Jump to content

Temat piractwa w Sat Kurierze


Recommended Posts

Zastanawia mnie jedna rzecz, wiem że na portalu Satkurier każda wzmianka na temat jakiś stron z pirackimi treściami jest bardzo szybko usuwana,natomiast w ostatnim papierowym wydaniu gazety w artykule na temat kanałów premium autor podaje nazwę strony na której można oglądać nielegalnie kanały kodowane.Jestem trochę zdziwiony gdyż jak sądzę ta sama firma raczej zawsze jest konsekwentna w takich sprawach :?::?::?:

Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...

Szczerze mówiąc nie przekonuje mnie taka argumentacja.Idąc tym tropem jeżeli brakuje mi kasy na piwo to jednorazowo mogę rąbnąć babci torebkę :locked::?:smile: Uważam że albo jesteśmy konsekwentni i zwalczamy wszelkie przejawy piractwa albo wprowadzamy pewne furtki,które umożliwiają niektórym obejście regulaminów. :!::?::?

Link to post
Share on other sites

Cóż to za bezsensowne porównanie? Podanie nazwy nie oznacza ani wejścia tam. Jesteśmy konsekwentni i nazwy usuwamy o ile nazwa nie jest z jakiegoś powodu wymagana, aby zobrazować temat piractwa, co jest chyba logiczne. Jak trzeba podać przykład to nie ma wyboru, a od użytkownika/czytelnika zależy co z tym zrobi. Pomijając fakt, że nazwy są w Google i tysiącach miejsc w sieci, więc pojawienie się czegokolwiek u nas w celu zobrazowania sytuacji nie ma żadnego znaczenia.

 

Z założenia nazwy są wycinane, jeśli nie pojawia się konieczność postąpienia inaczej.

 

Nie mam w tej sprawie nic do dodania - zamykam.

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...