Skocz do zawartości

Opoka.tv


pavl6
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

"Pod koniec I kwartału 2014" regularne nadawanie w internecie i kablówkach rozpocznie stacja Opoka.tv - wynika z zapowiedzi emitwanych na pasku podczas emisji testowej ww. stacji: http://www.opoka.tv/strefa-optv-na-zywo.html Na razie jej przekaz znalazłem jedynie na stronie tej telewizji i na popler.tv. Opoka.tv posługuje się hasłami "Familijna telewizja internetowa" i "Więcej niż telewizja". Stacja jest związana z religijnym portalem Jezus.com.pl i stacją radiową Opoka.fm. Opoka.tv od kilku lat funkcjonowała jako portal z filmami religijnymi, głównie teledyskami muzyki chrześcijańskiej i filmami dokumentalnymi, reportażami. W przekazie testowej stacji dotychczas zauważyłem tylko muzykę, nie tylko religijną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet nie zwróciłem uwagi, ale słusznie :). Z innych ciekawostek - przed chwilą zamiast teledysków włączyli zegar, a w tle leci muzyka. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie to, że ktoś się wyraźnie bawi grafiką ekranową, gdyż zegar przez pewien czas przesuwał się w różne strony ekranu. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co kolejny kanał religijny dla chrześcijan ?Lepiej by się dołożyli ze swoim funduszem dla TV Trwam :wink:

 

Im więcej konserwatywnych stacji, tym lepiej. Stacji promujących pogański (bo nie nowoczesny - znany był we wszystkich cywilizacjach na przestrzeni wieków) system wartości i styl życia, jest wiele, to i tak te dwie to za mało, ale mam nadzieję, że z roku na rok będzie coraz więcej ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

To chyba bedzie jedyna chrzescijanska telewizja na rynku ktora bedzie sie nadawala do ogladania. :-) Wydaje sie ze to nie bedzie zadna maniakalno-pseudokatolicka telewizja jak (wy)trwam, tylko niosaca chrzescijanskie wartosci w lagodny i zarazem nowoczesny sposob telewizja OPOKA! :-) Zobaczymy jak to bedzie, ale narazie jestem za! :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
  • 3 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 4 tygodnie później...
  • 6 miesięcy temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...