Skocz do zawartości

Cesja umowy w platformie CANAL+


Heban
 Udostępnij

Wiadomość dodana przez Barti

Sprawa organizacyjna:

Zgodnie z art. II pkt 5 ust. X Regulaminu forum, zabronione jest publikowanie na nim treści o charakterze ogłoszeniowym bez zgody Administracji lub Moderacji forum.

Powyższa zasada tyczy się również niniejszego wątku.

Umieszczanie w niniejszym wątku ogłoszeń oferty cesji umowy z Platformą CANAL+ jest bezwzględnie ZABRONIONE :!:

Wszelkie posty zawierające treści powyższego rodzaju będą bezwzględnie trafiały do Kosza, a ich autorzy będą karani Ostrzeżeniem!

Rekomendowane odpowiedzi

Widocznie trafiłeś na niekompetentnych konsultantów. Ja otrzymałem pocztą wszystkie potrzebne formularze do zrobienia cesji. Wystarczy je wypełnić i w ciągu miesiąca odesłać do nc+.

 

Wszystko jest ok. Konsultanci udzielili dobrej informacji. "Problem" w tym, że @krzychu7 ujmując to łopatologicznie jest w systemie byłej n'ki. W N cesji nie można było zrobić w ogóle. Stąd konieczność przedłużenia umowy, bo wtedy umowa zostanie przeniesiona do systemu z byłej Cyfry+, a docelowego w nc+, w którym cesję można zrobić. Dlatego wszyscy abonenci po Cyfrze z cesją nie mają żadnych problemów, a abonenci po Nce mogą zrobić cesję jeśli mają już nowy zmieniony nr abonenta np. 1234567-01.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Chce dokonać cesji w nc+.

Byłem kiedyś w N, teraz jestem w nc+. 2 raz przedłużyłem z nc+ umowę i chciałbym się spytać, czy ta druga osoba odziedziczy po mnie wszystkie pakiety w tej samej cenie jaką teraz płace? (nie ukrywam, mam prawie full pakiet za pół darmo).

Czy ta druga osoba dostanie jakieś gorsze warunki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Znajomy posiada nc+ (Comfort + Multi, umowa ważna do końca maja) i zamierza zrezygnować z płatnej telewizji całkowicie. Jeżeli zrobiłby na mnie cesję, to przysługiwałoby mi prawo do wysłania wypowiedzenia i walczenia o dobre warunki podobne do tych, które mają abonenci z dłuższym stażem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Mam pytanie, umowa na sprzęcie własnościowym koniec za 2 lub 3m wyp już zarejestrowane.

Czy jeśli umowa skończy się ja przekaże dekoder znajomemu podam w nc tylko że sprzętu już nie mam odstąpiłem 

znajomemu i podaje jego numer kontaktowy, dzwonią do niego z nim zawierają umowę? i przepisują całość na jego dane 

 czy jeśli raz na mnie był rejestrowany dekoder w umowie to zawsze będzie na mnie i tylko cesja zostaje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Chciałbym się upewnić co do kilku kwestii odnośnie cesji.

Dalej można wykonać cesję w punkcie nc+? 1 wizyta 2 osób i wszystko gotowe? Czy jeszcze coś wysyła się do nich i trzeba czekać?

Znajomemu kończy się umowa z końcem lipca i nie chce jej przedłużać, a ja chętnie bym przejął taką umowę. Wypowiedzenia jeszcze nie wysyłał.

Jak to przeprowadzić żeby zrobić jak najszybciej cesje + wypowiedzenie tak, żebym mógł negocjować z nimi przedłużenie już na moje dane?

A może lepiej negocjować i przedłużyć i dopiero wtedy cesje zrobić? Warunki pozostaną takie same naturalnie? Bo 1 piszą tak, drudzy inaczej.

Edytowane przez chojrakk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cesja jest tylko zmianą danych na umowie. Promocje zostają te same i przy przedłużeniu wychodzą od tego, co miał poprzedni "właściciel" :) Można załatwić w punkcie w 2 osoby (w salonie NC+, nie w zwykłym autoryzowanym pkcie, nie wszyscy mają uprawnienia), potrzebna jest weryfikacja nowego ab w Bigu i w bazie c+ czy nie ma długów i tyle :) PROMOCJE ZOSTAJĄ :)

Edytowane przez grzechuu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

Idziecie razem do APS z dowodami osobistymi i przepisujesz umowę. Co do decyzji, to musisz ugadać sie z osobą na którą będzie cesja. To tyle.

 

Dziwne, że nie wiesz. :grin:

A co w tym takiego dziwnego?Poczytaj  wątek  jedni piszą że nie można takiej samej oferty przepisać tylko dają zbliżoną.A mnie interesują takie same zasady wszystko ja załatwiam tylko umowa na innego właściciela.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co w tym takiego dziwnego?Poczytaj wątek jedni piszą że nie można takiej samej oferty przepisać tylko dają zbliżoną.A mnie interesują takie same zasady wszystko ja załatwiam tylko umowa na innego właściciela.

No jak to co.? Przecież zaraz wydzwaniasz po nc w celu sprawdzenia :-) . @czerstwy... z całym szacunkiem..kto jak kto, ale Ty takiego pytania nie powinieneś zadawać. No, że chyba chcesz temat rozkręcić i kilka postow wiecej do rachunku dobić :-D Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 3 tygodnie później...

Ja dokonałam cesji wysyłając formularz zwykłym listem w ub. poniedziałek. W czwartek umowa bez kłopotu była już w ICA na nowe nazwisko z zachowaniem zniżek. Wczoraj dotarły listy z nc+ potwierdzajace fakt. Spoko.

Nie byłabym tylko pewna co do jednego: czy cesja obecnie przed czymkolwiek uchroni wieloletniego abonenta. Zdaje się, ze praktyka zdąża do tego aby dane osobowe używać także w kwestiach osób nie łapiących się na tzw. abolicje. Możliwe, że żądane dane osobowe (adresy) siegną 2012 roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...