Skocz do zawartości
Mr. Orbita

Trójka (PR3)

Rekomendowane odpowiedzi

Dobrze, że przeprosil za tę sytuację, natomiast takie coś nie powinno mieć miejsca. Szczególnie, jeżeli chodzi o media publiczne.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Trudno jest jednak stacji zareagować w porę, jeśli audycja jest LIVE. Najważniejsze, że nie zamietli tego pod dywan i zareagowali tak, jak powinni. Aczkolwiek nie wiem, jak gospodarz miałby zareagować już po fakcie.

Edytowane przez jaszek

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

To proste -  mógłby od razu powiedzieć, na antenie, zaraz po tej kwestii gościa, że takie określenie w stosunku do Bartoszewskiego jest niestosowne bądź obraźliwe, czyli mógłby zareagować. Nie zrobił nic.

Edytowane przez TomPL

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie wiem, czy to by coś zmieniło. Może czasami lepiej jest przemilczeć. Jakby zareagował, to kto wie, co zrobiłby gość audycji. A może oburzyłby się, że ktoś mu zwraca uwagę przez co haniebne wypowiedzi zostałyby powtórzone raz jeszcze? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Słuchajcie, co się stało z Arkadiuszem Ekiertem? Nie słychać go na antenie, a może nie mogę trafić?

Czy po prostu odsunięto go od mikrofonu po tej wtopie w relacji z Forum Gospodarczego w Krynicy na początku września (wyczułem poważną nietrzeźwość w głosie :-)).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu ‎2018‎-‎11‎-‎14 o 19:54, jaszek napisał:

Nie wiem, czy to by coś zmieniło. Może czasami lepiej jest przemilczeć. Jakby zareagował, to kto wie, co zrobiłby gość audycji. A może oburzyłby się, że ktoś mu zwraca uwagę przez co haniebne wypowiedzi zostałyby powtórzone raz jeszcze? 

Bez przesady - oburzony gość to nie koniec świata, a powtórzenie wypowiedzi niczego by już nie zmieniło - poszło w eter. Niestety co raz częściej bywa, że dziennikarz nie potrafi nie zgodzić się z gościem, by obyło się bez sporów, by audycja szła "jak po sznurku" zgodnie z założonymi tezami..

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 15.11.2018 o 20:53, Falcon napisał:

Słuchajcie, co się stało z Arkadiuszem Ekiertem? Nie słychać go na antenie, a może nie mogę trafić?

Czy po prostu odsunięto go od mikrofonu po tej wtopie w relacji z Forum Gospodarczego w Krynicy na początku września (wyczułem poważną nietrzeźwość w głosie :-)).

Wrócił, dziś go słyszałem. :-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi