Skocz do zawartości

Prawa i komentatorzy w polskich stacjach sportowych


lukas_k
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Krzysiek11:)

Skoro prawa im się kończą i nie było pewne (w sumie nie jest), co dalej, to jak można marketingowo zachęcać do podpisywania umowy kusząc dostępem do LM czy LE? Jeśli faktycznie wygrali to moment będzie to reklamowane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście że będzie Polsat Sport Premium i 40zł za  mecz jak w pierwszym sezonie  
Mam na  dwa lata do abonamentu  PSP za 0 zł w PC+.
Szkoda , że nadal mecze 4K będą w Ipla w ilości skandalicznej. Jeden lub dwa mecze na miesiąc to porażka....


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi w grudniu kończy się  umowa zgaduje że do superpremium+4k będzie psp za 0 z resztą bardzo długo utrzymywała się sytuacja patologiczna w której to klient cyfrowego polsatu miał ten pakiet drożej niż klient Canal+  ale nie odbierajcie mi nadzieii. 

Edytowane przez _Artek_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Mihalek napisał:

 One były dawane kibicom za darmo do Canal+, ponieważ stracili LM i abonenci mieli o to do nich duże pretensje. To że macie je za darmo nie znaczy, że CP swojego nie dostaje :D

Juz dostałeś Ekatraklase nie bądź [beep]y 😁 ;)

Dać palec to rękę będą chcieli :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, kingofsouth napisał:

Juz dostałeś Ekatraklase nie bądź [beep]y 😁 ;)

Dać palec to rękę będą chcieli :P

 

Nie opłacam ekstraklasy przez CP. Wolałem dokupić sobie platforme Canal+ przez internet :D Chodzi mi o to, że PSP pewnie się w jakiś sposób zwraca. Być może baza abonentów się zwiększyła. Ja np. trzymam CP tylko dla LM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, _Artek_ napisał:

Spieracie się o [beep]oły teraz każdy może wykupić wszystko jak nie przez sat to przez net.....mi chodzi o jakość której w polsacie nie ma.....

 

Brakuje tam lidera wśród komentatorów do ważnych meczów. Po cichu liczę, żę zakontraktują Wolskiego do tej LM. Weekendami może komentować hiszpańską w Eleven. Ne widzę problemu, żeby te dwie redakcje współpracowały. 

 

A co do studia to tutaj już nic się nie da zrobić :D

Edytowane przez Mihalek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość lakiman
53 minuty temu, kingofsouth napisał:


Szkoda , że nadal mecze 4K będą w Ipla w ilości skandalicznej. Jeden lub dwa mecze na miesiąc to porażka....

 

Nikt nie zmusza do kupowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, muza_tv napisał:

Jakie 40 zł? Przecież to się nie sprawdziło na rynku. Moja kablówka zaczynała od 40 zł, wielkie halo, podniecenie i co... teraz wciskają ten pakiet za piątaka :D A za drugiego piątaka to i Eleven Sports. Takie to hitowe pakiety w Polsce.

Co to za kablówka? UPC za 10zeta daje MP i Eleven?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nienawidzę Kołodziejczyka za wyrzucenie dwóch dobrych komentatorów z Platformy Canal,Sergiusza Ryczela który był jak by nie było twarzą Sportu po Faktach i lubianym dziennikarzem TVN i Rafała Wolskiego który był jednym z najlepszych komentatorów w Platformie ,myślę że kiedyś przyjdzie taki czas że jego ktoś też rozliczy i wywali z Canalu na zbity pysk,według mnie poziom komentarza jak i przy piłce tak i przy żużlu niestety spada coraz bardziej.Jak dla mnie komentarz pana Noskowicza jest dużo gorszy niż Sergiusza,tak samo w Piłce Rafała będzie ciężko jakoś dobrze zastąpić,na pewno nie Labogą czy jakimś tam innym Surmą czy Durdą.Na razie więcej jest decyzji Kołodziejczyka na minus niż plus.pozdrawiam.

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A skąd wiesz jakie były wymagania i oczekiwania Wolskiego? Warszawskie "gwiazdy" telewizji czy celebryci są oderwani od rzeczywistości. Czasem można odnieść wrażenie że nie zauważają pandemii. Może miał takie wymagania że trzeba by zwolnić dwóch innych dziennikarzy, komentatorów by je wypełnić? A może chciał mniej pracować? Albo nie chciał w czymś brać udziału. Wyrzykowski odszedł z Eurosportu bo nie podobało mu się że będzie musiał siedzieć w wirtualnym studiu i gadać o różnych dziwnych rzeczach.

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, jsc5 napisał:

Nienawidzę Kołodziejczyka za wyrzucenie dwóch dobrych komentatorów z Platformy Canal,Sergiusza Ryczela który był jak by nie było twarzą Sportu po Faktach i lubianym dziennikarzem TVN i Rafała Wolskiego który był jednym z najlepszych komentatorów w Platformie ,myślę że kiedyś przyjdzie taki czas że jego ktoś też rozliczy i wywali z Canalu na zbity pysk,według mnie poziom komentarza jak i przy piłce tak i przy żużlu niestety spada coraz bardziej.Jak dla mnie komentarz pana Noskowicza jest dużo gorszy niż Sergiusza,tak samo w Piłce Rafała będzie ciężko jakoś dobrze zastąpić,na pewno nie Labogą czy jakimś tam innym Surmą czy Durdą.Na razie więcej jest decyzji Kołodziejczyka na minus niż plus.pozdrawiam.

 

To podobno Wolski odrzucił ofertę przedlużenia kontraktu jaką dostał, a nie wierzę że była niższa 😀

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Mihalek napisał:

 

To podobno Wolski odrzucił ofertę przedlużenia kontraktu jaką dostał, a nie wierzę że była niższa 😀

Nie wiadomo, kiedy była ta umowa zawierana. Jeśli dajmy na to pięć lat temu miał ofertę 10 tysięcy to chyba mógł oczekiwać, że teraz dostanie więcej, a nie to samo? Zwłaszcza, że był jedynką redakcji no i też angażował się w wiele innych redakcyjnych działań, o czym mówił sam Kołodziejczyk. 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ulega wątpliwości, że to strzał w stopę Canal+. Odchodzi najlepszy komentator od La Ligi i Ekstraklasy. Tak a propos to dziwne, że ani w Eleven, ani w Canal+ nie ma magazynu poświęconego lidze hiszpańskiej, coś na kształt rewelacyjnej Jej Wysokości Premier League.

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, lukas_k napisał:

Nie wiadomo, kiedy była ta umowa zawierana. Jeśli dajmy na to pięć lat temu miał ofertę 10 tysięcy to chyba mógł oczekiwać, że teraz dostanie więcej, a nie to samo? Zwłaszcza, że był jedynką redakcji no i też angażował się w wiele innych redakcyjnych działań, o czym mówił sam Kołodziejczyk. 

 

Ja uważam, że należy wstrzymać się z osądami, ponieważ nie wszystkie informacje są upublicznione :D Na razie wszystko wylało się na Kołodziejczyka. Na pewno można mu zarzucić to, że nie pozwolił mu się pożegnać z widzami.

 

Edytowane przez Mihalek
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...