w ręczną prawa przejęła lagardere, a dużo praw tej firmy jest w TVP, więc całkiem możliwe.

Tak samo jak Liga Mistrzów miała być w całości tylko w Polsacie, dla mnie wszystko jest możliwe. :D

Ostatnie duże imprezy z ręcznej miała TVP więc mi tu nie pasuje określenie "długo oczekiwane prawa", dla mnie to wskazuje na coś czego już jakiś czas w TVP nie było, albo w ogóle. :)

Edited by bart18

LM ogłosili wczoraj a zaraz potem Kurski powiedział że dziś kolejna bomba.

Moim zdaniem może chodzić o sublicencję na siatkarski mundial a konkretnie o mecze na otwartej antenie (Polacy, półfinały i finał).