Skocz do zawartości

Trójka (PR3)


Mr. Orbita
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Żąda od zawsze był rockowo-popowy, nie darmo prowadzi koncert życzeń ;) Ale w Sylwestra to można wszystko...

Siesta z Zaryan była muzycznie fajna (Tina Turner na jazzowo!), choć zupełnie odmienna od standardu narzuconego przez Kydryńskiego a i Aga przed mikrofonem całkiem sprawnie. Nie wiem czy starczyłoby jej zapału i materiału na regularne audycje, ale takie zastępstwa bardzo OK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W temacie Piotra Bukartyka i jego obecności w „Urywkach z rozrywki”

 

 

 

Moi Drodzy! Nie wdając się w zbędne szczegóły mam dla Was dwie informacje. Po pierwsze - moje występy w ramach "Urywków z rozrywki" po z górą dziesięciu latach właśnie dobiegły końca. Po drugie - od najbliższego piątku będę prywatnym gościem Wojciecha Manna w Jego piątkowej audycji porannej, czego efektem będzie przesunięcie mojego (i Krzyśka oczywiście) występu na okolice godziny ósmej... a zresztą wyjdzie w praniu. Bądźcie czujni i bądźcie z nami - jesteście nam potrzebni, zapewne o wiele bardziej niż my Wam :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byli o 8:40 Brawo Bukartyk z kolegą! Brawo Mann!

Nie wiadomo tylko na jakich zasadach to jest realizowane... Czyżby przechytrzyli dyrekcję?! No i nie wiadomo, czy za tydzień strażnik ich wpuści...

 

http://natemat.pl/198989,bukartyk-sie-doigral-jego-urywki-z-rozrywki-maja-zniknac-z-piatkowych-audycji-manna-w-trojce-ale-ma-juz-na-to-sposob

 

Mr. Orbita dodaje: https://soundcloud.com/marcin-kosek/piosenka-dla-owsiaka

Edytowane przez Mr. Orbita
Proszę bez polityki ;) Pozwolę sobie dodać link do postu, żeby nie śmiecić swoim tylko w celu wstawienia linka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z gatunku zdarzeń nietypowych - dziś audycję „W Tonacji Trójki” prowadził p. Piotr Kaczkowski. Jako chyba drugi utwór odtworzono Green Day „Brain Stew” w związku z koncertem w najbliższą sobotę w Krakowie. I pod koniec audycji p. Piotr ponownie nawiązał do tego koncertu i... znów odtworzono „Brain Stew”. Myślałem, że to pomyłka i odtwarzanie zostanie przerwane, ale p. Piotr jakby w ogóle tego nie odnotował - dziwna sytuacja, być może błąd realizatora, nie jestem pewny czy audycja jest na żywo, ale chyba jest :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strzyczkowskiego nikt nie pogoni, bo ma wielkie zasługi licytacyjne i lata pracy. No i stara się (jak może), by nikt nie zauważył jakiej opcji politycznej jest bliższy ;)

 

Z gatunku zdarzeń nietypowych - dziś audycję „W Tonacji Trójki” prowadził p. Piotr Kaczkowski. Jako chyba drugi utwór odtworzono Green Day „Brain Stew” w związku z koncertem w najbliższą sobotę w Krakowie. I pod koniec audycji p. Piotr ponownie nawiązał do tego koncertu i... znów odtworzono „Brain Stew”. Myślałem, że to pomyłka i odtwarzanie zostanie przerwane, ale p. Piotr jakby w ogóle tego nie odnotował - dziwna sytuacja, być może błąd realizatora, nie jestem pewny czy audycja jest na żywo, ale chyba jest :)

Słuchałem. Zostało mu chyba 2 minuty do końca, więc pewnie dlatego, a o ile pamiętał mówił też, że to jedyne nagranie tego zespołu jakie posiada :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakiej opcji politycznej jest to generalnie mnie nie obchodzi choć wiem, że to liberał i tam naprawdę jest to nie ważne w całej sprawie. Istotą sprawy jest kogo zaprosił a dopiero wczoraj skojarzyłem, że jest to ten gość skazany przez sąd mimo, że audycja była 9 stycznia jak dobrze pamiętam.  Robienie kogoś takiego autorytetem w dyskusji to szczyt absurdu i powinna być za to kara.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmiany, zmiany, zmiany w ramówce: http://www.polskieradio.pl/9/201/Artykul/1720268,Kolejne-audycje-w-ramowce-oraz-jubileuszowe-plany-Trojki

 

W skrócie:

- Akademia Rozrywki zamiast 4 razy w tygodniu będzie raz - w piątki po 13:00

- Muzyczna Poczta UKF zamiast w piątki będzie cztery razy w tygodniu (poniedziałek-czwartek po 13:00), czyli audycje w sumie się zamieniają miejscami, ale w jej ramach zostanie zachowana odrobina humoru - krótki blok Powtórka z rozrywki

- Artur Andrus pojawi się z nową audycją we wtorki po 23:00

- to spowoduje, że „Płyta długo grająca” Przemysława Psikuty przeniesie się na środy po 22:00

- a to spowoduje, że „Trzy kwadranse jazzu” Jana Ptaszyna Wróblewskiego przejdą na soboty po 23:00

- a to spowoduje, że „After party” Wojciecha Barczyńskiego spadnie na niedziele o 5:00 (zastąpi Koncerty z EBU, które najwyraźniej znikają)

- przed „After party” (3:00 - 5:00) pojawi się nowa audycja „Przeminęło z wiadrem”. Poprowadzą ją Paweł "Paulus" Mazur i Krzysztof Siemak (podpowiedź: Totart; co sugeruje, że wypada też „Trójkowe Archiwum Koncertowe”, chociaż może będą jeszcze jakieś zmiany w paśmie nocnym w inne dni, się okaże, na razie ramówka na stronach PR w ogóle tych zmian nie uwzględnia)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Audycja „Ossobliwości muzyczne” Wojchecha Ossowskiego zmieniła się w „Trójkowy Ossobowy” i jak słyszę - zmiana obejmuje także charakter muzyczny - teraz znacznie lżejszy, już nie folk-metalowy (w gruncie rzeczy zmiana dość drastyczna o 180°). Mam wrażenie czytając profile audycji na FB, może mylne, ale że zmiana nastąpiła nie do końca z woli redaktora.

 

Natomiast po północy zaraz po serwisie Piotr Stelmach gościnnie pojawił się, by zaprezentować premierę - nowy singiel Depeche Mode „Where's The Revolution”, który stacje mogą grać od dziś - tak czułem, że Trójka zadba, że jeśli coś można od dziś, to będzie dziś-natychmiast ;) Jest to także piosenka dnia oraz dorzucono ją do zestawu do głosowania w LP3 - ciekawe, czy słuchacze zdążą dziś przegłosować, żeby nagranie przebiło się po kilku godzinach głosowania od razu do pierwszej trzydziestki ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Audycja „Ossobliwości muzyczne” Wojchecha Ossowskiego zmieniła się w „Trójkowy Ossobowy” i jak słyszę - zmiana obejmuje także charakter muzyczny - teraz znacznie lżejszy, już nie folk-metalowy (w gruncie rzeczy zmiana dość drastyczna o 180°). Mam wrażenie czytając profile audycji na FB, może mylne, ale że zmiana nastąpiła nie do końca z woli redaktora.

 

No niestety, historia zna już takie przypadki ingerencji dyrekcji PR3 w profil audycji. Pamiętnym przypadkiem było nakazanie Pani Podmiotko, by zapuszczała także polskie piosenki w audycji "Pod dachami Paryża". :twisted:

Edytowane przez Barti
Nie ma czegoś takiego, jak "derekcja" Jest "dyrekcja". Poza tym, pisząc posty należy poprawnie stosować znaki interpunkcyjne. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Dziś w Trójce dzień otwarty, czy coś w tym rodzaju. W każdym razie można było wejść do radia, pogadać z radiowcami, pooglądać sprzęt. Szkoda, że nie mogłem się wybrać, bo nurtuje mnie jedno pytanie. Skąd nc+ bierze sygnał na satelitę, tzn. czy są dwa osobne wyjścia, czy jedno? Czyli, czy biorą oryginalny nieskompresowany sygnał, czy biorą skompresowany sygnał, który idzie na satelitę do dosyłów z 7E i jeszcze raz kompresują na HB?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...