Skocz do zawartości

Trójka (PR3)


Mr. Orbita
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Skoro na podstawie doświadczenia życiowego, to jakie masz zastrzeżenia do Migały? To jego program, a nie Sobali, czy Świetlika

edit: http://www.wirtualnemedia_pl/artykul/trojka-i-radio-zet-z-rekordowo-niska-sluchalnoscia-traci-tez-jedynka

 

Mamy pewną zapaść słuchalności Trójki. Tymczasem Jacek Sobala schował się i nie słychać żadnych jego planów, aby poprawić ten stan rzeczy. 

Od początku gdy został prezesem nic nie wiadomo o jego planach.Zanim nim został twierdził,że PR pójdzie drogą BBC tymczasem poszedł drogą Sputnika.Zresztą WM pisze że może dostać nowy stołek chociaż rzeczniczka PR zaprzecza.

http://www.wirtualnemedia_pl/artykul/jacek-sobala-prezes-polska-fundacja-narodowa-polskie-radio-dementuje

Bez powrotu znanych głosów zapaść się pogłębi,odmładzanie było już przerabiane i w jedynce i w trójce z marnymi efektami.

Edytowane przez 1982misiek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pierwsze „Annały Migały” się nie załapałem, ale dziś właśnie słuchałem do końca. Powiem tak - czuć, że Migała wywodzi się z radia komercyjnego, cała audycja ma taki sznyt, sposób prowadzenia, żarty (np. wywiad ze Schwarzeneggererem - nie porwało to mnie, przewidywalne) itp. Na plus idzie, że przynajmniej nie ma tremy - jest obyty z mikrofonem i to zaleta. Technicznie jednak bardziej pasowałoby to do jakiegoś Antyradia, aczkolwiek mam też wrażenie, że i sam Migała i też realizacja próbują tą audycję "utrójkowić", żeby zachować poziom - tj. wszyscy się starają, aby to nie skręciło w stronę a'la popołudniówka z voice tracków w jakiejś stacji komercyjnej. Powiedziałbym też, że audycji blisko do obecnej krótko „Przeminęło z wiadrem”, tylko ma mniej absurdalny charakter.

 

Ale... ale... w porównaniu z tym co o tej porze było tam dotychczas to ta audycja jest cudowna, wspaniała, absolutny miód na uszy :D Nie zawiodłem się - tego nie dało się zepsuć :) Ulga co drugi tydzień, Migała moim bohaterem, uwolnił od opresji :)

 

Myślę, że to może być z jednej strony kwestia jeszcze dalszego dopieszczania formuły oraz też przyzwyczajenia się, bo nie tylko Migała audycję prowadzi w charakterystyczny sposób - także Dr. Wilczur, ale chyba już nikt sobie nie wyobraża Trójki bez "Strefy..." a i Trójkowy Budzik też nieco odstaje, a jednak ja go uwielbiam i Piotr Łodej świetnie się w ekipę Trójkową wpasował ;) Ale też importy tego typu z komercyjnych mediów raczej mam wrażenie rzadko są długotrwałe. Zobaczymy. Daję kredyt zaufania, co jakiś czas będę się przysłuchiwał.

 

Niejasne jest co zostało w co drugą niedzielę w uzupełnieniu Migały - w zeszłym tygodniu wydawało mi się, że poszło Laboratorium Reportażu (to także dobra wiadomość) - zakładając, że zostanie przynajmniej raz w miesiącu, to zostaje jedna niedziela. Chyba będzie tam Nasz ulubiony ciąg dalszy, bo z tego co widzę Trójka na poważnie jest przesunięta na czwartki na 23:00 (zamiennie z Białymi plamami) i jest częściej (co drugi tydzień?) ale krócej (godzina zamiast dwóch). Myślę, że zmiany z korzyścią dla wszystkich. Niedzielne noce będą mniej nużące dla tych, których publicystyka męczy (naprawdę taki kaliber zaraz po Minimaxie był kiepskim połączeniem), ale fani publicystyki zyskują lepszą porę na tygodniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Oprócz wprowadzania na antenę różnych [beep]ów trwa w Trójce również wymiana serwisantów, także tych od sportu. No i taki jeden nowy już parę razy zaskoczył mnie nieznajomością tematu, który przedstawia, np. przed chwilą (po wiadomościach po 9-tej) zapodał:

"Niemiecka zawodniczka polskiego pochodzenia Andżelika Kerber pokonała Amerykankę Karolajn Garciję". A niech go... Biedna Karolinka, nie dość że pochodzenia hiszpańskiego (rodzice) to jeszcze od urodzenia Francuzka, do Ameryki pewnie tylko na turnieje jeździ. A może Francuzi rzeczywiście wymawiają Caroline jako Karolajn?! :mrgreen:

 

No niestety, nowi serwisanci też ciągną Trójkę na dno...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Nie została zatrzymana, tylko doszło do błędu, jeśli chodzi o przeszukanie, wykonano je nie w tym miejscu co trzeba było, pomylono adresy: http://www.wirtualnemedia_pl/artykul/policjanci-omylkowo-przeszukali-dom-dziennikarki-trojki-przeprosiny-po-interwencji-dyrektora-stacji

Edytowane przez Kirk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

W poniedziałek (2.07) rusza wakacyjna ramówka Trójki:

 

https://www.wirtualnemedia_pl/artykul/dlugosz-mlynarski-i-kodymowski-w-letniej-ramowce-trojki-znika-za-a-nawet-przeciw

 

Uwielbiam ten okres, ponieważ najczęściej na całe wakacje (choć niestety nie zawsze tak było, że na całe) znika audycja Kuby Strzyczkowskiego Za, a nawet przeciw. Wg mnie formuła tego programu wypaliła się już dawno temu. Tematy powtarzają się cyklicznie co kilka miesięcy, za każdym razem cała ta dyskusja nie przynosi żadnych odpowiedzi, żadnych wniosków... Typowe bicie piany. Ponadto dzwonią ciągle Ci sami słuchacze, niektórych poznaję już po głosie. Zawsze się przełączam w południe na inna stację, bo nie mogę już tego słuchać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do ''Za, a nawet przeciw'' to tutaj się zgodzę, że program się już wypalił. A co do stałych słuchaczy, to najbardziej znany jest ''Paweł Krukowski z Gdyni'' - od czasu do czasu dzwoni też do ''Szkła kontaktowego'' TVN 24.


Poza tym stali słuchacze dzwonią też do innych audycji, np. do ''Zapraszamy do Trójki'' dzwonią bardzo często Pan Adam-wędkarz z Mazur i Pan Antoni z Gliwic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Radiowa ''Trójka'' emituje dzisiaj od 16 do 22 audycje wspominającą zmarłą dzisiaj Korę. Prowadzi Anna Gacek.


Także w poniedziałek ''Piosenką dnia'' będzie utwór Maanamu pt. ''Nic dwa razy'', gdzie również ''Płytą tygodnia'' będzie płyta zespołu Maanam.

Edytowane przez Frontowiec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Z Radiowej ''Trójki'' odchodzi Natalia Grzeszczyk - wydawczyni oraz prowadząca audycje ''Akademia Rozrywki'' i ''Powtórka z Rozrywki''. Grzeszczyk była związana z ''Trójką'' od 2012 roku.

 

https://www.wirtualnemedia_pl/artykul/trojka-polskie-radio-powtorka-z-rozrywki-natalia-grzeszczyk-odchodzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

W związku z Dniem Zadusznym, nie będzie dzisiaj ''Listy Przebojów Programu Trzeciego''. W zamian będzie ''Muzyka Ciszy'' prezentowana przez Marka Niedźwieckiego.

 

Także jutro nie będzie ''Śniadania w Trójce'' z politykami, w związku z Ciszą Wyborczą. W zamian będzie audycja specjalna Beaty Michniewicz i prof. Katarzyny Kłosińskiej, poświęcona językowi polskiemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z Radiowej ''Trójki'' odeszła reporterka Anna Rokicińska, która z rozgłośnią była związana od 2007 roku. W obronie Rokicińskiej stanęli na Facebooku dziennikarze audycji ''Zapraszamy do Trójki''.

 

https://www.wirtualnemedia_pl/artykul/polskie-radio-rozstalo-sie-z-reporterka-trojki-anna-rokicinska-bez-zwiazku-z-jej-przynaleznoscia-do-zwiazkow-zawodowych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Audycja Wojciecha Reszczyńskiego "Trójka na poważnie" zawieszona do końca roku z powodu wypowiedzi, jaka padła tam w nocy ze środy na czwartek (wtedy gość programu, Paweł Piekarczyk, nazwał nieżyjącego Władysława Bartoszewskiego "bydlakiem", nie było reakcji prowadzącego): https://www.wirtualnemedia_pl/artykul/polskie-radio-trojka-audycja-wojciecha-reszczynskiego-zawieszczona-wladyslaw-bartoszewski-nazwany-w-niej-budlakiej

Reszczyński przeprosił w weekend za zaistniałą sytuację.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...