Jump to content
Sign in to follow this  
BizzareX

Temat piractwa w Sat Kurierze

Recommended Posts

Zastanawia mnie jedna rzecz, wiem że na portalu Satkurier każda wzmianka na temat jakiś stron z pirackimi treściami jest bardzo szybko usuwana,natomiast w ostatnim papierowym wydaniu gazety w artykule na temat kanałów premium autor podaje nazwę strony na której można oglądać nielegalnie kanały kodowane.Jestem trochę zdziwiony gdyż jak sądzę ta sama firma raczej zawsze jest konsekwentna w takich sprawach :?::?::?:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeżeli było to wymagane, to nazwa się jednorazowo pojawiła, natomiast na portalu zostaliśmy do tego zobowiązani i nazwy są usuwane.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Szczerze mówiąc nie przekonuje mnie taka argumentacja.Idąc tym tropem jeżeli brakuje mi kasy na piwo to jednorazowo mogę rąbnąć babci torebkę :locked::?:smile: Uważam że albo jesteśmy konsekwentni i zwalczamy wszelkie przejawy piractwa albo wprowadzamy pewne furtki,które umożliwiają niektórym obejście regulaminów. :!::?::?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cóż to za bezsensowne porównanie? Podanie nazwy nie oznacza ani wejścia tam. Jesteśmy konsekwentni i nazwy usuwamy o ile nazwa nie jest z jakiegoś powodu wymagana, aby zobrazować temat piractwa, co jest chyba logiczne. Jak trzeba podać przykład to nie ma wyboru, a od użytkownika/czytelnika zależy co z tym zrobi. Pomijając fakt, że nazwy są w Google i tysiącach miejsc w sieci, więc pojawienie się czegokolwiek u nas w celu zobrazowania sytuacji nie ma żadnego znaczenia.

 

Z założenia nazwy są wycinane, jeśli nie pojawia się konieczność postąpienia inaczej.

 

Nie mam w tej sprawie nic do dodania - zamykam.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...