Jump to content
lukas_k

Prawa i komentatorzy w polskich stacjach sportowych

Recommended Posts

Canal+ pokazuje również kilka mniejszych turniejów ATP, natomiast Polsat ma te największe: ATP Masters i mistrzostwa ATP World Tour Finals plus mniejsze WTA 250 a TVP Sport to praktycznie całość WTA czyli analogicznie WTA Masters i mistrzostwa WTA... :) Z lekkoatletyki Polsat pokazuje również np. mityng w Zagrzebiu. Eurosport z łyżw. figurowego ma również ME i MŚ :) Z siatkówki Polsat ma także Puchar CEV. PS. Super rozpiska!

Ni róbcie śmietnika. Zamieszczajcie tu oficjalne informacje,żeby kolega mógł aktualizować listę. To nie ma być temat do spekulacji. Takich na forum nie brakuje.

Dodaj proszę do SerieA Krzysztofa Bandycha (oczywiście w nc+) :)

Warto także dodać do nc+ Puchar 6 Narodów i dziennikarzy (Robert Malolepszy, Andrzej Kopyt, Krzysztof Serafin). A stałym prowadzącym Sport+ jest Grzegorz Kalinowski. Do Ligi Hiszpańskiej możesz dodać też Bartosza Glenia.

Niech mi ktoś pokaże oficjalne info, że mistrzostaw świata i europy w piłkę reczną są w polsacie?? Orange sport już chyba nie ma wrestlingu bo od jakiegoś miesiąca jak nie dłużej nie ma go w ramówce.

Nahorny jest dobry ,Durda on chyba zna sie na wszystkich ligach,skoro obsadzaja jego przy Francuskiej,Wloskiej,Angielskiej,Polskiej,hiszpanskiej i Bobslejach,boksie. Nie bardzo rozumiem jaki związek ma boks z bobslejami i nogą? A Szpakowski jest dobry,pomimo gaf ,legenda TVP.

Po prostu lubi wszystkie sporty, tak ciężko zrozumieć?

On komemuje Włoską, Niemiecką, Angielską, Hiszpańską, Francuską, Polską. Do tego od czasu do czasu NBA, kiedyś Eurolige. Do tego komentuje Boks, MMA... Kiedyś komentował nawet rodeo :D

Ja to się dziwię, że on tak wszystkie przepisy i zawodników ogarnia ;)

Wystarczy znać przepisy... Co jest proste i to strasznie.

Zawodników nie trzeba, są takie stronki jak soccerway.com na których o zawodniku znajdziesz wszystko co potrzebne na transmisje :D

Oglądając mecze na TVP mam wrażenie, że Szpakowski nie opiera swojej wiedzy nawet na statystykach, bo podając klub zawodnika w reprezentacji pomija często transfer, który miał miejsce kilka miesięcy temu :) A tak na poważnie to wystarczy jak komentator czuje mecz a u pana Durdy jest z tym problem niestety, kiedyś miałem włączony mecz LM, który komentował. Mecz leciał w tle, ja siedziałem przy kompie i w takich sytuacjach zazwyczaj obracam się jak coś się dzieje, no i przegapiłem dwie bramki :D

Witam

Gdzie bedzie wreszcie F1 lecialo w tym sezonie? Bo muszę oglądać a nigdzie nie ma

Witam

Gdzie bedzie wreszcie F1 lecialo w tym sezonie? Bo muszę oglądać a nigdzie nie ma

RTL, ORF1 HD, TF1 HD

Nie zdziwię się jak prawa zostaną sprzedane po pierwszym wyścigu, kiedy to będzie fala krytyki na wszystkie stacje i któraś pójdzie po rozum do głowy :D Przykład? Euroliga czy Puchar Sześciu Narodów.

Witam

RTL, ORF1 HD, TF1 HD

To raczej nie są polskie stacje :P ... i TF1 to chyba już nie ma praw od zeszłego sezonu - teraz F1 jest we Francji w C+Sport Fr.