Skocz do zawartości

Prawa i komentatorzy w polskich stacjach sportowych


lukas_k
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wielu osobom na forum się wydaje , że Canal+, Eleven, Eurosport to do końca życia.

Nikt nie jest przywiązany do stacji TV , prócz Kowalskiego ;)

W życiu codziennym nie ma sentymentów, liczy się to by móc mieć za co dostatnie żyć i nie wspominać,  jak to mi to fajnie było w danej stacji TV.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, kingofsouth napisał:

Wielu osobom na forum się wydaje , że Canal+, Eleven, Eurosport to do końca życia.

Nikt nie jest przywiązany do stacji TV , prócz Kowalskiego ;)

W życiu codziennym nie ma sentymentów, liczy się to by móc mieć za co dostatnie żyć i nie wspominać,  jak to mi to fajnie było w danej stacji TV.

Dokładnie. Wolski może być fanatykiem LaLiga, jednak w C+ miał nie po drodze z Kołodziejczykiem, więc poszedł do Viaplay. Jest świetnym komentatorem, więc poradzi sobie z każdą ligą, nie tylko z taką, której jest fanatykiem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Arkon napisał:

Nadal mi Wolski nie pasuje do Bundesligi. To tak jakby Twarowski komentował Serie A. Po prostu nie ta pasja i znajomość tematu.

Być może w Polsacie/Eleven nawet nie byli nim zainteresowani. Więc wziął to, co zostało, czyli Bundesliga z Viaplay. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie zastanawia ta jakaś współpraca chyba Polsatu z Eurosportem, bo na meczach siatkówki mają komentatorów właśnie z Polsatu. Ogólnie super jest ta drużyna komentatorska ogarnięta na IO tak bez podziału na dyscypliny. Tylko ta siatkówka mnie zastanowiła. Może będą coś kombinować razem? Czy to cena za te dodatkowe kanały olimpijskie w CP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...