Jump to content

Odbiór MUX-L2 (operator: TVT)

Recommended Posts

Może na podobnej zasadzie jak TV Republika jest nadawana w ramach MUX-TVS a może jest to takie "otwarte okno" tylko zamiast na satelicie czy w kablu to z nadajnika naziemnego i za kilka miesięcy znów się zmieni zawartość MUX-L2 i będzie tam coś innego.

• 3 months later...
W dniu 6.09.2019 o 21:03, pacik napisał:

Od paru dni nie mam żadnych programów z Chwałowic, kolega też ale mieszka 5km bliżej (Rydułtowy). Czy coś się dzieje?

Również przestałem odbierać wszystkie programy z nadajnika MUX-L2 w Chwałowicach (m.in. TVN HD, TVN 7 HD, TVT, Stars.TV, Eska TV Extra). Nigdzie nie znalazłem informacji co się dzieje. Ktoś coś?

Edited by ekstraway
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 months later...
  • 1 month later...

Wczoraj zniknęły mi wszystkie kanały z L-2. Wie ktoś coś? Jak sprawdzić awarię? Z góry dziękuję za odpowiedź.

Edited by Barti
Zdanie pytające kończymy znakiem zapytania, a nie kropką. Poprawiono post.
7 godzin temu, Anubis74 napisał:

Dalej nie mam sygnału z L-2. Nic nie ruszałem i nie zmieniałem. Mieszkam w Zabrzu, więc nie powinno być problemu. Pisałem do TVT i czekam na odpowiedź.

Z ciekawości jaką masz antenę i w kierunku jakiego nadajnika jest ona ustawiona? Antena ustawiona w kierunku nadajnika Kosztowy niekoniecznie musi poprawnie odbierać sygnał z Ornontowic.

• 3 weeks later...