Skocz do zawartości

Prawa i komentatorzy w polskich stacjach sportowych


lukas_k
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

14 godzin temu, kunkore napisał:

Tak w ogóle, czy Was nie dziwi brak meczu siatkarek na otwartej antenie Polsatu w czwartek, kiedy rozporządzenie tego wymaga?

Pisałem o tym wczoraj i przedwczoraj na Twittzerze, Jeżeli nie pokażą tych meczów w otwartym kanale, lub nie sprzedadzą sublicencji TVP, to posypią sie kary od KRRiT za niestosowanie się do przepisów ustawy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, kunkore napisał:

Tak w ogóle, czy Was nie dziwi brak meczu siatkarek na otwartej antenie Polsatu w czwartek, kiedy rozporządzenie tego wymaga?

Z poniższego artykułu wynika, że mecze ME 2021 siatkarek i siatkarzy miały być na TVP.

Cytat

W ciągu najbliższych trzech lat w otwartych kanałach Telewizji Polskiej, na SPORT.TVP.PL i w aplikacji mobilnej TVP Sport kibice zobaczą wszystkie mecze o punkty reprezentacji mężczyzn i kobiet.

Do 2021 roku widzowie zobaczą więc trzy edycje Ligi Narodów, która w tym roku zastąpiła Ligę Światową, a także po dwa turnieje mistrzostw Europy kobiet i mężczyzn.

https://sport.tvp.pl/39263119/telewizja-polska-pokaze-wszystkie-mecze-o-punkty-siatkarskich-reprezentacji-polski?fbclid=IwAR0XlLLi-w66nKFhZPmQeV1tWFE4hWD0O9C_V1MLXNRaZPpvSIycGmcqKKc

Edytowane przez aboutreka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polsat i TVP  zapomnieli emitować meczu Polek  ramach mistrzostw Europy z Niemcami który jest dzisiaj  na antenach otwartych ogólnie telewizja Polska nic nie pokazała nawet w internecie ale na swojej stronie TVP Sport prowadzi relacje tekstową z tego spotkania 

Edytowane przez Przemek2892
  • Popieram 1
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, Mariuszwisnia napisał:

Aha. 

Tylko TVP nie ma praw do liga europy w siatkówce od tego nie pokazuje.

Wiem pisali mają prawa tylko nie mają, bo Polsat też stracił na żywo reprezentacji Polski w piłkę nożną. 

Ale z artykułu na stronie TVP sport z  2018 roku wynika że mają prawa do meczów Polek na mistrzostwach Europy 2021 w siatkówce wraz eliminacje do tych mistrzostw Europy 2021

 

 

Edytowane przez Przemek2892
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale powiedzcie szczerze, jakie prawa może jeszcze kupić Canal+? Co uznalibyście za godne tego kanału? Bo oni już kupowali Jeździectwo, Golf itp. i za każdym razem było to wyśmiewane. W mojej opinii na tą chwilę nie ma żadnych praw, które mogłyby trafić do Canal+, pasujących do oferty kanału bądź co bądź "Premium"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wiem, że to może dziwnie zabrzmieć, ale dla mnie najważniejsze jest to, żeby przedłużyli prawa do Ekstraklasy. Nie wiem na ile to realne, ale jak Viaplay nie będzie się dobrze sprzedawał(na co po cichu liczę), może będzie szansa na sublicencję dla C+ na 2-3 mecze Premier League w kolejce. To byłoby piękne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie kto ma prawa do ligi mistrzów do meczów na antenie otwartej bo już się zaczęła runda barażowa w tym tygodniu A nikt nie pokazał na otwarte  antena   meczu wybranego w ramach otwartej  anteny tylko Polsat Sport premium pokazał wszystkie mecze rundy barażowej na razie pierwsze spotkania to były według strony UEFA TVP ma też prawa do ligi mistrzów

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...