Skocz do zawartości

MUX L2 (Telewizja TVT)


adryjon
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...

Czyżby jakieś problemy i u mnie ten MUX jest na granicy odbioru? Chyba, ze wystąpiło jakieś tymczasowe tropo i zakłóca mi skutecznie mocny sygnal 150KW z Kielc?

Zawsze miałem spory zapas, a tu Stars TV nie idzie odebrać i muszę przez satelitę lecieć.

 

edit. 0:30 Jednak już jest w porządku, ale coś i tak wydaje mi się, że sygnal jest ciut mniejszy. Patrzyłem na antenę i nic się nie przestawiło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz mam siła 8 jakość 60 i pikseluje co jakiś czas. Zawsze było 50-60/100.

 

Podejrzewam, że chyba któryś nadajnik padł.

Co ciekawe odbieram MUXy 1-3 z Opola również, ale to chyba przez burzę, bo wcześniej nic z Opola nie było, a jak teraz leje to mam odbior lepszy niz z Katowic.

 

edit 21,30 Znowu nie działa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 3 miesiące temu...

Od wczoraj, nie mam odbioru na mux.L2 TVS. Wyszukuje tylko 6 tv.Próbowałem się dodzwonić do TVT,ale mi się nie udało,także nie wiem czy TVS zrezygnowała z emisji naziemnej, czy to tylko awaria.Jak się coś dowiem dam znać   :roll:

 

Edit 18:56 z forum TVT "TVS z dniem 1 stycznia zakończył nadawanie na MUX L2. Jest to decyzja samego TVS.-TVT"

 

Edid19:09  Zadzwoniłem do telewizji TVS i niestety informacja się potwierdziła. TVS  zrezygnowała z nadawania naziemnego w mux.L2     :(

Edytowane przez am haarec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

W odpowiedzi na pana zapytanie z 30 grudnia 2015 r. uprzejmie informuję, iż Telewizja TVT jest operatorem multipleksu lokalnego MUXL2 na obszarze wykorzystania częstotliwości ORNONTOWICE/RYBNIK. Na chwilę obecną emisję swojego multipleksu prowadzi z 2 stacji nadawczych: Ornontowice (charakterystyka dookólna i moc ERP=1,5 kW) oraz Rybnik/Chwałowice (charakterystyka dookólna i moc ERP=1kW).

 

W 2014 r. Telewizja TVT zwróciła się do Prezesa UKE o rozpatrzenie możliwości zwiększenia zasięgu MUXL2 poprzez uruchomienie dodatkowej emisji ze stacji nadawczej Katowice/KWK Wesoła.

 

Wykonane analizy dotyczące możliwości rozbudowy multipleksu lokalnego ORNONTOWICE/RYBNIK w województwie śląskim wykazały, iż obecny zasięg multipleksu Telewizji TVT jest zdecydowanie większy niż zasięg programu analogowego. A ideą powstania multipleksów lokalnych było odtworzenie zasięgów lokalnych programów telewizyjnych emitowanych w sposób naziemnych analogowy. Ponadto uruchomienie emisji z Katowic może spowodować potencjalne zakłócenia w odbiorze sygnału MUX3 na terenie woj. świętokrzyskiego, dlatego Prezes UKE negatywnie odniósł się do możliwości zwiększenia zasięgu MUXL2.

 

Urząd Komunikacji Elektronicznej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...