Skocz do zawartości

Najlepsza piosenka 2013 roku.


Kucikukan
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Z polskich według mnie chyba Bałkanica, tamten rok to oczywiście Ona tańczy dla mnie. Natomiast z zagranicznych wybieram Avicii - Wake Me Up.

 

To tylko tak ogólnikowo patrząc na "hity na czasie". Aby podejść do tematu poważniej to przydałoby się podzielić na najbardziej popularne gatunki i z każdego wybrać po jednym kawałku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jest to trochę za wcześnie na podsumowanie?

 

Hmm... Ciężko jest wybrać coś porządnego z tego roku. Jak dla mnie to niezłym odkryciem tego roku jest Dawid Podsiadło i jego kawałek „Nieznajomy”. Do puli dobrych numerów można dorzucić również Anie Wyszkoni – „Dźwięki Nocy”. Co do bardziej komercyjnych polskich numerów to zaliczyłbym też Sylwię Grzeszczak i jej „Księżniczkę”. Z zagranicznych numerów mam większy problem, bo nie zauważyłem nic szczególnego. No może Avicii – „Wake me up”

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Spośród tych popularniejszych to:

Robin Thicke - Blurred Lines

Martin Garrix - Animals

Fergie - A Little Party Never Killed Nobody

Avicii - You Make Me

Icona Pop - I Love it

 

Z kolei spośród również znanych, aczkolwiek mniej popularnych moje typy to:

Rudimental - Right Here

Iggy Azalea - Work

Major Lazer - Watch Out For This

Ciara - I'm Out

Sebastian Ingrosso - Reload

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...
  • 1 miesiąc temu...

2013 to rok najgorszych możliwych "hitów" na listach przebojów, ani one zbytnio interesujące pod względem muzycznym, jak i pod względem tekstu. Znalazła się jednak jedyna przyzwoita propozycja - to "So Good To Me" Chrisa Malinchaka. Bardzo przyjemnie, nie tak nachalnie i bezmyślnie w porównaniu do reszty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie pop w 2013 roku się zmienił. Zaczęto kombinować z różnymi gatunkami, popowe hity były bardziej elektroniczne. Wielu artystów wznowiło działalność, jak Ciara, Cassie czy Backstreet Boys. Zauważyłem również popularyzację hip hopu. No i hitami rownież były bardziej ambitne utwory, m.in. house'owe czy drum'n'bassowe. Jak dla mnie 2013 to był bardzo dobry rok dla muzyki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...