Skocz do zawartości

Prawa i komentatorzy w polskich stacjach sportowych


lukas_k
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, Sorek21 napisał:

Te trzecie rozgrywki to już zupełnie nikogo nie obchodzą.Nie ma czego żałować.

 

Będą pewnie interesować polaków, jeśli awansujemy do nich 😀

A to rozporządzenie KRRIT zostało już zaktualizowane? Czy nadal jest tam mowa, że to Puchar UEFA musi być transmitowany w otwartej TV (mecze polaków)?

Edytowane przez Mihalek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co? To są koszta. Jest streaming i niech tak pozostanie.

18 minut temu, KENZO napisał:

 

Czemu nie mieliby uruchomić Viasat Sport, co stoi na przeszkodzie?

Zowu to samo . Ktoś kupił , ktoś wydał pieniądze i zaczyna się marudzenie.

Trzeba było wystartować do przetargu kupić i sprzedawać Polakowi za 5 zł , bo inaczej nie kupi. Za drogo.  ;)

To my Polacy :D

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kingofsouth Poza tym takie rozgrywki jak LE są wręcz stworzone do streamingu - teraz np. w 1/8 mamy 4 spotkania jednocześnie, nic tylko zrobić własną "multiligę" z wybranych itd :).

 

Mieliby uruchomić 4 kanały na satelicie specjalnie do tego? Bez sensu.

Edytowane przez bgmnt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, Sorek21 napisał:

Te trzecie rozgrywki to już zupełnie nikogo nie obchodzą.Nie ma czego żałować.

 

Te będą właśnie z naszego punktu widzenia najciekawsze bo w nich będzie najwięcej polskich drużyn...

 

@bugmenot- wystarczy jeden, dwa. Pozostałe mecze w sieci. Równie dobrze mógłbyś napisać że uruchomienie czterech kanałów Eleven było bez sensu...Myśli że to wszystkie rozgrywki które kupią? Jeszcze możesz się zdziwić...

Edytowane przez KENZO
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie czy będą chętni by za nie płacić w takiej formie. Ja te rozgrywki to oglądałem bardzo mało i najczęściej spotkania urywkami. Ale nich tam im się wiedzie jak najlepiej dla mnie osobiście taka oferta nie warta jest 34 zł. Choc lubie sport to juz wole zapłacić 50 zeta za Netflixa😉

Edytowane przez czerstwy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, Mihalek napisał:

 

Będą pewnie interesować polaków, jeśli awansujemy do nich 😀

A to rozporządzenie KRRIT zostało już zaktualizowane? Czy nadal jest tam mowa, że to Puchar UEFA musi być transmitowany w otwartej TV (mecze polaków)?

 

Czy to obowiązuje nadawców bez polskiej koncesji?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, czerstwy napisał:

Pytanie czy będą chętni by za nie płacić w takiej formie. Ja te rozgrywki to oglądałem bardzo mało i najczęściej spotkania urywkami. Ale nich tam im się wiedzie jak najlepiej dla mnie osobiście taka oferta nie warta jest 34 zł. Choc lubie sport to juz wole zapłacić 50 zeta za Netflixa😉

 

Jeszcze jakiś czas temu za Netflixa nie chciałeś też placić. I do Viaplay dojrzejesz ;).

 

@KENZO Niezależnie od tego telewizja linearna jest w odwrocie.  Kanałów będzie coraz mniej, nie więcej - wystarczy spojrzeć na sytuacje we Włoszech, UK, liczbę wolnych transponderów na Hot Birdzie itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, rotalplus napisał:

 

Czy to obowiązuje nadawców bez polskiej koncesji?

A nie wiem, teraz jak o tym pomyślę to raczej tego nie będzie można pod to podpiąć. Chyba pierwsza taka sytuacja, że przede wszystkim rozgrywki nie będą prawdopodobnie udostępnione w telewizji :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Mihalek napisał:

A nie wiem, teraz jak o tym pomyślę to raczej tego nie będzie można pod to podpiąć. Chyba pierwsza taka sytuacja, że przede wszystkim rozgrywki nie będą prawdopodobnie udostępnione w telewizji :D

 

PS. Na ten moment ciężko mówić o nadawcy telewizyjnym koncesjonowanym gdziekolwiek - tylko streaming

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, vigoo napisał:

Zaraz, zaraz. Czy autorem newsa nie jest przypadkiem ten sam Pan Włodarczyk, który twierdził, że Sousa na pewno nie będzie selekcjonerem reprezentacji Polski?

Jakieś inne źródło potwierdzające?

 

Włodarczyk ma dużo dobrych newsów. Pomylił się z Sousą, ale kontakty to on jakieś tam ma. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...