Skocz do zawartości

Prawa i komentatorzy w polskich stacjach sportowych


lukas_k
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, k05 napisał(a):

Tak, tak - jasne.  Chyba takie jak na grzybach. ;) Szczególnie teraz, gdy mamy początek sezonu i nawet okno transferowe nie jest zamknięte. 🙃

Ja jak bym miał wybierać Serie A i Bundesliga versus LM to bez wahania wybieram opcję nr 1. W LM  dotychczas było całe mnóstwo nudnych meczów, szczególnie w fazie grupowej).

A tak przy okazji- byłeś kiedykolwiek na grzybach? 

Edytowane przez szwarckopf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, TimesSquare napisał(a):

Wytlumaczy ktos fenomen Eleven? Serie A na wylacznosc. Teraz Ligue 1. Zaraz Bundesliga. Belgijska, portugalska. Polowa hiszpanskiej. Do niedawna puchar Anglii. Eliminacje Conmebol. Zuzel. Moze zaraz F1. Cena od poczatku niezmienna i oscyluje w okolicach 10-15zl. Ciagle sie slyszy, ze ceny praw ida w gore. Ciezko to zrozumiec, ze od 9 lat im sie to zgrywa finansowo. 

Tak im sie to zgrywało finansowo, że poszli pod młotek i kupił ich Polsat. Aż dziwne, że Polsat znany ze swojej pazerności nigdy ceny za pakiet nie zmienił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, tyrla napisał(a):

Filip Kapica będzie w studiu Eleven przed meczem Torino FC - Atalanta BC czyli znowu "cichy" powrót do stacji Eleven ?

 

Jakoś nigdzie poza Eleven nie może zagrzać miejsca.

 

27 minut temu, tomik1 napisał(a):

Tak im sie to zgrywało finansowo, że poszli pod młotek i kupił ich Polsat. Aż dziwne, że Polsat znany ze swojej pazerności nigdy ceny za pakiet nie zmienił.

 

Eleven jest dystrybuowany wszędzie i na wszystkim. Pewnie to jest klucz do sukcesu, bo zbudowali sporą bazę abonencką i widocznie się to spina.

Edytowane przez shevchenko1987
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, szwarckopf napisał(a):

Ja jak bym miał wybierać Serie A i Bundesliga versus LM to bez wahania wybieram opcję nr 1. W LM  dotychczas było całe mnóstwo nudnych meczów, szczególnie w fazie grupowej).

No widzisz. A ja wolę LM. W weekend oglądam jeden mecz Ekstraklasy i jeden 1. Ligi. Drużyny z mojego regionu, którym kibicuje. Na więcej nie mam czasu. Z resztą nie interesują mnie mecze typu PSG - 17 drużyna Ligue1 czy Union - Bayern. Ale już oglądanie meczów najlepszych drużyn w Europie to fajne widowisko. Często zaskakujące zwroty akcji. Za to lubię Ligę Mistrzów. 

 

3 godziny temu, szwarckopf napisał(a):

 

A tak przy okazji- byłeś kiedykolwiek na grzybach? 

Byłem. Niemal każdy jesienny weekend tak spędzam. Super relaks. Ale emocji to tam żadnych nie ma. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, Przemolo napisał(a):

Uważam , że taka liga włoska , niemiecka czy pół hiszpańskiej są atrakcyjnymi prawami a LM i tak rywalizacja na poważnie zaczyna się dopiero po fazie ligowej bo przecież wiadomo , że te najlepsze kluby będą w tych 24 klubach co awansują wiec tak na prawdę rywalizacja na poważnie zacznie się w lutym .

To są tak atrakcyjne prawa ze brakowalo tłumów zeby kupic pakiet Eleven co pozniej skutkowało tym ze po 4 latach sprzedali sie Solorzowi. Nie od dzis wiadomo ze niektore mecze Ligue 1 czy Serie A nie mialy wiekszej ogladalnosci niz 10 tysiecy widzów, po prostu tłumy 😂

W dniu 22.08.2024 o 18:57, TimesSquare napisał(a):

Wytlumaczy ktos fenomen Eleven? Serie A na wylacznosc. Teraz Ligue 1. Zaraz Bundesliga. Belgijska, portugalska. Polowa hiszpanskiej. Do niedawna puchar Anglii. Eliminacje Conmebol. Zuzel. Moze zaraz F1. Cena od poczatku niezmienna i oscyluje w okolicach 10-15zl. Ciagle sie slyszy, ze ceny praw ida w gore. Ciezko to zrozumiec, ze od 9 lat im sie to zgrywa finansowo. 

A to nie jest tak ze teraz Polsat w pełni zarzadza Eleven i ma swiadomosc czy to wszystko sie spina finansowo czy nie, bo nie chce mi sie wierzyc ze stary wyga Solorz dopłaca do biznesu juz od tylu lat.

9 godzin temu, tomik1 napisał(a):

Tak im sie to zgrywało finansowo, że poszli pod młotek i kupił ich Polsat. Aż dziwne, że Polsat znany ze swojej pazerności nigdy ceny za pakiet nie zmienił.

Cos mi sie wydaje ze Radrizzani od poczatku chcial wypromowac markę Eleven i pozniej sprzedac, na innych rynkach jest tak samo, DAZN wchłonął ich np w Belgii. 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Globus903 napisał(a):

A to nie jest tak ze teraz Polsat w pełni zarzadza Eleven i ma swiadomosc czy to wszystko sie spina finansowo czy nie, bo nie chce mi sie wierzyc ze stary wyga Solorz dopłaca do biznesu juz od tylu lat.

Stad moje pytanie "jak im sie to spina?". Prawa, podobno, coraz drozsze. Nawet sama inflacja w ciagu ostatnich 9 lat powinna zrobic swoje. A oni ciagle po te 15zl/mc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponad 400 stron w tym temacie....

Może było ale się zapytam.

Jak się dzielą prawa La Liga między C+ a Eleven? Mniej więcej po połowie?

Była plotka, że TVP chce się dogadać z C+ odnośnie Ligi Mistrzów i miały być pokazywane w TVP jak za "dobrych starych czasów". Prawda? Koniec tematu? Jeszcze gadają?

Nie jestem zainteresowany prawami C+, jak również kupowaniem "pakietu kanałów C+". Interesuje mnie tylko Liga Mistrzów (+ ewentualnie La Liga). Jak to oglądać i za ile?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Latam sobie po kanałach i na Sportklubie, nie mam do niego dostępu, w EPG widzę - Piłka Nożna. 2 liga słoweńska. Kto to u nas ogląda? Jaki jest sens kupowania takich praw, pokazywania, komentowania? Jeszcze ichniejszą pierwszą ligę to bym zrozumiał. Jakieś kluby które pojawiają się w europejskich pucharach mogą kogoś zainteresować. Ale 2 liga? Nie  wiem, już jakaś piłka wodna, chyba u Słoweńców też mocna, mogłaby bardziej kogoś zainteresować niż 2 liga.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sportklub to już chyba jest tylko dlatego, żeby wypełnić umowy z operatorami. Mają w praktyce dwa prawa: liga słoweńska oraz BKFC. Z tym, że BKFC pokazują wspólnie z Canal+. Tylko BKFC to jakieś sensowne prawa (walki na gołe pięści).

Podobną zapchaj dziurą jest FightBox, gdzie raz na miesiąc jest gala litewskiej federacji MMA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, TimesSquare napisał(a):

 Prawa, podobno, coraz drozsze. Nawet sama inflacja w ciagu ostatnich 9 lat powinna zrobic swoje. A oni ciagle po te 15zl/mc.

 

Też ostatnio się nad tym zastanawialem jak oni to robią, że od tylu lat cena u nich ta sama.

Widocznie mają dobrą księgową, że im wszystko się spina 🤣

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...