Skocz do zawartości

Trójka (PR3)


Mr. Orbita
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

TVN24 to konkurencja dla mediów publicznych, jako całości.

Edytowane przez jaszek
Usunięto zbędne cytowanie. Nie cytujemy treści poprzedniego postu w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marek Niedźwiecki też nie dostał zgody od zarządu Polskiego Radia na to, aby występował w programie TVN24 pt. ''Pamięć Absolutna'', w którym przedstawia on notowania ''Listy Przebojów Programu Trzeciego'' sprzed ponad 10 lat - dzisiaj powiedziano o tym we wspomnianym już programie ''Pamięć Absolutna''.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyrektor "Trójki", Wiktor Świetlik, powiedział że żadnego zakazu dla Niedźwieckiego nie ma: http://www.wirtualnemedia_pl/artykul/marek-niedzwiecki-dostal-zakaz-udzialu-w-programie-tvn24-wiktor-swietlik-z-trojki-to-fake-news

 

Tak swoją drogą to gdy przeczytałem ten fragment wypowiedzi Świetlika: To są tylko dwie minuty na antenie TVN, nie bądźmy śmieszni, komu miałoby to przeszkadzać?, to przyszło mi na myśl nazwisko jednej osoby, której faktycznie to może niedługo zacząć przeszkadzać...


 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jaką to konkurencją jest np. TVN 24 dla Polskiego Radia?

 

[beep]oły opowiadasz...

Za Stanisławczyk zgoda była, za Sobali nie. Mowa o łączeniu pracy w PR III z TVN24. Opieram się na faktach. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się tutaj z @wislokiem. Za czasów prezesury Stanisławczyk była zgoda na łączenie pracy w PR3 z TVN24, a za prezesury Sobali już nie - podobno ostatnia sytuacja w ''Trójce'' jest zemstą Sobali za to, że został wyrzucony z funkcji dyrektora PR3 w 2010 roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O Sobali nie musicie mi przypominać, znam jego historię z PR3 z 2010 roku... Ja pytałem "jaką to konkurencją jest np. TVN 24 dla Polskiego Radia?" Bo, tak bardzo ogólnie, to też media? Też mi argument... To np. taki Lisicki też powinien dostać ultimatum, albo radio albo "Do Rzeczy"!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O Sobali nie musicie mi przypominać, znam jego historię z PR3 z 2010 roku... Ja pytałem "jaką to konkurencją jest np. TVN 24 dla Polskiego Radia?" Bo, tak bardzo ogólnie, to też media? Też mi argument... To np. taki Lisicki też powinien dostać ultimatum, albo radio albo "Do Rzeczy"!

Tylko drogi kolego PRIII brało go już jako redaktora naczelnego "Do Rzeczy" . Tutaj raczej Wydawca "Do Rzeczy" czyli Orle pióro , w którym większość udziałów ma PMPG mógłby się nie zgodzić na łączenie pracy przez Pawła Lisickiego. Jednak sytuacja z Andrusem była odwrotna.

@TomPL jak dziś czytam Polskie Radio analizowało sytuację innych dziennikarzy współpracujących z innymi mediami : http://www.wirtualnemedia_pl/artykul/polskie-radio-pozwala-pozostalym-dziennikarzom-wspolpracowac-z-innymi-mediami-bo-to-nie-konkurenci-tvp-i-pr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za link. To w zasadzie wyjasnie wszystko:

Zapytana o powody, dla których władze publicznego nadawcy nie widzą przeszkód dla łączenia pracy w radiu z innymi mediami, rzeczniczka nie odpowiedziała. Nieoficjalnie dowiadujemy się, że najważniejszą przeszkodą, która decydowała o losie Roberta Kantereita i Artura Andrusa, było to, że TVN24 jest konkurencją innego publicznego medium - TVP Info.

A czy jest to rozsądne czy paranoiczne, to już każdy sam sobie osądzi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Tymczasem w Trójce dano wolne redakcji informacyjnej. Nie ma serwisów o pełnej godzinie. Nie pamiętam dokładnie jak było w poprzednich latach, ale wydaje mi się, że o ile w wieczór sylwestrowy serwisów nie było, o tyle w wieczór wigilijny były.


W zasadzie wg mnie to chyba dobrze, więcej pracowników może być w domu z rodzinami. Wiadomości Polskie Radio oferuje na innych antenach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tymczasem w Trójce dano wolne redakcji informacyjnej. Nie ma serwisów o pełnej godzinie. Nie pamiętam dokładnie jak było w poprzednich latach, ale wydaje mi się, że o ile w wieczór sylwestrowy serwisów nie było, o tyle w wieczór wigilijny były.

W zasadzie wg mnie to chyba dobrze, więcej pracowników może być w domu z rodzinami. Wiadomości Polskie Radio oferuje na innych antenach.

To pójdźmy dalej i w ogóle można by wstrzymać nadawanie na czas świąt. ;) W PR 24 wprawdzie serwisy są ale tylko 3 minutowe i tylko o pełnej,żenada.W europejskich publicznych rozgłośniach w okresie świąt jakoś nie ma wolnego od serwisów informacyjnych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Za to z Radiowej ''Trójki'' znów odszedł Paweł Sołtys - tym razem zrobił to sam.

Poważnie? Został zwolniony, wrócił na mocy ugody i znowu odszedł? :) Gdzie jakieś źródło? To wygląda jak zalajkowanie wpisu po to tylko, żeby za chwilę kliknąć "Nie lubię" :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...