Skocz do zawartości

Telewizyjny kanał roku 2013


Rekomendowane odpowiedzi

1) Najlepszy kanał ogólnotematyczny - TVP Regionalna

2) Najlepszy kanał informacyjny - Polsat News

3) Najlepszy kanał filmowy - Tele 5

4) Najlepszy kanał sportowy – Orange Sport (ze względu na Hyde Park i cogodzinne serwisy)

5) Najlepszy kanał popularnonaukowy - Discovery

6) Najlepszy kanał dziecięcy - Nickelodeon (za "Pingwiny z Madagaskaru")

7) Najlepszy kanał muzyczny – Stars TV

8 ) Najlepszy kanał zagraniczny - zlikwidowana niedawno z Hot Birda paczka publicznych kanałów słoweńskich RTV Slovenija

9) Najlepszy kanał HD - TVR HD

10) Najlepsza paczka kanałów premium - HBO

11) Najlepszy kanał wprowadzony w 2013 r. w Polsce - ex. TVP Regionalna i TVP Rozrywka

12) Najgorszy kanał wprowadzony w 2013 r. w Polsce - Power TV

13) Najlepszy kanał wprowadzony w tym roku do mojej platformy/kablówki - Kino Polska Muzyka

14) Najgorszy kanał wprowadzony w tym roku do mojej platformy/kablówki – Discovery Turbo Xtra

15) Kanał, który powinien pojawić się w Polsce/mojej platformie, kablówce - ex. Puls 2, TV Trwam, Sportklub oraz TVN 24 HD

 

Dodatkowe nagrody specjalne ode mnie - propozycje na dodatkowe kategorie:

- Najlepsze miejsce do odbioru telewizji: DVB-T (za ciekawe kanały telewizyjne)

- Najgorsze miejsce do odbioru telewizji: Cyfrowy Polsat (za słabe dodawanie stacji telewizyjnych, brak dodawania stacji radiowych, duble na liście kanałów która też zresztą jest fatalna, brak IPLI, USB oraz portu internetowego w Sagemcomie)

- Najlepsze pismo telewizyjne: Tele Tydzień (za poziom merytoryczny)

- Najgorsze pismo telewizyjne: ex. Program TV i Tele14 plus (za fatalny wygląd)

- Najlepszy listing telewizyjny roku: Tele Max, Super TV oraz Kurier TV (za prosty wygląd pierwszych dwóch stron chociaż z drugiej strony razi to że taki sam listing jest we wszystkich trzech gazetach ale rozumiem że tutaj chodzi o oszczędności)

- Najgorszy listing telewizyjny roku: Program TV i Tele14 plus (za mizerny układ stacji w równie mizernej grafice)

- O nich było głośno: ex. TVP Regionalna oraz TV Trwam (pierwszy za konferencje a drugi za wojnę o multipleks)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1) Najlepszy kanał ogólnotematyczny POLSAT

2) Najlepszy kanał informacyjny POLSAT NEWS

3) Najlepszy kanał filmowy CINEMAX

4) Najlepszy kanał sportowy - (brak w mojej platformie :-) )

5) Najlepszy kanał popularnonaukowy - National Geographic

6) Najlepszy kanał dziecięcy - Boomerang

7) Najlepszy kanał muzyczny KINO POLSKA MUZYKA

8 ) Najlepszy kanał zagraniczny RTL

9) Najlepszy kanał HD - Eurosport HD

10) Najlepsza paczka kanałów premium- w mojej platformie brak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1) Najlepszy kanał ogólnotematyczny - TVP1 HD (Ojciec Mateusz, Komisarz Alex, brak przerywania filmów reklamami, ale największą zaletą są comiesięczne premiery Teatru Telewizji)

2) Najlepszy kanał informacyjny - Polsat News (najbardziej rzetelny i bezstronny kanał informacyjny)

3) Najlepszy kanał filmowy - Ale Kino+ HD (uwielbiam szwedzkie kryminały, a w tej stacji to znajdę; także House of Cards)

4) Najlepszy kanał sportowy - Eurosport HD (sporty zimowe, lecz nie tylko)

5) Najlepszy kanał popularnonaukowy - Planete+ HD (niezwykłe dokumenty, które trudno znaleźć na innym kanale)

6) Najlepszy kanał dziecięcy -Nickelodeon HD (w miarę sensowna oferta dla dzieci)

7) Najlepszy kanał muzyczny - Stars TV (chociaż niezbyt często go oglądam, ale sprawia mi niesamowitą przyjemność)

8 ) Najlepszy kanał zagraniczny - Das Erste HD (naprawdę dobry serwis informacyjny [lepszy niż BBC czy CNN], kanał ogólnodostępny HD FTA)

9) Najlepszy kanał HD - National Geographic HD (mimo coraz większej ilości wtrętów wciąż drugi najlepszy [po Planete+ HD] kanał popularnonaukowy, jednakże ma on lepszą jakość HD)

10) Najlepsza paczka kanałów premium - mimo wszystko Canal+ (co prawda są powtórki, ale jednak został wzmocniony przez prawa posiadane przez nPremium)

11) Najlepszy kanał wprowadzony w 2013 r. w Polsce - TVP Regionalna (trzy powody: 1) powrót do dobrego, sprawdzonego rozwiązania [decyzja na miarę Coca-Coli i przywrócenia oryginalnej receptury w miejsce "ulepszonej"]; 2) w 2013 było wprowadzonych mało kanałów, a z [ewentualnie] interesujących jest jeszcze tylko Discovery HD i TVP Rozrywka; 3) jakby Elbląg ostatnio pojawiał się trochę częściej w Informacjach TVP Olsztyn, co jednak cieszy ;))

12) Najgorszy kanał wprowadzony w 2013 r. w Polsce - Polsat Romans (tu są dwa powody: 1) zaćmił pojawienie się TVP Regionalnej na platformach satelitarnych [przez co nie pojawiła się 1. września, tylko ok. tygodnia później]; 2) same powtórki)

13) Najlepszy kanał wprowadzony w tym roku do mojej platformy - Planete+ HD (ze względu na fuzję n i C+, uzasadnienie podane w punkcie 5)

14) Najgorszy kanał wprowadzony w tym roku do mojej platformy - Polsat Romans (uzasadnienie w punkcie 12)

15) Kanał, który powinien pojawić się w mojej platformie (nc+) - Travel Channel HD (co prawda jest Travel Channel w nc+, ale tą pikselozę trudno oglądać)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1) Najlepszy kanał ogólnotematyczny - TVP1 HD za niespodziankę roku czyli emisję Drużyny A w HD

2) Najlepszy kanał informacyjny - Polsat News

3) Najlepszy kanał filmowy - CANAL+ za premiery

4) Najlepszy kanał sportowy - CANAL+Sport bo sport to piłka nożna

5) Najlepszy kanał popularnonaukowy - Animal Planet HD

6) Najlepszy kanał dziecięcy -Boomerang

7) Najlepszy kanał muzyczny - Stars TV

8 ) Najlepszy kanał zagraniczny - Trace Urban

9) Najlepszy kanał HD - CANAL+Sport HD

10) Najlepsza paczka kanałów premium- CANAL+

11) Najlepszy kanał wprowadzony w 2013r w Polsce - TVP Rozrywka

12) Najgorszy kanał wprowadzony w 2013 r. w Polsce - Polsat Romans

13) Najlepszy kanał wprowadzony w tym roku do mojej platformy - nSport

14) Najgorszy kanał wprowadzony w tym roku do mojej platformy - Polsat Romans

15) Kanał, który powinien pojawić się w Polsce/mojej platformie, kablówce - Orange Sport HD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1) Najlepszy kanał ogólnotematyczny - brak - reklamy i powtórki z powtórek

2) Najlepszy kanał informacyjny - brak - ponieważ stały się one tubą propagandową

3) Najlepszy kanał filmowy - Kino Polska - raz na jakiś czas miło obejrzeć jakiegoś dawnego klasyka

4) Najlepszy kanał sportowy - przysłowiowa sieczka - bynajmniej na tych które mam dostępne

5) Najlepszy kanał popularnonaukowy - brak - jak punkt pierwszy

6) Najlepszy kanał dziecięcy - nie oglądam ich więc trudno powiedzieć

7) Najlepszy kanał muzyczny - Stars.TV - mimo powtórek utworów często załączam tą stację aby się zrelaksować przy muzyce z prawdziwego zdarzenia

8 ) Najlepszy kanał zagraniczny - brak - nie oglądam czegoś czego nie rozumiem

9) Najlepszy kanał HD - HD polskich kanałów szkoda nawet komentować, zaś zagraniczne to jak punkt wyżej , chociaż mają naprawdę HD

10) Najlepsza paczka kanałów premium - brak - nie posiadam

11) Najlepszy kanał wprowadzony w 2013 r. w Polsce - nie ma takowego bo zmiana nazwy świadczy tylko o zmianie nazwy a nie o wartości programu

12) Najgorszy kanał wprowadzony w 2013 r. w Polsce - tu by trzeba było sporo wypisywać , więc przemilczę

13) Najlepszy kanał wprowadzony w tym roku do mojej platformy/kablówki - jak punkt jedenasty

14) Najgorszy kanał wprowadzony w tym roku do mojej platformy/kablówki - jak punkt dwunasty

15) Kanał, który powinien pojawić się w Polsce/mojej platformie, kablówce - Ja już na nic nie liczę.

A tak swoją drogą to od połowy marca żegnam platformy i zostaję tylko z NTC. Nie mam zamiaru już płacić za powtórki z powtórek jak i reklamy. W NTC mam to za darmo. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1) Najlepszy kanał ogólnotematyczny - TVN HD

2) Najlepszy kanał informacyjny - TVN 24 HD

3) Najlepszy kanał filmowy - CANAL+ HD

4) Najlepszy kanał sportowy - EUROSPORT HD

5) Najlepszy kanał popularnonaukowy - NATIONAL GEOGRAPHIC HD

6) Najlepszy kanał dziecięcy - BOOMERANG

7) Najlepszy kanał muzyczny - TRACE URBAN

8) Najlepszy kanał zagraniczny - E4ME TV

9) Najlepszy kanał HD - TVP HD

10) Najlepsza paczka kanałów premium - CANAL+

11) Najlepszy kanał wprowadzony w 2013 r. w Polsce - CANAL+ FAMILY HD

12) Najgorszy kanał wprowadzony w 2013 r. w Polsce - POLSAT ROMANS

13) Najlepszy kanał wprowadzony w tym roku do mojej platformy/kablówki - TRACE URBAN

14) Najgorszy kanał wprowadzony w tym roku do mojej platformy/kablówki - POLSAT ROMANS

15) Kanał, który powinien pojawić się w Polsce/mojej platformie, kablówce - MTV DANCE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1) Najlepszy kanał ogólnotematyczny - TVN

2) Najlepszy kanał informacyjny - Polsat News

3) Najlepszy kanał filmowy - HBO

4) Najlepszy kanał sportowy - Eurosport

5) Najlepszy kanał popularnonaukowy - Nat Geo wild

6) Najlepszy kanał dziecięcy - Boomerang

7) Najlepszy kanał muzyczny - STARS.TV

8 ) Najlepszy kanał zagraniczny - Mooz Dance HD

9) Najlepszy kanał HD - Canal + Sport HD

10) Najlepsza paczka kanałów premium - Canal+

11) Najlepszy kanał wprowadzony w 2013 r. w Polsce - Discovery Channel HD

12) Najgorszy kanał wprowadzony w 2013 r. w Polsce - Discovery Turbo Xtra

13) Najlepszy kanał wprowadzony w tym roku do mojej platformy/kablówki - Stars.TV

14) Najgorszy kanał wprowadzony w tym roku do mojej platformy/kablówki - Kino Polska Muzyka

15) Kanał, który powinien pojawić się w Polsce/mojej platformie, kablówce - DJAZZ TV

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1) Najlepszy kanał ogólnotematyczny - Polsat

2) Najlepszy kanał informacyjny - TV Republika

3) Najlepszy kanał filmowy - Polsat Film

4) Najlepszy kanał sportowy - Eurosport

5) Najlepszy kanał popularnonaukowy - Discovery Channel

6) Najlepszy kanał dziecięcy - Boomerang

7) Najlepszy kanał muzyczny - STARS.TV

8 ) Najlepszy kanał zagraniczny - brak

9) Najlepszy kanał HD - Polsat Sport HD

10) Najlepsza paczka kanałów premium - brak

11) Najlepszy kanał wprowadzony w 2013 r. w Polsce - Discovery Channel HD

12) Najgorszy kanał wprowadzony w 2013 r. w Polsce - Discovery Turbo Xtra

13) Najlepszy kanał wprowadzony w tym roku do mojej platformy/kablówki - Stars.TV

14) Najgorszy kanał wprowadzony w tym roku do mojej platformy/kablówki - Kino Polska Muzyka

15) Kanał, który powinien pojawić się w Polsce/mojej platformie, kablówce - MTV Europe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1) Najlepszy kanał ogólnotematyczny - Polsat

2) Najlepszy kanał informacyjny - TVN 24

3) Najlepszy kanał filmowy - Canal+

4) Najlepszy kanał sportowy - Polsat Sport

5) Najlepszy kanał popularnonaukowy - Discovery Channel

6) Najlepszy kanał dziecięcy - Nickelodeon

7) Najlepszy kanał muzyczny - RBL.TV

8 ) Najlepszy kanał zagraniczny - E4ME TV

9) Najlepszy kanał HD - Canal+ Sport HD

10) Najlepsza paczka kanałów premium - Canal+

11) Najlepszy kanał wprowadzony w 2013 r. w Polsce - TVP Rozrywka

12) Najgorszy kanał wprowadzony w 2013 r. w Polsce - Hallo TV

13) Najlepszy kanał wprowadzony w tym roku do mojej platformy/kablówki - Planete+

14) Najgorszy kanał wprowadzony w tym roku do mojej platformy/kablówki - Polsat Romans

15) Kanał, który powinien pojawić się w Polsce/mojej platformie, kablówce - MTV Dance

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

) Najlepszy kanał ogólnotematyczny - Polsat

2) Najlepszy kanał informacyjny - TVP Info

3) Najlepszy kanał filmowy - Canal+

4) Najlepszy kanał sportowy - Canal+Sport

5) Najlepszy kanał popularnonaukowy - Discovery Channel

6) Najlepszy kanał dziecięcy - Nickelodeon

7) Najlepszy kanał muzyczny - Stars.TV

8 ) Najlepszy kanał zagraniczny - ČT Sport

9) Najlepszy kanał HD - nSport HD

10) Najlepsza paczka kanałów premium - Canal+

11) Najlepszy kanał wprowadzony w 2013 r. w Polsce - Lech TV

12) Najgorszy kanał wprowadzony w 2013 r. w Polsce - TVP Regionalna

13) Najlepszy kanał wprowadzony w tym roku do mojej platformy/kablówki - Sportklub

14) Najgorszy kanał wprowadzony w tym roku do mojej platformy/kablówki - TVP Regionalna

15) Kanał, który powinien pojawić się w Polsce/mojej platformie, kablówce - ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1) Najlepszy kanał ogólnotematyczny - TVP 1 HD

2) Najlepszy kanał informacyjny - TVN 24 HD

3) Najlepszy kanał filmowy - CANAL+ HD

4) Najlepszy kanał sportowy - Canal+ Sport HD

5) Najlepszy kanał popularnonaukowy - National Geographic HD

6) Najlepszy kanał dziecięcy - Boomerang

7) Najlepszy kanał muzyczny - Mtv Live HD

8]Najlepszy kanał zagraniczny - M6 Music HD

9) Najlepszy kanał HD - Canal + Family HD

10) Najlepsza paczka kanałów premium - CANAL+

11) Najlepszy kanał wprowadzony w 2013 r. w Polsce - Kino Polska Muzyka

12) Najgorszy kanał wprowadzony w 2013 r. w Polsce - Polsat Romans

13) Najlepszy kanał wprowadzony w tym roku do mojej platformy/kablówki - Kino Polska Muzyka

14) Najgorszy kanał wprowadzony w tym roku do mojej platformy/kablówki - Polsat Romans

15) Kanał, który powinien pojawić się w Polsce/mojej platformie, kablówce - Viasat History

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1) Najlepszy kanał ogólnotematyczny - Polsat HD

2) Najlepszy kanał informacyjny - TVN 24 HD

3) Najlepszy kanał filmowy - HBO HD

4) Najlepszy kanał sportowy – Canal+ Sport HD

5) Najlepszy kanał popularnonaukowy - National Geographic HD

6) Najlepszy kanał dziecięcy - Boomerang

7) Najlepszy kanał muzyczny – Stars TV

8 ) Najlepszy kanał zagraniczny - Sport 1

9) Najlepszy kanał HD - Canal+ Sport HD

10) Najlepsza paczka kanałów premium - Canal+ HD

11) Najlepszy kanał wprowadzony w 2013 r. w Polsce - Canal+ Family HD

12) Najgorszy kanał wprowadzony w 2013 r. w Polsce - Hallo TV

13) Najlepszy kanał wprowadzony w tym roku do mojej platformy/kablówki - nSport HD

14) Najgorszy kanał wprowadzony w tym roku do mojej platformy/kablówki – TV Republika

15) Kanał, który powinien pojawić się w Polsce/mojej platformie, kablówce - FOX Sport HD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1) Najlepszy kanał ogólnotematyczny - Polsat HD (przemilczę tą kwestię - wybrałbym TVN HD, jednakże, mimo ciekawej ramówki, swoje programy adresuje głównie do kobiet)

2) Najlepszy kanał informacyjny - Polsat News (najbardziej neutralna stacja informacyjna nadająca w Polsce)

3) Najlepszy kanał filmowy - Canal+ HD (dobre produkcje, od fuzji z NC+ bogatsza biblioteka filmowa)

4) Najlepszy kanał sportowy - Eurosport HD (genialni komentatorzy, dobra jakość przekazu)

5) Najlepszy kanał popularnonaukowy - National Geographic HD (rok temu bym zagłosował na Planete+, ale straciłem do niego dostęp i z tych, do których mam, właśnie Nat Geo HD jeszcze jakoś trzyma poziom, Discovery i History to już padaka)

6) Najlepszy kanał dziecięcy - MiniMini+ HD (nie zagłosowałem na Boomeranga z powodu pogarszającej się ramówki i format 4:3)

7) Najlepszy kanał muzyczny - Stars.TV (muzyka z dawnych lat często gości u mnie w domu, ja sam polubiłem sporą liczbę utworów)

8 ) Najlepszy kanał zagraniczny - Das Erste HD (niemiecki nadawca publiczny, dobra zawartość programowa, jakość emisji dobra i do tego FTA)

9) Najlepszy kanał HD - TVP HD (duży kontent w HD, plus za Strefę 3D)

10) Najlepsza paczka kanałów premium - Canal+ (od fuzji z NC+ zdecydowanie bogatsza oferta kanałów z tej grupy)

11) Najlepszy kanał wprowadzony w 2013 r. w Polsce - Canal+ Family HD (w tym roku zbyt ciekawych kanałów po prostu nie było)

12) Najgorszy kanał wprowadzony w 2013 r. w Polsce - Hallo TV (kanał z erotykami od wieczora, kodowane na Astrze, a w internecie za darmo)

13) Najlepszy kanał wprowadzony w tym roku do mojej platformy/kablówki - Stars.TV (stałem się odbiorcą tego kanału dopiero na koniec marca br.)

14) Najgorszy kanał wprowadzony w tym roku do mojej platformy/kablówki - Polsat Romans (powtórki seriali, mało nowych produkcji)

15) Kanał, który powinien pojawić się w Polsce/mojej platformie, kablówce - TVN 24 HD (NC+ dostało Polsat Film HD i Polsat Romans, to CP też coś powinien dostać)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten rok był szczególnie ważny dla branży satelitarnej i fanów tv sat. Powód jeden: oczywiście nc+, fuzja, trochę zamieszania z tym było. Tyle tytułem wprowadzenia. A teraz już tradycyjnie moje głosy z komentarzem:

 

1) Najlepszy kanał ogólnotematyczny - TVN - świetna ramówka, nowatorskie programy (brawo za "Wawę non stop"), do tego od jesieni rewelacyjna oprawa graficzna, oferta filmowa na wysokim poziomie. Oby tak dalej!

2) Najlepszy kanał informacyjny - tvn24 - rok 2013 był naprawdę gorący (wybór papieża, zamachy w Bostonie, katastrofy, rewolucja na Ukrainie). Najważniejsze, że tvn24 była zawsze w centrum tych wydarzeń. Liczy się też wysoka jakość serwisów informacyjnych i profesjonalizm prowadzących.

3) Najlepszy kanał filmowy - Canal+ Film - wybór raczej symboliczny, bo można wskazać całą rodzinę kanałów Canal+. Flmy nadawane są w końcu na wszystkich stacjach. Jednak zdecydowałem się na kanał stricte filmowy. Najlepsze premiery, najszybciej właśnie na Canal+. Plus za polskie produkcje.

4) Najlepszy kanał sportowy - Canal+ Sport - imponująca ilość transmisji, ale oczywiście nie tylko to; również liczne magazyny sportowe, doskonali prowadzący i świetny komentarz

5) Najlepszy kanał popularnonaukowy - National Geographic - świetne, ambitne programy dokumentalne. Jakość HD - porażająca.

6) Najlepszy kanał dziecięcy - Boomerang - dobry wybór kreskówek, jest większość tych, które pamiętam z lat własnego dzieciństwa. I to się chwali.

7) Najlepszy kanał muzyczny - STARS.TV - najlepsza w Polsce stacja muzyczna. Największy wybór teledysków z lat 70. 80. i 90. Mam nadzieję, że poziom stacji w 2014 roku zostanie utrzymany!

8 ) Najlepszy kanał zagraniczny - Eurotic TV - w tym roku może trochę zaskakujący wybór, ale muszę zagłosować na stację, którą bardzo często oglądam od kilku lat. Chyba jeden z ciekawszych kanałów na satelicie, mój ulubiony. Śliczne modelki, ciekawe show, zawsze na żywo :D .

9) Najlepszy kanał HD - Canal+ HD - cała rodzina kanałów Canal+ nadaje najlepsze HD w Polsce. Obraz jest w najwyższej jakości i powoduje zawsze niesamowite wrażenia.

10) Najlepsza paczka kanałów premium - Canal+ - zawsze najlepsze filmy, również te dokumentalne. Atrakcyjne seriale, do tego koncerty, transmisje sportowe, których nie ma nigdzie indziej. I od kwietnia jest więcej kanałów, a to oznacza więcej rozrywki! Canal+ przoduje, także jeśli chodzi o obrazy ambitne i trudne do zrozumienia. Myślę, że te kanały mogą albo powinny stanowić inspirację dla innych nadawców w Polsce.

11) Najlepszy kanał wprowadzony w 2013 r. w Polsce - TV Republika - chociaż moje poglądy są lewicowe, a w pewnych sprawach nawet bardzo lewicowe, to uważam, że w Polsce potrzebny jest kanał informacyjno-publicystyczny, który prezentowałby stanowisko prawicy. Plus za w miarę obiektywną, spontaniczną relację z Marszu Niepodległości.

12) Najgorszy kanał wprowadzony w 2013 r. w Polsce - Hallo TV - to jakaś parodia kanału erotycznego. Jeśli ktoś myślał, że coś takiego przejdzie, to się mylił. Zapowiadano coś dużo lepszego. Szkoda, że ten pomysł się nie udał :(

13) Najlepszy kanał wprowadzony w tym roku do mojej platformy/kablówki - CNN - ubolewałem, że kanał zniknął z nc+. Jak się okazało, nie zniknął na długo. Bardzo dobrze, to jedna z ciekawszych stacji informacyjnych.

14) Najgorszy kanał wprowadzony w tym roku do mojej platformy/kablówki - TVP Rozrywka - nie ukrywam, że nie lubię powtórek głupawych programów po raz enty. I nie lubię też marnowania publicznych pieniędzy na kolejne durnowate kanały stworzone wyłącznie w celach reklamowych.

15) Kanał, który powinien pojawić się w Polsce/mojej platformie, kablówce - VH1 Classic - zdecydowanie najlepsza stacja muzyczna, wspomnienie lat 70. 80. 90., kiedy wszystko było lepsze, a muzyka na pewno. W poprzednich latach, to co napisałem w punkcie 15. się sprawdziło (zostało do mojej platformy po jakimś czasie dodane), więc może teraz też...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1) Najlepszy kanał ogólnotematyczny - Polsat

2) Najlepszy kanał informacyjny - TVN 24

3) Najlepszy kanał filmowy - CANAL+

4) Najlepszy kanał sportowy - CANAL+ Sport

5) Najlepszy kanał popularnonaukowy - National Geographic Channel

6) Najlepszy kanał dziecięcy - Nickelodeon HD

7) Najlepszy kanał muzyczny - STARS.TV

8 ) Najlepszy kanał zagraniczny - Sport 1

9) Najlepszy kanał HD - CANAL+ Sport HD

10) Najlepsza paczka kanałów premium - CANAL+

11) Najlepszy kanał wprowadzony w 2013 r. w Polsce - CANAL+ Family

12) Najgorszy kanał wprowadzony w 2013 r. w Polsce - Polsat Romans

13) Najlepszy kanał wprowadzony w tym roku do mojej platformy/kablówki - Kino Polska Muzyka

14) Najgorszy kanał wprowadzony w tym roku do mojej platformy/kablówki - TV Republika

15) Kanał, który powinien pojawić się w Polsce/mojej platformie, kablówce - Sportklub

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1) Najlepszy kanał ogólnotematyczny - TVN

2) Najlepszy kanał informacyjny - TVN24

3) Najlepszy kanał filmowy - HBO

4) Najlepszy kanał sportowy - Eurosport

5) Najlepszy kanał popularnonaukowy - Planete +

6) Najlepszy kanał dziecięcy - Nickelodeon

7) Najlepszy kanał muzyczny - STARS.TV

8 ) Najlepszy kanał zagraniczny - PRO 7

9) Najlepszy kanał HD - TVN HD

10) Najlepsza paczka kanałów premium - HBO

11) Najlepszy kanał wprowadzony w 2013 r. w Polsce -

12) Najgorszy kanał wprowadzony w 2013 r. w Polsce - TV REPUBLIKA

13) Najlepszy kanał wprowadzony w tym roku do mojej platformy/kablówki -

14) Najgorszy kanał wprowadzony w tym roku do mojej platformy/kablówki -

15) Kanał, który powinien pojawić się w Polsce/mojej platformie, kablówce -

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1) Najlepszy kanał ogólnotematyczny

- TVN HD.

2) Najlepszy kanał informacyjny - POLSAT NEWS.

3) Najlepszy kanał filmowy - CANAL+ HD.

4) Najlepszy kanał sportowy - CANAL+SPORT HD.

5) Najlepszy kanał popularnonaukowy - NAT GEO WILD HD.

6) Najlepszy kanał dziecięcy - MINIMINI+ HD.

7) Najlepszy kanał muzyczny - MTV LIVE HD.

8 ) Najlepszy kanał zagraniczny - E4ME.

9) Najlepszy kanał HD - CANAL+ HD.

10) Najlepsza paczka kanałów premium - CANAL+.

11) Najlepszy kanał wprowadzony w

2013 r. w Polsce ----------

12) Najgorszy kanał wprowadzony w

2013 r. w Polsce - DISCOVERY TURBO XTRA.

13) Najlepszy kanał wprowadzony w tym roku do mojej platformy/

kablówki ----------

14) Najgorszy kanał wprowadzony w

tym roku do mojej platformy/

kablówki - DISCOVERY TURBO XTRA.

15) Kanał, który powinien pojawić się w Polsce/mojej platformie, kablówce - FOX SPORTS.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1) Najlepszy kanał ogólnotematyczny - POLSAT HD

2) Najlepszy kanał informacyjny - TVN24 HD

3) Najlepszy kanał filmowy - CANAL+ HD

4) Najlepszy kanał sportowy - CANAL+ SPORT HD

5) Najlepszy kanał popularnonaukowy - NATIONAL GEOGRAPHIC HD

6) Najlepszy kanał dziecięcy - BOOMERANG

7) Najlepszy kanał muzyczny - SCUZZ (28.2°E)

8 ) Najlepszy kanał zagraniczny - GSP TV (16.0°E)

9) Najlepszy kanał HD - BBC HD

10) Najlepsza paczka kanałów premium - CANAL+

11) Najlepszy kanał wprowadzony w 2013 r. w Polsce - POWER TV

12) Najgorszy kanał wprowadzony w 2013 r. w Polsce - HALLO TV

13) Najlepszy kanał wprowadzony w tym roku do mojej platformy/kablówki -

14) Najgorszy kanał wprowadzony w tym roku do mojej platformy/kablówki -

15) Kanał, który powinien pojawić się w Polsce/mojej platformie, kablówce - SCUZZ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1) Najlepszy kanał ogólnotematyczny - TVP 1

2) Najlepszy kanał informacyjny - Tvp Info

3) Najlepszy kanał filmowy - Canal+

4) Najlepszy kanał sportowy - Eurosport

5) Najlepszy kanał popularnonaukowy - 1. Planete 2. Viasat History 3. BBC Knowledge. W tej kategorii jest coraz mniejszy wybór. History upadł. Paczka Discovery leży od dawna. Nat Geo zastępuje programy typu "Czysta Nauka" coraz większą ilością reality show.

6) Najlepszy kanał dziecięcy - BBCCbeebies

7) Najlepszy kanał muzyczny - Stars TV

8 ) Najlepszy kanał zagraniczny - BBC WN

9) Najlepszy kanał HD - Eurosport HD

10) Najlepsza paczka kanałów premium - Canal +

11) Najlepszy kanał wprowadzony w 2013 r. w Polsce -

12) Najgorszy kanał wprowadzony w 2013 r. w Polsce - Polsat Romans

13) Najlepszy kanał wprowadzony w tym roku do mojej platformy/kablówki - Kino Polska Muzyka

14) Najgorszy kanał wprowadzony w tym roku do mojej platformy/kablówki - Polsat Romance, chociaż konkurencja jest duża.

15) Kanał, który powinien pojawić się w Polsce/mojej platformie, kablówce - Travel HD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1) Najlepszy kanał ogólnotematyczny - TVP1

2) Najlepszy kanał informacyjny - TVP INFO

3) Najlepszy kanał filmowy - CANAL+

4) Najlepszy kanał sportowy - Eurosport

5) Najlepszy kanał popularnonaukowy - National Geographic

6) Najlepszy kanał dziecięcy - Nickelodeon

7) Najlepszy kanał muzyczny - Stars TV

8 ) Najlepszy kanał zagraniczny -

9) Najlepszy kanał HD - Eurosport HD

10) Najlepsza paczka kanałów premium - CANAL+

11) Najlepszy kanał wprowadzony w 2013 r. w Polsce -

12) Najgorszy kanał wprowadzony w 2013 r. w Polsce - Hallo TV

13) Najlepszy kanał wprowadzony w tym roku do mojej platformy/kablówki - Kino Polska Muzyka

14) Najgorszy kanał wprowadzony w tym roku do mojej platformy/kablówki - TV Republika

15) Kanał, który powinien pojawić się w Polsce/mojej platformie, kablówce - nSport

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1) Najlepszy kanał ogólnotematyczny - TVP 1 HD

2) Najlepszy kanał informacyjny - Polsat News

3) Najlepszy kanał filmowy - Canal+ HD

4) Najlepszy kanał sportowy - Canal+ Sport HD

5) Najlepszy kanał popularnonaukowy - National Geographic HD

6) Najlepszy kanał dziecięcy - Nickelodeon HD

7) Najlepszy kanał muzyczny - Trace Urban

8 ) Najlepszy kanał zagraniczny - BBC World News

9) Najlepszy kanał HD - Canal+ Sport HD

10) Najlepsza paczka kanałów premium - Canal+

11) Najlepszy kanał wprowadzony w 2013 r. w Polsce - Universal HD

12) Najgorszy kanał wprowadzony w 2013 r. w Polsce - Power TV

13) Najlepszy kanał wprowadzony w tym roku do mojej platformy/kablówki - Trace Urban

14) Najgorszy kanał wprowadzony w tym roku do mojej platformy/kablówki - CBS (wszystkie)

15) Kanał, który powinien pojawić się w Polsce/mojej platformie, kablówce - Horror Channel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1) Najlepszy kanał ogólnotematyczny - TVN HD

2) Najlepszy kanał informacyjny - TVN24 HD

3) Najlepszy kanał filmowy -HBO

4) Najlepszy kanał sportowy - Canal+ Sport HD

5) Najlepszy kanał popularnonaukowy - Planete +

6) Najlepszy kanał dziecięcy - Nickelodeon HD

7) Najlepszy kanał muzyczny - RBL

8 ) Najlepszy kanał zagraniczny - PRO 7

9) Najlepszy kanał HD - Canal+ Sport HD

10) Najlepsza paczka kanałów premium - HBO

11) Najlepszy kanał wprowadzony w 2013 r. w Polsce -

12) Najgorszy kanał wprowadzony w 2013 r. w Polsce - TV Republika

13) Najlepszy kanał wprowadzony w tym roku do mojej platformy/kablówki -

14) Najgorszy kanał wprowadzony w tym roku do mojej platformy/kablówki -

15) Kanał, który powinien pojawić się w Polsce/mojej platformie, kablówce - mezzo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

1) Najlepszy kanał ogólnotematyczny - TVN HD

2) Najlepszy kanał informacyjny - TVN 24 HD

3) Najlepszy kanał filmowy - Canal +

4) Najlepszy kanał sportowy - Canal + Sport

5) Najlepszy kanał popularnonaukowy - Animal Planet HD

6) Najlepszy kanał dziecięcy - Minimini + HD

7) Najlepszy kanał muzyczny - Eska TV

8 ) Najlepszy kanał zagraniczny - RTL

9) Najlepszy kanał HD - Canal + Sport HD

10) Najlepsza paczka kanałów premium - Canal +

11) Najlepszy kanał wprowadzony w 2013 r. w Polsce -

12) Najgorszy kanał wprowadzony w 2013 r. w Polsce - Polsat Romans

13) Najlepszy kanał wprowadzony w tym roku do mojej platformy/kablówki -

14) Najgorszy kanał wprowadzony w tym roku do mojej platformy/kablówki - iTV

15) Kanał, który powinien pojawić się w Polsce/mojej platformie, kablówce -

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1) Najlepszy kanał ogólnotematyczny - TV Puls

2) Najlepszy kanał informacyjny - TVP info

3) Najlepszy kanał filmowy - Eurochanel

4) Najlepszy kanał sportowy - Polsat sport News

5) Najlepszy kanał popularnonaukowy -

6) Najlepszy kanał dziecięcy -

7) Najlepszy kanał muzyczny - Disco TV

8 ) Najlepszy kanał zagraniczny - Rossija 24

9) Najlepszy kanał HD -

10) Najlepsza paczka kanałów premium -

11) Najlepszy kanał wprowadzony w 2013 r. w Polsce - Puls2

12) Najgorszy kanał wprowadzony w 2013 r. w Polsce -

13) Najlepszy kanał wprowadzony w tym roku do mojej platformy/kablówki - Stars.TV

14) Najgorszy kanał wprowadzony w tym roku do mojej platformy/kablówki -

15) Kanał, który powinien pojawić się w Polsce/mojej platformie, kablówce -

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1) Najlepszy kanał ogólnotematyczny - TV Puls

2) Najlepszy kanał informacyjny - TVN 24 HD

3) Najlepszy kanał filmowy - Polsat Film

4) Najlepszy kanał sportowy - Polsat Sport HD

5) Najlepszy kanał popularnonaukowy - National Geographic Channel HD

6) Najlepszy kanał dziecięcy - Nickelodeon

7) Najlepszy kanał muzyczny - Eska TV

8 ) Najlepszy kanał zagraniczny - Fashion TV

9) Najlepszy kanał HD - TVP HD

10) Najlepsza paczka kanałów premium - Canal+ Platinium

11) Najlepszy kanał wprowadzony w 2013 r. w Polsce - TVP Regionalna

12) Najgorszy kanał wprowadzony w 2013 r. w Polsce - Polsat Romans

13) Najlepszy kanał wprowadzony w tym roku do mojej platformy/kablówki - Polsat Play

14) Najgorszy kanał wprowadzony w tym roku do mojej platformy/kablówki - Ginx HD

15) Kanał, który powinien pojawić się w Polsce/mojej platformie, kablówce - BBC Knowledge HD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...