Skocz do zawartości

Blue Hustler


PIOOLE
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@umek, z takim podejściem jak twoje to wszytsko jest w internecie. Po co być abonentem jakiejkolwiek platformy cyfrowej. ..

Chce mieć pakiet kanałów XXX to mam .Tak na marginesie w internecie to nie to samo co w telewizorze ;)

 

No nie wszystko jest tak dostępne,legalnie.Zwyczajny smart tv to bez problemu odtworzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Mniej więcej od tygodnia. Wczoraj i przedwczoraj nie sprawdzałem, ale 3-6 tak i nie było żadnej regularnej emisji ani po 23:00, ani po 00:00, tylko plansza i to nie taka jak teraz, tylko czarne tło z nazwą kanału i informacją "przed programową" o wieku aktorów itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu nie chodzi o wiarę, czy nie. Bankowo w ostanie dni przeleciałem cały bukiet i Blue Hustler działał. Pewności nie mam, kiedy dokładnie, ale to było w ostanie dni w godzinach 23:00-2:00 w nocy. Szkoda, że nie zrobiłem zrzutu. Gdybym wiedział, bankowo bym to sprawdzał, skoro za to płacę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak wyglądała rozmowa z nc+:

 

NC+: Witaj! W czym mogę pomóc?

JA: Chciałby się dowiedzieć co się dzieje z Blue Hustler? Mniej więcej od tygodnia brak emisji, tylko plansze. Płacę, więc chcę oglądać, a mniej więcej w ciągu ostatniego tygodnia "oglądałem" tylko czarną planszę (wczoraj kolorową) przez 4 dni !!!!

NC+: Czy na tym kanale pojawiają się jakieś komunikaty?

JA: Żadne. Tylko plansza z nazwą kanału.
NC+: Czy tylko z tym kanałem jest taki problem?

JA: Tylko. Reszta kanałów erotycznych działa bez zarzutu.

NC+: Proszę sprawdzić czy działają kanały na pozycji 65 lub 66.

JA: Tak działają, choć nie wiem "co ma piernik do wiatraka". AXN'y nadawane są przez kogoś innego i z innego transpondera.
NC+: Te kanały są nadawane na tej samej częstotliwości, z tego samego transpondera.

JA: Nie !!!!! Od 01.01 2018 Blue Hustler jest nadawany z częstotliwości Telespazio 11,662 V.

NC+: A sprawdzał Pan działanie tego kanału po godzinie 23?

JA: Przecież o to mi chodzi. W ciągu dnia nie ma przecież regularnej emisji!!!!

NC+: W takim razie proszę o kontakt telefoniczny po 23, teraz kiedy kanał nie jest aktywny nie można stwierdzić w czym tkwi problem.

JA: Więc chce mi Pani powiedzieć, że pomimo tygodniowego problemu (braku emisji) wy nic o tym nie wiecie? Nikt nie kontroluje, czy jest sygnał, prawidłowy, czy operator , z którym wspólpracujemy wywiązuje się z umowy i dostarcza kontent? Czyli mógłbym nie nadawać sygnału przez miesiąc i jak nikt z abonentów by tego nie zgłosił, to w nc+ nikt by o tym nie wiedział? Moje gratulacje za profesjonalizm !!!!!!!

NC+: Ten problem nie jest nam znany, z tego wynika że nie jest to globalny problem. Gdyby to był ogólny problem z dostępem do tego programu, na pewno byśmy o tym wiedzieli.

JA: Jak to nie głobalny jak zamiast filmów emitowana jest plansza !!???!!! Nie chodzi o brak dostępu (kodowanie), ale o brak emisji !!!!

NC+: Proszę skontaktować się z Telefonicznym Centrum Abonenta pod numerem 801 044 944 lub 22 310 47 47 w celu zweryfikowania tej sprawy, kiedy program będzie nadawany.

 

Dno, jak zwykle dno. Niczego się od tych ludzi ze słuchawkami w uchu i przed monitorami nie dowiesz. Nikt nic nie wie i niczego nie może!!!!!

Edytowane przez A&G
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś też nie działa.Zdjęcie specjalnie z datą

blue_h.png

Jeszcze bezczenie twierdzili że wczoraj nie mogłem sie dodzwonić w nocy z winy mojego operatora u kórego posiadam telefon.

Dziś już próbuje nie wiadomo który raz i wybrany numer jest niedostępny.Edit Powiem tak nie wiem ile to trwa ale myślę że ktoś z Satkuriera.pl powinien ruszyć tą sprawę o co chodzi że ten kanał nie działa.

Edytowane przez czerstwy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...