Skocz do zawartości

TechniCorder ISIO S1


dax6
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Moze to glupie pytanie, ale zastanawiam sie , czy moglbym na twardy dysk w TechniCorder ISIO S1 skopiowac filmy z mojego kompa. Ten tuner ma 1T wielkosci HDD i troche tam wejdzie.. Zostanie jeszcze troche miejsca na bierzace nagrania.

Mysle o takiej domowej ,, Video - Tece ,,

 

Jak nudno, to mozna cos poszukac na dysku i sobie poogladac ;)

 

Pytanie , jak to przeniesc z kompa ? Stick ? dlugo..! Bezposrednio jakos by bylo fajnie. Ale czy ktos to robil ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie znam dokładnych danych techn. tego modelu, ale podejrzewam, że wygląda to podobnie jak w innych urządzeniach Technisata. Najprawdopodobniej potrafi on czytać jedynie format MPEG2 i MPEG4 (AVC). W takim też formacie powinny być pliki video. Jeżeli chodzi o prędkość transferu danych, to pozostawia ona niestety wiele do życzenia. Najpraktyczniej jest wgrywać np filmy przez LAN - możesz wtedy normalnie korzystać z TV (ale nie z dysku). W przypadku wgrywania przez USB trwa to może minimalnie krócej, ale za to w tym czasie nie możesz w inny sposób korzystać z odbiornika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam po przerwie technicznej ;)

 

dziekuje za Wasze rady .Musze poczytac jeszcze instrukcje , bo cos nie tak z tym nagrywaniem. Zaprogramowalem nagrywanie w czasie , kiedy mnie nie bylo w domu. Zona chciala cos tam sobie w TV poogladac i dzwoni do mnie , ze wszedzie brak sygnalu. Wrocilem przed koncem nagrywania i faktycznie , lipa. Dopiero jak wylaczylem nagrywanie , to wszystko sie pojawilo i mozna bylo ogladac co sie chce. O co chodzi ? ;) Chyba nie o pieniadze ;)

 

a teraz cos do kolegi PIXELMANN : okazalo sie , ze mam slaba pamiec i ostatnio na Ferusonie mialem dwa konwertery i dlatego smigalo wszystko. Teraz mam ,,MONOBLOCK,, na Hotbird i Astre i tu dzisiaj znalazlem blad ! Okazalo sie , ze jakis osiol zapakowal do pudelka z napisem Hotbird Astra konwerter Hotbird EutelSat 7 stopni czyli turecki :) Masakra ! Dzis szukalem satelity , na ktorym ten Twin zapali Full-a - no i na tureckim mu sie udalo.

 

Moglem tak eksperymentowac do konca swiata , a i tak bym nie mial Hotbird i Astra . Juz nie kupie tego wlasciwego. Kupie Multytenne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...