Skocz do zawartości

Sajmon
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Bla, bla, bla. Kanał w rozdzielczości 720x540 w XXI wieku. Paczka chcąca uchodzić za coś pośredniego pomiędzy kanałem "standard", a "premium". Logotypy, dyrektorzy, agencje reklamowe i inne tego typu zmiany nic nie dadzą, jeżeli nie zmieni się oferty programowej i jakości nadawania !!! Cała reszta to tylko "pudrowanie trupa". AXN White/Black do HD !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Michu_97 napisał(a):
Kiler ma rację...Co z tego jak w ofercie coś pojawia się premierowego, jeśli ludzi do roboty brak? To tak jakbym pracował w sklepie i miał przy sobie do wyłożenia paletę z nowym towarem, ale muszę sobie radzić sam, bo nie mam ludzi do pomocy.

To jest bez sensu co piszesz. Ważny jest produkt końcowy, a ile osób to przygotowuje to sprawa drugorzędna.

1 godzinę temu, A&G napisał(a):
Bla, bla, bla. Kanał w rozdzielczości 720x540 w XXI wieku. Paczka chcąca uchodzić za coś pośredniego pomiędzy kanałem "standard", a "premium". 

Piszę tylko o głównym kanale, reszta do kasacji.

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile kosztuje najtańszy pakiet z dostępem do paczki AXN? Teraz porównajmy tą cenę z serwisami vod. Prime Video 49 zł na rok, SkyShowtime 24,99 zł miesięcznie czy HBO Max 29,99 zł miesięcznie. W serwisach vod jakość jest w FHD (czasem i w 4K). Nie trzeba nagrywać. Mamy do wyboru lektora lub j. oryginalny. Brak loga, brak reklam w trakcie odtwarzania filmów. 
Jakie produkcje oferuje AXN, których nie ma w serwisach vod? Czy AXN ma atrakcyjne treści dla których warto wykupić dostęp do ich paczki kanałów, przy których biblioteka Prime Video, SkySho czy HBO Max wygląda słabo?

Edytowane przez swordfish
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, swordfish napisał(a):

Jakie produkcje oferuje AXN, których nie ma w serwisach vod?

U mnie oglądają CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas . W netflix jest od sezonu 10 do 15, w SkyShowtime od 14 do 16, jedynie w Viaplay jest całość ale bez polskiego audio.😞. Jak widzisz nie wszystko jest w vod. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, swordfish napisał(a):

Ile kosztuje najtańszy pakiet z dostępem do paczki AXN? Teraz porównajmy tą cenę z serwisami vod. Prime Video 49 zł na rok, SkyShowtime 24,99 zł miesięcznie czy HBO Max 29,99 zł miesięcznie. W serwisach vod jakość jest w FHD (czasem i w 4K). Nie trzeba nagrywać. Mamy do wyboru lektora lub j. oryginalny. Brak loga, brak reklam w trakcie odtwarzania filmów. 
Jakie produkcje oferuje AXN, których nie ma w serwisach vod? Czy AXN ma atrakcyjne treści dla których warto wykupić dostęp do ich paczki kanałów, przy których biblioteka Prime Video, SkySho czy HBO Max wygląda słabo?

Musisz sam zrobić selekcję gdzie dany serial/film nie jest oferowany w ramach usług streamingowych, nikt nie będzie za Ciebie w tym miejscu wyręczał.

Co do paczki kanałów wydawać się może pakiet premium za 30-40zł/mies. w ramach Polsat Box Go.

 

1 minutę temu, Pawop napisał(a):

@swordfish ogarnij się. Kto pisze o dokupywaniu tych kanałów do serwisów SVOD? Prawie każdy kto ma kablówkę ma dostęp do AXN i FX. Są to świetne alternatywy dla osób lubiących seriale, a nie mających serwisów streamingowych
 

Dokładnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrzę teraz na ramówkę i królują tam procedurale. Seriale kręcone na siłę, gdzie odcinek musi zapełnić czas antenowy do 45 minut. Jak wczytać się dokładnie w czas trwania odcinków tych seriali, niektóre mają na sztywno ustawione na 42 minuty (w pozostałych 18 minutach stacja musi zmieścić autopromocje i reklamy). Twórcy muszą tak przedstawić historię, aby zagadka kryminalna rozwiązała się podczas jednego posiedzenia. W ramach puszczania oka do widza główni bohaterowie "sprzeczają się" ze sobą na wesoło. Już dawno wyrosłem z takiej formy opowiadania. Nadal nie mogę zrozumieć "fenomenu" seriali CSI czy FBI. Ostatni serial, który oglądałem w tej formie było … "Miami Vice" podczas ich pierwszej emisji w czwartkowe wieczory w TVP1 (ponad ćwierć wieku temu). Ale to były czasy, gdy każdy film "amerykański" był na wagę złota.

Filmy z AXN łatwo można znaleźć w serwisach vod. 
Nikt pewnie nie kupuje kablówki tylko dla AXN, ale widzę, że najczęściej te kanały trafiają do droższych pakietów niż do tych najtańszych, "socjalnych". Próbuję zrozumieć sens podwyższania abonamentu, aby mieć kanały serialowe jak AXN czy FX, gdy zwykle w podobnej cenie (lub taniej) możemy mieć zbliżoną ofertę w serwisach vod. Gdyby nagle nadawcy zdecydowaliby się na ich wyłączenie, nie uroniłbym za nimi ani jednej łzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie podwyższanie abonamentu? Ludzie mają te kanaly w ofercie. Szukasz dziury w całym. Napisałem wyraźnie AXN i FX to świetna alternatywa serialowa, dla osób nie subskrybujących serwisów SVOD. 2/3 gospodarstw domowych ma płatną TV a zatem dostęp do w/w kanałów.



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...