Jump to content

Recommended Posts

• 2 weeks later...

Pytanie czy na tych nie wiem testowych kanałach TVP4, TVP6, TVP7 zamiast plansz mogłyby by być np. transmisje sportowe, które nie mieszczą się w ramówce kanału sportowego lub transmisja innych wydarzeń np. obrady sejmu RP ? Czy na Eska TV zniknęła hybryda? Bo nie mam informacji i nie mogę jej teraz włączyć? 

• Confused 1
16 godzin temu, wislok napisał:

Pytanie czy na tych nie wiem testowych kanałach TVP4, TVP6, TVP7 zamiast plansz mogłyby by być np. transmisje sportowe, które nie mieszczą się w ramówce kanału sportowego lub transmisja innych wydarzeń np. obrady sejmu RP ? 

Tak, ale tylko w formie Hbb TV. :) Nie ma tam miejsca na tradycyjnie przekazy. :)

• Thanks 1
  • 4 months later...
51 minut temu, JohnnyBravo97 napisał:

Odbieram WSZYSTKIE KANAŁY z multipleksu ósmego, ale od dziś nie odbieram TYLKO TVP Kultury HD.

A ja za to mam TVP Kulturę w mux-8 na dwóch pozycjach.

W nocy TVP Kultura HD wskoczyła "na" TVP Sport HD, ale dekoder (Cryptobox) nie zmienił automatycznie nazwy kanału. Rano przeskanowałem częstotliwość i dekoder dopisał TVP Kultura HD do listy, ale "kulturalny" TVP Sport HD na niej pozostał (tylko nie ma na nim EPG). Dokładnie taka sama sytuacja jest na Arivie. Ciekawe, bo dekoder wyświetla ,że obydwie pozycje mają te same PID-y.

Telewizor jednak zachował się inaczej. Na kanale TVP Sport HD pojawiła się informacja "Brak kanału" i trzeba było skanować, aby dodać Kulturę do listy.

To u mnie w telewizorze TVP Kultura HD pojawiła się w miejscu TVP Sport HD i również nie zmieniła automatycznie nazwy na właściwą.TVP Sport HD pojawił się w miejscu TVP Sport na MUX-3. Natomiast na tunerze naziemnej tv ,trzeba było przeprowadzić skanowanie aby kanały się pojawiły.

2 godziny temu, wuzel napisał:

@JohnnyBravo97 masz tak na telewizorze czy tunerze naziemnej tv ? Robiłeś skanowanie pasma MUX-8 ?

Telewizor LG z MPEG 4, który aktualizuje się bez aktualizacji. Po prostu ma to w sobie wbudowane, że np. przełączyłem na TVP Kultura SD i od razu przełączył się na TVP Sport HD (mowa o MUX 3). Jak przełączyłem na TVP Sport HD to kanał mi zniknął i przełączył się numer dalej na TVP Rozrywka (mowa o MUX 8). Na prawdę nie wiem co mam robić... :/ 

Musisz wyszukać kanały Mux-8 (u mnie Katowice - 184 00 częstotliwość) i dodać do swojej listy ulubionej.!!! Ewentualnie od nowa przeskanować wszystkie częstotliwości i na nowo utworzyć listę kanałów.!!! 

• 1 month later...

Jeden z portali branżowych (sat*nfo24.pl) podał informację, że od lutego 2020 kanał JAZZ TV będzie dostępny w MUX8.

Jeżeli to prawda, to prawdopodobnie zajmie miejsce któregoś kanału testowego (HbbTV).

Edited by K63
  • 1 month later...
  • 2 months later...
  • 2 weeks later...

Lepiej TVP HD niż Polonia albo zdublowana Rozrywka. TVP Seriali nie mogli dać ponieważ jest płatna w MUX-4. Jak wystartuje TVP Dokument to już będą wszystkie kanały tematyczne oprócz Seriali i Polonii.

4 godziny temu, ciastek napisał:

Lepiej TVP HD niż Polonia albo zdublowana Rozrywka. TVP Seriali nie mogli dać ponieważ jest płatna w MUX-4. Jak wystartuje TVP Dokument to już będą wszystkie kanały tematyczne oprócz Seriali i Polonii.

Powinna wrócić Polonia choćby dlatego że nadaje jeszcze jedną transmisję mszy w niedziele, co jest nie bez znaczenia w tych czasach, ale obecne kierownictwo TVP broni się rękami i nogami przed szerszym udostępnieniem tego kanału, przy aplauzie wielu osób.

• Confused 1

Ja tymczasem mam pewne pytanie a mianowicie pod jakim numerem LCN zameldował się kanał i pod jakim jest TVP Rozrywka? Edytuje wpis na Wikipedii.