Skocz do zawartości

Prawa i komentatorzy w polskich stacjach sportowych


lukas_k
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cytat
20 minut temu, michael112 napisał(a):

Biorąc pod uwagę dyscypliny, którymi się interesuje, to pasowałby Eurosport

 

Co on miałby do komentowania w Eurosporcie? Pływania chyba teraz nie mają. Jeśli chodzi o lekkoatletykę, to chyba ostatnich ME tam nie było. Jeśli mają MŚ to zostanie tylko to no i skoki, ale w skokach jest chyba najsłabszy.

 

Już bardziej Polsat, bo mają Diamentową Ligę i jakieś mitingi w sezonie halowym.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, michael112 napisał(a):

Tutaj jest artykuł o tym że Babiarza chce pozyskać TV Republika. Moim zdaniem to by była dla niego degradacja.

Oczywiście że tak. Zgadzam się z tym, pisałem to już także w wątku Republiki. Można wiele krytycznych rzeczy powiedzieć co do jakości komentarza, ale jednak ma nazwisko, ma renomę i ma ambicje (tak myślę).

W Republice byłby sprowadzony do roli czytającego z promptera krótkie serwisy. 
Nawet jeśli zaoferują mu stanowisko kierownicze, to czym miałby zarządzać. Musiałby się przebranżowić na komentowanie polityki.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, przemek 94 napisał(a):

Co on miałby do komentowania w Eurosporcie? Pływania chyba teraz nie mają. Jeśli chodzi o lekkoatletykę, to chyba ostatnich ME tam nie było. Jeśli mają MŚ to zostanie tylko to no i skoki, ale w skokach jest chyba najsłabszy.

 

Już bardziej Polsat, bo mają Diamentową Ligę i jakieś mitingi w sezonie halowym.

 

Dobra, to niech idzie do Polsatu. :D

Edytowane przez michael112
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Pawop przypominam regulamin forum:

 

 

II. Korzystanie z Forum
1. Forum poświęcone jest technice przekazu satelitarnego, oraz tematyce z tym powiązanej. Dyskusje odbiegające całkowicie od tej sfery, w szczególności dotyczące polityki, religii lub światopoglądu mogą zostać usunięte.

5. xiii. Publikować postów niezwiązanych z tematem wątku (tzw. off-topic), niewnoszących niczego do dyskusji lub niepopartych argumentami, lub też będącymi spamem,

 

III. Przepisy porządkowe
6. Decyzje i działania Administratorów oraz Moderatorów nie mogą być w żadnej formie komentowane na Forum. Ewentualne zastrzeżenia i uwagi należy kierować do nich bezpośrednio przez moduł Prywatnych Wiadomości lub w przypadku nowych użytkowników bez dostępu do Prywatnych Wiadomości - mailowo (forum [at] satkurier.pl).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja piszę o Ratajczaku, że wyraża swoje poglądy w sposób nienawistny i nie przystoi to dziennikarzowi, a dyskusja schodzi na to, czy jego poglądy są właściwe czy też nie. To nie jest dyskusja o słuszności poglądów czy o religii. Tego na forum nie chcemy, zgodnie z pkt. II. 1. regulaminu tego forum. Zapraszam na priv, jeśli potrzebujesz jakichś dalszych wyjaśnień w tej kwestii. To nie jest miejsce do omawiania zapisów regulaminu.

  • Popieram 2
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam tylko pytanie dlaczego o Babiarzu jest w dwóch tematach? Tak jak napisał @Przemolo zajmijmy się w końcu sportem i tym gdzie dane wydarzenia będą emitowane, bo strach wchodzić na forum. Niech już to będzie w temacie TVP Sport.

Dwa pytania-kto będzie komentował jutro mecz Legii i czy cokolwiek wiadomo o meczu o Tarczę Wspólnoty, bo to już 10 sierpnia?

Edytowane przez Kirk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, przemek 94 napisał(a):

Co on miałby do komentowania w Eurosporcie? Pływania chyba teraz nie mają. Jeśli chodzi o lekkoatletykę, to chyba ostatnich ME tam nie było. Jeśli mają MŚ to zostanie tylko to no i skoki, ale w skokach jest chyba najsłabszy.

 

Już bardziej Polsat, bo mają Diamentową Ligę i jakieś mitingi w sezonie halowym.

Wg mnie jest kilka opcji na stole, najmniej prawodopobne to "Republika" i Eurosport. Nie wykluczam kanału YT, lub tego że zostaje w TVP, pod warunkiem odejścia pana Kwiatkowskiego, ponoć większość osób podpisanych pod listem domaga się dymisji szefa sportu w TVP

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, maciej9523 napisał(a):

Ja już dawno mówiłem że Kwiatkowski jest nie do przyjęcia

 

A do przyjęcia był Babiarz chodzący po programach dyskusyjnych w Info w 2016, kiedy usprawiedliwiał zwalnianie innych dziennikarzy "bo PiS tak chciał"? 

 

Jakoś Szaranowiczowi nie zdarzało się takich tekstów dawać na antenie, chociaż komentował też za Kurskiego

 

A ten cały Ratajczak to chyba zupełnie inna historia. Z Viaplay chyba go wyrzucili, bo jakoś nikt go ciepło nie żegnał. Nic dziwnego, że kończy karierę, seplenił, słaby głos, nie słuchało się do dobrze

Edytowane przez Radamantys
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, qver51 napisał(a):

Nie, ten mecz był sprzedawany razem z FA Cup, więc w ostatnich latach miało go Eleven. 

Mecz o FA Tarczę Wspólnoty już 10 sierpnia, nie ma tego w programach Eleven Sports, a rok temu (i we wcześniejszych latach) pokazywali. To może wskazywać na zmianę nadawcy Pucharu Anglii, ja obstawiam Polsat Sport Premium (programu na 10 sierpnia dla PSP jeszcze nie ma). :) 

Edytowane przez damian1979
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...